PDA

View Full Version : Подарък за рожден ден :)



hakerche33
08-14-2013, 08:41
Аз съм момиче на 16 и скоро приятелят ми става на 20 години. Проблема е, че за 2 години идеите ми за подаръци се изчерпаха - тениски, парфюми, снимки и т.н. Той още няма книжка, не пуши, не е студент, а работи. Всички тези неща намаляват идеите ми за подарък! ;д Ако може да ми дадете някаква идея какво мога да му подаря ще съм ви много благодарна. Извинявам се, ако вече има подобна тема! :)

alex-square-pants
08-14-2013, 10:09
Какво харесва той,има ли някакви предпочитания?Любим спорт,отбор,филм,певец,груп а,място,заведение,държава,г рад,цвят,животно,храна? :D Ако имате някъде наблизо плаж,река или някоя хубава полянка- направете си пикник,сготви му нещо,направи му колаж с ваши снимки или му подари нещо малко,но ценно и значимо за него :) Например аз бях направила подаръка на една приятелка за рождения ден на нейния приятел- бяха 3 буркана, украсени невероятно (поиграй си с цветовете,може да сложиш разни готини надписи,емблеми,букви и т.н. които да значат нещо за вас/него) и в единия се слагаха листчета с хубави спомени, в другия листчета с неговите мечти и в третия неща, които го правят щастлив :) ако го опаковаш хубаво подаръка и добавиш едно готино vintage тефтерче и красива химикалка (ама не от онези обикновените, че тогава ще се изложиш :D ) и готово- ръчно направен подарък, със замисъл и много любов :D :)

ge6aaaa3
08-14-2013, 10:16
Той още няма книжка
Плати му курсовете. :D

alex-square-pants
08-14-2013, 10:16
^ Добре,добре- на това най-много ще се зарадва :D

Баща Ти
08-14-2013, 10:22
Свирка! Неочаквано и с много любов!

insprbL
08-14-2013, 10:24
Свирка! Неочаквано и с много любов!
и глутни децата (белите копилета ) после

nepowtorima
08-14-2013, 11:22
сребърна/златна гривна.. или гердан сребърен или златен подарявала ли си му? по принцип е много хубав подарък ако си няма де... и ако харесва такива неща...
козметика е тъпо.. има едни възглавнички на които можеш да си отпечаташ ваша снимка и по принцип е сладка..
можеш да му вземеш flex ако харесва такива шапки.. не знам..
има сякакви простотии.. разрови се из интернет..

Баща Ти
08-14-2013, 11:24
"Гердани" сребърни и златни - няма! Има ланци, колиета.

А това възглавничка със снимка е най-тъпото, досадно и гадно нещо ЕВЪР!

nepowtorima
08-14-2013, 11:32
Има ли значение? Нали се разбира за какво иде реч :D
Прав си обаче има хора, които ги харесват.. щом се е изчерпала, за това съм почти сигурна, че не се е сетила..
Тя си знае, аз давам предложения само.

Smrazqvashta
08-14-2013, 11:36
Това с възглавнички, чашки и тем подобни "бля бля" с ваши снимки ми се вижда толкова уникално тъпо... По-подходящо е за някой ваш повод, но за Рожден Ден сякаш не, поне според мен.

Какви спортове харесва? Хобита, занимания? Отгатни ни малко. Пък и какви пари си подготвила?

Баща Ти
08-14-2013, 11:37
Ауди А6 за 6000 марки.

hakerche33
08-14-2013, 12:06
Не е любител на футбол, баскетбол, волейбол! Занимава се със street fitnes и мога да кажа, че това му е хобито както и често играе на някакви игри на компютъра (с които не съм запозната много, защото не са ми интересни)! Когато започна работата си в хранителен магазин, понеже разтоварва стока си махна гривните, пръстена и кръста от врата понеже му пречеха! Иначе наистина не съм му подарявала възглавничка, но не съм сигурна къде могат да ми я направят. :)

insprbL
08-14-2013, 12:41
еми малко анаболи му земи на човек да качи