PDA

View Full Version : machok



THADONMAKAVELI
08-14-2013, 17:51
Жив ли си?Колко още ще ми държиш бана?Минах да ви видя , как сте?

anonymous895156
08-14-2013, 17:56
той вече не е админ

THADONMAKAVELI
08-17-2013, 21:27
Ами някой админ да ми махне бана , стана 2 години вече.

TrollFaace
08-17-2013, 21:29
Навъртяха се около 5-6 души, някой припадна щото май се пренапуши

M467
08-18-2013, 07:26
В момента цари форумно безвластие.
Имаше тема, според която глобала трябваше да стане админ, но и за нея забравиха. Трябваше да се пусне тема, че глобала печели. Трябва и да е ясно има ли някой от собствениците, на който да му пука и да отговаря по тези въпроси. В тайния форум старите модератори сигурно продължават да хвърлят кал по глобала, защото знаят, че това са им последните часове и дни на мошеническо управление.

Wax
08-18-2013, 07:39
В момента цари форумно безвластие.
Имаше тема, според която глобала трябваше да стане админ, но и за нея забравиха. Трябваше да се пусне тема, че глобала печели. Трябва и да е ясно има ли някой от собствениците, на който да му пука и да отговаря по тези въпроси. В тайния форум старите модератори сигурно продължават да хвърлят кал по глобала, защото знаят, че това са им последните часове и дни на мошеническо управление.

http://i.imgur.com/mjSWqBV.jpg

M467
08-18-2013, 07:58
Това е стара снимка на machoka от времето преди да стане админ.

THADONMAKAVELI
08-18-2013, 14:46
LadyDi още ли си е админ?

Oy7ofCon7roL
08-18-2013, 15:03
Той и мачока си е админ, аз не вярвам на спекулациите на глобала

M467
08-18-2013, 15:34
Ето ви, четете си сами:

http://www.teenproblem.net/forum/showgroups.php

Oy7ofCon7roL
08-18-2013, 15:41
Ето ви, четете си сами:

http://www.teenproblem.net/forum/showgroups.php

кво, пак си е там

M467
08-18-2013, 15:52
Само че като прост модератор, а не админ. Все пак не са го пуснали от високото направо да стане обикновен юзър.

Oy7ofCon7roL
08-18-2013, 15:54
кой е админ тогава и лейдито ли не е ?

M467
08-18-2013, 16:07
Тя от много отдавна не е.
Нали казвам, че е безвластие.
Сега е ред на globala да стане админ.

Ivaaaaa
08-18-2013, 16:17
Тя от много отдавна не е.
Нали казвам, че е безвластие.
Сега е ред на globala да стане админ.

абеее
къв си ти и за кво се бориш?

M467
08-18-2013, 16:22
Аз съм упълномощен представител на глобала.
Глобала се бори за добри форумни правила и тяхното спазване.

BloodyDreamer
08-18-2013, 20:05
Добре ве, мама му стара, какво точно се е случило в тоя форум? Кой, по дяволите, е тоя глобал? От няколко месеца насам виждам подобни теми, седя и си мисля "дафък?!" Искам да изнамеря история на форума (няма да ме огрее)! Сега ме е яд, че не съм следила какво става като по-малка (преди това имах още една регистрация във форума), ама пък си мисля, че и тогава нямаше много да разбера, защото не знам от кога са тези неща (дето и аз не ги знам какви са точно).

anonymous895156
08-18-2013, 20:07
Добре ве, мама му стара, какво точно се е случило в тоя форум? Кой, по дяволите, е тоя глобал? От няколко месеца насам виждам подобни теми, седя и си мисля "дафък?!" Искам да изнамеря история на форума (няма да ме огрее)! Сега ме е яд, че не съм следила какво става като по-малка (преди това имах още една регистрация във форума), ама пък си мисля, че и тогава нямаше много да разбера, защото не знам от кога са тези неща (дето и аз не ги знам какви са точно).

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/535422-%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B2%D0%B0%D1%81-%D0%98%D0%BB%D0%BA%D0%BE-(global)-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5 написах global teenproblem в гугъл и това е първата тема :D

LadyDi
08-18-2013, 20:30
LadyDi още ли си е админ?

Мне, отдавна не съм.
И си ми е много добре :cool:

Сега мога само да слагам банове, не и да ги махам :D

M467
08-18-2013, 20:34
Тази тема е глупост, както всички теми за него, пуснати от хейтъри или обикновени тъпоумници като Наско (Педераско). Глобала се казва Алекс.

