PDA

View Full Version : Искам да му призная ,че много го харесвам



preslavafan5
08-13-2013, 21:07
Исками се преди да му кажа ,че го харесвам и то много да разбера дали има или няма симпатии към мен.Значи той е по-стеснителен от мен аз говоря доста даже :D ,сигурна съм в чуствата си като го видя и гърлото ми пресъхва ,сърцето ми бие силно направо ще излети.
Но ето и признаците които съм видяла до сега.По-рядко ме гледа в очите ,но когато го прави ми се струва ,че и неговите блестят като моите,винаги ме ислушва и съветва ,въпреки ,че много говоря (навик де), стоим доста време и то минава неусетно ,когато го питам дали харесва някоя ,че изчервява и смее и не казва сменя темата.Добре си прекарваме смеем се .Когато си тръгваме стоим пред тях дълго време и си говорим за разни неща ,а не съм го видяла с друг да го прави или с друга ,защотото си тръгва.И ми казва ,че пак ще се видим или довиждане.Като се видим ми маха и ми се усмихва ....не смея обаче да го целуна или да го прегърна ,а много ми се иска.
Приятелките ми казват ,че ако не изпитва нещо към теб едва ли би си губел времето да си говорите толкова ,да те ислушва и да ти дава съвети....

Smrazqvashta
08-13-2013, 21:36
Ти пък веднага искаш да го "налапаш". :lol: Недей да стряскаш момчето, щом е толкова стеснително. Като за начало можеш да го хванеш за ръка леко или някакво леко докосване например, като да си сложиш ръката на крака му и тем подобни. Недей да налиташ веднага да го целуваш.

alex-square-pants
08-14-2013, 06:52
Целувка, в никакъв случай!Едно момиче, със същата идея, беше пукнала усната и съвсем изплаши момчето :D :D Наистина сложи си уж без да искаш ръка на коляното му и ако те погледне- извини се, почни да заекваш.Така той ще разбере, че все едно се поставяш на негово място и т.н. но недей да прибързваш с целувки и прегръдки.Нали знаеш първа,втора база- ппочва се с приказки и усмивки, някоя друга прегръдка, целувки, гушкане- най-хубавите връзки стават бавно :)

Silviahh
08-14-2013, 15:13
Търпение :) Всичко постепенно

lubopitna_123
08-19-2013, 10:10
Търпение :) Всичко постепенно

Но не и пракалено бавно защотото може друга да го "вземе"