PDA

View Full Version : Висяща кожа?



aintworryboutnothing
08-14-2013, 04:46
Хора, искам да ви попитам дали след като отслабна ще имам висяща кожа? На 15 съм и съм 75кг и смятам да почвам с тренировките. Свалила съм 2 и половина кг за 2 седмици. Проблемът, който ме мъчи, както казах по-горе, е висящата кожа. Ще има ли такъв ефект, защото някои ми казват, че няма, а други -да. П.С. Моля, без подигравки. :)

marrcandy
08-14-2013, 05:10
Висящата кожа се получава от НЕтонизирания мускул под нея. При 75кг ,ако ги свалиш бавно с хубав режим и редовни тренировки,няма да имаш никакви проблеми.

aintworryboutnothing
08-14-2013, 05:18
Спортувам. Скачам на въже и правя едни тренировки - Insanity Workout и отделно излизам да карам колело и тн. Просто някои хора ми бяха казвали, че не е възможно, тъй като все още раста. Други казват, че е и не знам вече. Питам, за да взема някакви мерки навреме. :( И мерси за бързият отговор. :)

aintworryboutnothing
08-14-2013, 05:25
И още нещо. Както виждам разбираш от нещата в тази област. Може ли да ти пиша на лично, за да те питам няколко работи относно отслабването, ако естествено няма да е твърде нахално? :D

cvetitoyoy
08-14-2013, 10:42
Няма да увисне. Най-малко защото още растеж и кожата ти е еластична.

aniezina
08-14-2013, 10:47
Висящата кожа се получава от НЕтонизирания мускул под нея. При 75кг ,ако ги свалиш бавно с хубав режим и редовни тренировки,няма да имаш никакви проблеми.

Напълно подкрепям. А и си още малка, кожата ти е еластична, няма да има проблем ако сваляш бавно - както и трябва.

MaLkaTa_LaDy
08-14-2013, 11:47
Тренировка + хранителен режим и няма да имаш никаква висяща кожа.
П.с. Мажи се с маслото против стрии на Икаров, защото в противен случай може да ти се появят.

rositzza
08-14-2013, 11:50
Не бързай да отслабваш бавно, постепенно и всичко ще е ок ;-)