Глобала е форумен участник от отдавна, но имаше един бивш админ-тоталитарист, когото наричахме Форумния Кадафи заради приликата му в поведението с истинския Кадафи. Та, глобала го критикуваше, и той вместо да отговаря на тези критики аргументирано, използва администраторския си достъп не по предназначение. Т.е. въведе цензура. Затова и никое търсене не може да ви извади ценна и истинна тема за глобала. Само злонамерени клеветнически и обидни теми е оставил. Но дойде време и Кадафи беше свален от власт. Сега е важно какво ще става занапред. Най-нормалното нещо е глобала да стане админ и въведе или прилага съществуващите правила, така че да има нормални порядки във форума.

LadyDi
08-18-2013, 20:35
Тази тема е глупост, както всички теми за него, пуснати от хейтъри или обикновени тъпоумници като Наско (Педераско). Глобала се казва Алекс.

Глобала е форумен участник от отдавна, но имаше един бивш админ-тоталитарист, когото наричахме Форумния Кадафи заради приликата му в поведението с истинския Кадафи. Та, глобала го критикуваше, и той вместо да отговаря на тези критики аргументирано, използва администраторския си достъп не по предназначение. Т.е. въведе цензура. Затова и никое търсене не може да ви извади ценна и истинна тема за глобала. Само злонамерени клеветнически и обидни теми е оставил. Но дойде време и Кадафи беше свален от власт. Сега е важно какво ще става занапред. Най-нормалното нещо е глобала да стане админ и въведе или прилага съществуващите правила, така че да има нормални порядки във форума.

Важен ли се чувстваш като говориш за себе си в трето лице?
Или пак ти се е отключила шизофренията?

M467
08-18-2013, 20:39
Това няма значение.

anonymous895156
08-18-2013, 20:41
Илко, сериозно те питам: какво искаш от този форум? И защо смяташ, че трябва да си админ? :)

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 20:42
Илко, сериозно те питам: какво искаш от този форум? И защо смяташ, че трябва да си админ? :)

За да оправи форума естествено

Той е спасителя
той е детето от пророчеството
той ще избави форума от мъките му

M467
08-18-2013, 20:50
Вариантите са да няма админ или да има друг админ. Вие виждате ли по-добро предложение за админ от това на глобала?

anonymous895156
08-18-2013, 20:52
Вариантите са да няма админ или да има друг админ. Вие виждате ли по-добро предложение за админ от това на глобала?

Аз не виждам друго предложение

M467
08-18-2013, 20:53
Ами значи - въпросът трябва да е решен.

anonymous895156
08-18-2013, 20:56
Ами значи - въпросът трябва да е решен.

Защо искаш да си админ?

M467
08-18-2013, 21:00
Ами, защото аз това мога и правя от много години, и защото ме интересува форумната и медийната среда. А знам, че няма по-добър от мен.

anonymous895156
08-18-2013, 21:02
Нали знаеш, че това няма как да стане? Най-вече след лошия имидж, който си си създал.

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 21:02
Ами, защото аз това мога и правя от много години, и защото ме интересува форумната и медийната среда. А знам, че няма по-добър от мен.

ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ

Да бе да

M467
08-18-2013, 21:08
Аз не съм си създал лош имидж и нямам лош имидж - има само една групичка хейтъри, ама такива има навсякъде.

LadyDi
08-18-2013, 21:18
Ми кандидатирай се де.
Прати си CV-то на Инвестор, развей си знаменцето, и току виж те избрали. Кво ни занимаваш нас?

M467
08-18-2013, 21:22
Доколкото знам, това досега не е било работа на длъжност, а безплатно извършвана дейност.

BloodyDreamer
08-18-2013, 21:23
Благодаря за информацията :)

А тези неща кои години са ставали?

BloodyDreamer
08-18-2013, 21:25
:О Ма то това е от скоро (като съдя по темата, дето Митко я постна)! Интересно. Много интересно.

LadyDi
08-18-2013, 21:26
Доколкото знам, това досега не е било работа на длъжност, а безплатно извършвана дейност.
Ама някой трябва да ти даде правата, genius.
И като ревеш в Кофата, на кого точно се надяваш?

LadyDi
08-18-2013, 21:26
:О Ма то това е от скоро (като съдя по темата, дето Митко я постна)! Интересно. Много интересно.

Не е от скоро.
Човекът от години е болен.

M467
08-18-2013, 21:31
От 2008/9 до преди около месец.

maldini
08-18-2013, 21:32
тоя форум преди няколко години беше много по-добре ,а сега е абсолютен ташак
въобще всичките тея промени ,които се направиха бяха абсолютно ненужни и изгониха доста хора

M467
08-18-2013, 21:34
Ама някой трябва да ти даде правата, genius.
И като ревеш в Кофата, на кого точно се надяваш?
Никой не реве - стана дума и пишем мнения.
По въпросите се действа дългосрочно и методично - ето, че имаме резултат с махането на бившия админ.


