PDA

View Full Version : Блокиране във фейсбук



mayaaa
08-14-2013, 01:15
Имам страница във фейсбук и искам да направя, така че даден потребител да не я вижда. Знам, че ако блокираш някой от личния си профил той не може да го вижда и искам да знам същото ли е и със страниците? Т.е. ако блокирам потребителя чрез страницата си той ще може ли да я вижда? Мерси предварително!

anonymous908491
08-14-2013, 08:44
Правиш ли разлика между личен профил и обществена страница ?
Това да не е твое, че ще решаваш дали някой може да я гледа, можеш само да му забраниш да пише.

georgizm
08-14-2013, 12:03
Няма такава опция. Ако имаш сайт може да го баннеш от httacces, но във фб страница може само да му забраниш да пише.

mayaaa
08-14-2013, 19:38
Правиш ли разлика между личен профил и обществена страница ?
Това да не е твое, че ще решаваш дали някой може да я гледа, можеш само да му забраниш да пише.
Прости ми, че съм толкова малоумна за да си помсля, че може да направя така, че някой да не вижда МОЯТА страница във фейсбук.... :|

georgizm мерси за отговора!

anonymous895156
08-14-2013, 19:50
Прости ми, че съм толкова малоумна за да си помсля, че може да направя така, че някой да не вижда МОЯТА страница във фейсбук.... :|

georgizm мерси за отговора!

пич
страницата не е твоя, води се на фейсбук
ти си просто администратор и по всяко време могат да ти отнемат това право по свое усмотрение

anonymous908491
08-14-2013, 20:27
пич
страницата не е твоя, води се на фейсбук
ти си просто администратор и по всяко време могат да ти отнемат това право по свое усмотрение

Всъщност не е пич, но ако свали 30кг. , ще може да влезе в категорията 'пичка'

Във фейса няма 'мои страници' , няма и 'мой профил' . Всеки може да ти гледа всичко, има си начини, заблуда е, че блокирайки някой, ще му спреш достъпа до профила ти.

mayaaa
08-15-2013, 00:42
но ако свали 30кг. , ще може да влезе в категорията 'пичка'
Ааа какво аз ли бе? о.о


Във фейса няма 'мои страници' , няма и 'мой профил' . Всеки може да ти гледа всичко, има си начини, заблуда е, че блокирайки някой, ще му спреш достъпа до профила ти.
Добре, разбрах, явно няма начин, просто исках да знам.