PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет.



skyworld
08-14-2013, 18:52
Имам си приятел от месец и половина, нещата вървяха прекрасно до преди няколко дни. Виждахме се често, чувахме се по 5 пъти на ден, вечерите говорехме докато някой от нас не заспи. Всичко си е идеално, но в момента той е много зает. Няма време да се виждаме, а и не се очертава да се виждаме в близкия месец. На мен ми е ужасно гадно и не знам какво да правя. Подкрепям го, не му създавам проблеми и не го товаря допълнително, но ми липсва, а и на него му е страшно напрегнато и няма време за нищо. Усещам го по гласа, колко е напрегнат, не мога да му помогна, ядосва се още повече, че не може да ми отделя достатъчно време. Наистина съм ужасно търпелив човек, влюбила съм се и ще проявя разбиране, но моля ви, ако имате някакво друго мнение по въпроса, споделете, защото съм доста объркана. Той така се ядосва, че на моменти ми звучи, сякаш няма желание да се виждаме. Аз нямам намерение да приключвам с тази връзка, защото съм щастлива. Дайте ми някакъв съвет, как да му олекне малко и да се виждаме от време на време, докато трае този период.

soul1199
08-14-2013, 19:22
Освен да търпиш и да чакаш,докато се освободи,нищо друго не можеш да направиш.

skyworld
08-14-2013, 19:50
а, ако не се видим в следващия месец? то наистина не е задължително да се виждаме по 8 пъти в седмицата, но поне 1-2 пъти на 1-2 седмици, дори и за малко...въпроса е, че наистина е адски напрегнато и неприятно положението. По цял ден е на работа, буквално, и става много трудно на моменти. Не знам дали ще ни издържи връзката на това?

Smrazqvashta
08-14-2013, 20:13
Добре де... Разбираемо е, че е зает и си има ангажименти и проблеми - окс. Ама какво толкова прави, че 1 месец няма да намери време да се видите? :lol:

AiKaTa
08-14-2013, 21:50
Бъди упора, не подмятай дори и минимални заяждания за времето му и не му мрънкай колко ти лиспва, просто му казвай често, че всичко е ОК и че го чакаш, това му трябва :)

skyworld
08-15-2013, 07:08
мога да намеря начин да се виждаме, но за по 10-15 минути, а той каза, че не стига, че ще се притеснява за мен, като ме разкарва нагоре-надолу из Софи, а и ще му е още по-гадно, че се виждаме за толкова малко... Аз наистина го разбирам и не съм си и помисляла да му правя проблем за това, че няма време, защото в крайна сметка и работи и учи, но много се притеснявам, защото е ужасно напрегнат и ей така за няколко дни нещата се обърнаха на 180 градуса, а аз съм безсилна в случая. Искам да му помогна, да му е малко по-леко, да намерим начин да се виждаме, дори и по веднъж в седмицата, но нямам представа какво да направя?...

skyworld
08-15-2013, 07:11
Добре де... Разбираемо е, че е зает и си има ангажименти и проблеми - окс. Ама какво толкова прави, че 1 месец няма да намери време да се видите? :lol:

ами изникна нещо друго извън определеното му работно време и е зает до 12 вечерта всеки ден.... работата наистина е спешна и неизбежна и толкова изнервен и напрегнат не съм го виждала никога...проблема е, че той има желание, но няма начин в случая... аз искам да си го подкрепям, да не му правя проблем, защото само това му липсва в момента, но искам и по някакъв начин да помогна и на себе си, защото един месец не е никак малко време...

Smrazqvashta
08-15-2013, 10:28
ами изникна нещо друго извън определеното му работно време и е зает до 12 вечерта всеки ден.... работата наистина е спешна и неизбежна и толкова изнервен и напрегнат не съм го виждала никога...проблема е, че той има желание, но няма начин в случая... аз искам да си го подкрепям, да не му правя проблем, защото само това му липсва в момента, но искам и по някакъв начин да помогна и на себе си, защото един месец не е никак малко време...

Добре де. Тази работа обедна почивка няма ли? Или някаква друга? А почивен ден поне веднъж в седмицата? Много неправдоподобно ми звучи това - нямам време....

skyworld
08-15-2013, 11:01
Добре де. Тази работа обедна почивка няма ли? Или някаква друга? А почивен ден поне веднъж в седмицата? Много неправдоподобно ми звучи това - нямам време....

има, ама него го дразнело, че идвам сама, че си отивам сама, че се притеснявал, че ставало още по-гадно като сме се видели за 10 минути и не може да ми отдели време.....май наистина единствения ми вариант е да чакам колкото е нужно, защото моя проблем е, не че аз ще се уморя от това положение, а че на него ще му омръзне да е толкова тъпа ситуацията и да се откаже от връзката ни...казва ми, че няма как да стане това, но се притеснявам

Amore-Mio*
08-17-2013, 12:04
Пускаш на турбо търпеливостта, стискаш зъби и това е.
Знаеш, че те обича и ще направи всичко възможно, за да приключи по - бързо и да те види, нали?

Cloud9
08-17-2013, 12:12
има, ама него го дразнело, че идвам сама, че си отивам сама, че се притеснявал, че ставало още по-гадно като сме се видели за 10 минути и не може да ми отдели време.....май наистина единствения ми вариант е да чакам колкото е нужно, защото моя проблем е, не че аз ще се уморя от това положение, а че на него ще му омръзне да е толкова тъпа ситуацията и да се откаже от връзката ни...казва ми, че няма как да стане това, но се притеснявам

По-скоро ще се откаже ако прекалено много досаждаш.Уморен е,човека.Нормално е да е леко намусен,но това не значе че иска да скъсате.Като започнеш да работиш и ти ще видиш как е.Ние с моя мъж като се върнем от работа само се гушкаме и чак след половин час ,или когато се почувстваме по.добре, започваме да си говорим