Не е от скоро.
Човекът от години е болен.
Всеки ли, който не е на твоето мнение и не те кефи, е болен?

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 21:36
ти си вярваш обаче

M467
08-18-2013, 21:36
тоя форум преди няколко години беше много по-добре ,а сега е абсолютен ташак
въобще всичките тея промени ,които се направиха бяха абсолютно ненужни и изгониха доста хора
Аз мога да помогна по този въпрос да се подобри дизайна и стане като преди.

anonymous895156
08-18-2013, 21:38
имам въпрос: в стари теми съм намирал един бивш админ, нещо алекс или какъв беше... това глобал ли е?

LadyDi
08-18-2013, 21:38
Всеки ли, който не е на твоето мнение и не те кефи, е болен?
Не. Само ти.
Ти си специално малко момче.

anonymous895156
08-18-2013, 21:39
блъди, това е илко:


http://www.youtube.com/watch?v=uAV4FPEjN14

има нужда от помощ (не го казвам с цел обида)

maldini
08-18-2013, 21:44
Бахти гея хахахаха

M467
08-18-2013, 21:46
Обида е да пускаш това видео, което е със сменено заглавие.

Истинското видео е това:


http://www.youtube.com/watch?v=CL-EwSFwDfg

anonymous895156
08-18-2013, 21:47
Имаш ли приятели? Познавам един психолог в софия, семеен познат, мога да те насоча към него

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 21:51
Имаш ли приятели? Познавам един психолог в софия, семеен познат, мога да те насоча към него

Не мисля, че психолог ще помогне

BloodyDreamer
08-18-2013, 21:53
От 2008/9 до преди около месец.

По личната ми времева таблица това е скоро :D

Иначе съм съгласна, че преди форума беше по-хубав. Не говоря от естетическа гледна точка, защото с това се свиква. Като стана оная далавера с местенето на форума, новият облик ми изглеждаше супер грозен и странен, ама свикнах и сега си ми харесва. Даже не помня другият какъв беше 8-) Но ми се струваше, че имаше по-интересни теми и кофата беше много по-различна (сигурно и другите раздели са били, не помня вече).

В момента гледам това клипче и се смея. Митко, сигурен ли си, че това е той? Всъщност, като гледам последвалия отговор, значи е той. Как го намери?

M467
08-18-2013, 21:56
По-голям психолог от мене едва ли има.
В днешно време няма приятели - има само използвачи.

anonymous895156
08-18-2013, 21:57
В момента гледам това клипче и се смея. Митко, сигурен ли си, че това е той? Всъщност, като гледам последвалия отговор, значи е той. Как го намери?

NaOH май го беше постнал

M467
08-18-2013, 21:58
Хейтърите не пропускат да пуснат откраднатото клипче при всеки случай, а всъщност оригиналът не е скрит.

anonymous895156
08-18-2013, 22:01
Илко.. не си добре, наистина съжалявам, че ти го казвам, но трябва да го признаеш пред себе си

M467
08-18-2013, 22:06
Димитър Фекалов, Илко ще викаш на баща си.

BloodyDreamer
08-18-2013, 23:03
Димитър Фекалов, Илко ще викаш на баща си.

Oh, how intimidating!

NaOH
08-19-2013, 17:41
Аз мога да помогна по този въпрос да се подобри дизайна и стане като преди.

Глоби, да те запитам няколко добри въпросчета.
Кои програмни езици знаеш и колко добре владееш PHP, AJAX, SQL и CSS?
Как можеш да се подсигуриш срещу SQL Injection?
Каква е разликата между for, while, foreach и if? Кога би използвал всяка от конструкциите?
Как декларираш целочислена променлива в PHP? Ами масив от симовлни низове?
Колко често трябва да пускаш "събирача" в PHP?
Как ще запишеш масив от отрицателни числа в таблица, използвайки CSS?

M467
08-19-2013, 19:03
Аз никога не съм твърдял, че съм програмист. Форумен админ и програмист са две различни неща. Резултатите от това, което мога и правя, могат да се видят в моите форуми - направил ли съм дизайна да е максимално добър и близък до това, което беше тук преди време - да. Моите форуми не са сбъгясали като този и им работят всички функции. Също мисля, че и предишния админ - мечока - слабо знаеше програмирането и друг му вършеше работата. Даже форум не можеше да инсталира и настрои да работи като хората. Всички помним колко време мина преди някой друг да оправи многото настройки, създаващи проблеми, след инсталирането на новия форум. Да не започна и аз да ти задавам въпроси от областта на политиката:

