PDA

View Full Version : Проблем с пиерсинг , МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.. :)



dennie
08-14-2013, 11:07
Та ето моята история.. Реших да си пробия пъпа имах мерак , вече мина един месец и си махнах обецата защото повече не я искам.. Не мисля ,че искам една обеца да позволи да се карам с родителите ми . Махнах я но въпроса е там ,че е леко подуто има едно като балонче отгоре на мястото което се вижда а дупката която не се вижда не е подута и няма такова балонче .. На допир е сякаш самото място на пиерсинга има топче.. Мисля ,че това е нормално защото имах на учите такова и ми мина.. Това което ме притеснява е да не зарасне така и това топче да не стои винаги там. Не е голямо малко червено релефно образование е даже бих казала розово.. Не ме боли нито нищо ,но много се притеснявам да не остане така.. На дали е възпалено защото го чистих редовно даже повече от нужното.. Моля помогнете ..!! :)

alex-square-pants
08-14-2013, 11:26
Почистваш ли мястото както трябва след като махна пиърсинга?

dennie
08-14-2013, 11:49
Да още като се пробих ми казаха с кислородна вода и непрестанно го чистя защото ме е страх да не се възпали ..

mlf
08-14-2013, 21:18
Отиди се посъветвай с този, който ти е направил обецата и дай снимка

tori
08-15-2013, 10:17
Кислородната вода изсушава. По-добре мини на физиологичен разтвор. И да - дай снимка.

Mimi92
08-25-2013, 12:36
Извинете, че ви се бъркам в темата, но имам въпрос относно обицата на езика. Имам я от 6 години и засега никога не ми е пречила, но трябва да се подложа на едно изследване, което е ядрено-магнитно, за което задължително се премахват метални предмети и т.н., което трае 30-40 минути. Та.. метала ми е в езика, трябва да го махна на всяка цена. Притесняваме това дали ще свикна и дали ще мога има проблем за самата дупка. Та ако някой знае какво става след премахването на обицата би ли ми обяснил, защото това ми е излишна паника :))

NissaN
09-23-2013, 17:28
Може да е някаква инфекция.