Каква е разликата между демокрация, плутокрация, аристокрация, меритокрация, технокрация, автокрация, диктатура, охлокрация, монархия, олигархия, клептокрация, ДOИП? Какви са предимствата и недостатъците на всяка форма на управление и коя е най-добра? Каква е ролята на цензурата и свободата на изказванията във всяка от тези системи? Какво отражение има цензурата за благоденствието на обществото? При кои системи има най-голяма цензура и къде са те в класацията за добри и лоши системи? Къде се намират по благосъстояние и свободи системите, където има най-малко цензура? Като каква форма на управление може да се определи предишното управление на форума? Какво е олигопол и как се отразява медийно-форумния олигопол/цензура върху развитието на обществото в отделните страни и света? Кои са двата основни метода на ДС за справяне с неудобните лица? Каква е ролята на обидите и клеветите в тези методи? Каква е ролята на форумните правила и тяхното спазване с цел предпазване от клевети и обиди? Правилно ли е, че има в законите наказания за клевети и обиди? Ако да - защо си против тези правила и във форумите?

На твоите въпроси мога да отговоря след кратко търсене и мислене, а на някои мога да отговоря и веднага. Но не съм толкова заблуден да се правя на тесен специалист в област, в която нямам времето и желанието да ставам специалист. Ти също не си. Ако бяхте толкова добри специалисти, щяхте да направите конкуренция на facebook. Но явно всичките ви знания са нищо щом не можете да го направите. Затова всеки да си знае мястото.

NaOH
08-19-2013, 19:53
Глоби, пропускаш факта, че теоретично да те изберат за заместник на мачока, трябва да си по-добър от него и да докажеш, че те бива в нещо. За да оправиш форума и сайта, трябва да си програмист на доста високо ниво, защото форума трябва да работи с останалите елементи от сайта. Иначе всеки може да инсталира темички и модули за бюлетина и да се прави на разбирач. Тук е много по-сложно. Ако искаш да си администратор, трябва да можеш да поправяш сайта. Мачока и лейдито бяха админи много отдавна, още откогато имаше хора, които се занимаваха със сайта. Сега не им трябва форумен админ, а системен админ. Готов ли си и имаш ли нужните познания, за да вършиш това?
Политическите въпроси изобщо няма да се мъча да им отговарям, нямат нищо общо с темата и не ме интересуват.

M467
08-19-2013, 20:24
Аз за системен админ не се предлагам - те си имат програмисти, макар че като гледам колко е омазана интеграцията и логин-а, едва ли са особено добри, и може да им трябват и по-добри. Въпреки това аз пак мога да оправя дизайна така, както съм го направил с моите форуми. За оправянето на функционалностите обаче нищо не мога да кажа, защото не се знае на какво ниво е омазването, какво точно е правено, какво и как е прецакано. Основният проблем на форумите масово е, че системните админи се занимават и с форумна администрация по правилата и съдържанието, а това са две коренно различни дейности. Програмистите и сисадмините и понятие си нямат от основите, на които се крепи свободата на изказванията - в СЕМ няма програмисти, има експерти в други области. Ето, че и ти изобщо не се интересуваш от това, което аз говоря, а в случая за това става въпрос - това си е и основния проблем на този форум - правилата и модерацията, а проблема с дизайна и функционалността се появи после в допълнение. Просто обикновено тези, които разбират от форумни правила, не разбират от програмиране и не могат сами да инсталират форум и затова всички форуми са силно орязани откъм модериране - а аз явно разбирам и от двете като в областта на правилата съм експерт, а в областта на програмирането знам достатъчно.

LovEsIckk
08-19-2013, 20:50
ae стига филми

от както обновиха форума, до колкото помня мачока си е все модератор

админа е само един - admin123
и админ е този, който има достъп до този акаунт - а това може да е мачока

и между другото много по-добре е да си живееш живота, от колкото да си админ на някъв пуберски форум и да висиш 24/7 в него

M467
08-19-2013, 21:09
Не, той беше админ и като обновиха форума се добави и този втория, който сигурно е акаунт на програмистите - така станаха двама и дълго време бяха така докато не го махнаха преди месец. Мечока си беше останал админ, но само с регистрацията, доколкото знам не беше на работа във фирмата, а сега е още по-малко вероятно да има достъп до акаунта на програмистите, след като няма нищо общо с фирмата, на която всички шефове са сменени и логично е махнат и той. И модераторите не отричат, че той вече не е админ. Само не знам като е по-добре да си живее живота, защо се натискаше толкова време да е админ.

THADONMAKAVELI
08-26-2013, 21:07
Мне, отдавна не съм.
И си ми е много добре :cool:

Сега мога само да слагам банове, не и да ги махам :D

намекваш ли нещо? :D

LadyDi
08-26-2013, 21:17
намекваш ли нещо? :D

тц, говоря в прав текст :cool: