PDA

View Full Version : Дали я обича?



sramejlivkaa
08-14-2013, 22:59
Запознах се с едно момче преди година, което има връзка с едно момиче от около две години. Въпреки това нищо не му пречи да поддържа връзка с мен и да ми пише какви ли не пикантии дори и когато всичко им е наред във връзката. Казва ми, че съм била много привлекателна, че искал да спи с мен и всякви ей такива, но нека не изпадаме в подробности. От това, което ми е разправял той, знам че постоянно се кара с неговота приятелка и то най-често заради други момичета по които той се е заглеждал. За две години вече за 5-6ти път късат и отново се събират ако не и повече и в този период като чели най-много ме търси може би за да ме използва един вид като заместител. Виждам също така, че става унил и тъжен като се разделят, но дали това е защото я обича. Знам, че тя много го обича, но дали и той изпитва същото. Това, че мен не ме обича си ми е ясно. Но какви изводи бихте си направили вие относно това дали той обича нея от това което ви разказах? Дали това е просто от характера на момчето. Защото може просто да има временно влечение към други момичета което отминава, дори когато връзката им е наред, но иначе да си е влюбен в нея. Важно ми е защото би ме подразнил факта ако тя е единствена за него. Явно той не може без нея щом вече толкова пъти са късали и все се събират. Пък и ме съмнява да я разиграва толкова много време. Ако не искаше да е с нея предполагам, че вече щеше да я зареже. Моля да дадете своите мнения. :)

AiKaTa
08-14-2013, 23:10
Как се казва той? :D

misskaprizzz
08-15-2013, 01:50
Не се занимавай по добре.

TheBeliever
08-15-2013, 06:33
Тези негови закачки само на думи ли си остават или е предприел някакви действия?

Сигурно е от онези многознайковци, които са големите плейбои на приказки, но реално лазят в краката на някое девойче и гола да се съблечеш пред него, няма да те пипне.

balu4ka
08-15-2013, 07:21
Ами ,явно не е безразличен към това момиче,а ти с това си наясно.След като е имал шанс явно и с други да бъде,като цитирам теб-избира нея.А може би с теб си чеше...да не казвам какво.
Направи си сметката що за човек е,след като има връзка,а те задява теб..

never_lose_hope
08-15-2013, 08:54
И аз бях в същата ситуация преди време - бях "по-специална" и т.н , но щом е толкова време с неговата приятелка и колкото и да се карат се събират след това,значи иска да е с нея.Помисли си какви чусвта има към едната и към другата.. аз лично прекратих всичко,докато не е станало много късно.

Chacho
08-15-2013, 09:35
Сега ще ти степенувам хората по тва колко ги обича, във възходящ ред.

1. Тебе
2. Нея
3. Себе си

Така че е до характер, да.

А тъпотията е следната:

Това, че мен не ме обича си ми е ясно.
Важно ми е защото би ме подразнил факта ако тя е единствена за него.

Ква работа имаш там изобщо? Просто му кажи, че е олигофрен и направи услуга на двама ви, като прекратите взаимоотношенията си.

Smrazqvashta
08-15-2013, 09:46
Сега ще ти степенувам хората по тва колко ги обича, във възходящ ред.

1. Тебе
2. Нея
3. Себе си

Така че е до характер, да.

А тъпотията е следната:

Това, че мен не ме обича си ми е ясно.
Важно ми е защото би ме подразнил факта ако тя е единствена за него.

Ква работа имаш там изобщо? Просто му кажи, че е олигофрен и направи услуга на двама ви, като прекратите взаимоотношенията си.

+1 Послушай бати Чачо

JohnnaLevine
08-15-2013, 14:00
Ауу...колко позната история :D Познавам една такава двойка. По-скоро той е свикнал с нея. По-добре не се занимавай с него. Явно той не знае какво точно иска. Ако един човек наистина е влюбен в някого и го обича, не би търсил друг (колкото и клиширано да звучи).

sramejlivkaa
08-15-2013, 21:07
Благодоря на всички за отделеното внимание и съветите .. Аз също като JohnnaLevine не мисля, че той обича това момиче щом търси и други. Но не я зарязва може би за да има нещо сигурно ако закъса и няма коя да е*е (с извинение). И все пак вие бихте ли търсили други ако момчето/момичето в което сте влюбени не ви дава всичко тоест не ви пуска.

Silviahh
08-15-2013, 22:14
Щом прибягва към други - не смятам, че я обича истински или може да му е омръзнала..

muhatacece
08-15-2013, 23:04
Ееее, бе момиче . Недей се меси в живота на хората, не е виновен този, който дава, виновен е този, който приема :) Правиш мръсотии ... Бий му шута, преди да си навлечеш проблеми :)

Pedigree
08-16-2013, 02:49
Какво би те подразнило, ако я обича? Факт е, че теб не те обича, и просто би спал с теб. Това е достатъчна причина да те подразни - това, че някой просто би те чукал, не иска връзка с теб. За което може и да не си виновна, а той да си е такъв, знам ли...
Аз, когато наистина обичам някой, не правя секс с други, не се занимавам с други и не оставям други да ме занимават.

Chacho
08-16-2013, 09:09
Аз си мисля, че авторката просто иска да чуе, че онзи не харесва гаджето си, за да си върне надеждите.

Греда.

marilyn
08-16-2013, 09:16
Слушай бате ти Чачо и недей се занимава с тоя. Дали си обича гаджето или не... теб принципно не те интересува. Няма какво да търсиш с това момче.

Amore-Mio*
08-16-2013, 15:10
Вероятно е да му е някакъв момент, през който минава в момента. А именно такъв, че са заедно от години, но постоянно има някакви дразги помежду им и някак нещата изстиват. Но дали ще си остане с нея или ще продължи с телб/с друга, си е негов избор и той ще си го вземе това решение. Гадното в ситуацията, обаче, е това, че всичко това си опира и до характера - във връзка е, а се сваля с друга - това не говори добро за него.

Chacho
08-16-2013, 15:17
Вероятно е да му е някакъв момент, през който минава в момента.

socareless
08-16-2013, 15:57
^вярно е това,което казваш,но гадното е че си зависи от характера на човека

sramejlivkaa
08-16-2013, 23:49
Казват, че който обича не търси друг. Едва ли е само до периоди през които минава щом и докато всичко им е наред във връзката продължава по този начин.

Cloud9
08-17-2013, 11:13
Момчецето хем му се иска,хем не му стиска. Познавам доста такива. Остави го

sramejlivkaa
04-06-2014, 02:32
Може ли темата да бъде изтрита?

Auriss
04-06-2014, 07:03
http://1.bp.blogspot.com/-bP6k59dMHBI/UnQmzKaljjI/AAAAAAAAZUA/3ZDsMcXw4d0/s400/grumpy-cat-8141_preview_zps9177ab07.png

baby_baby
04-06-2014, 15:03
Какво би те подразнило, ако я обича? Факт е, че теб не те обича, и просто би спал с теб. Това е достатъчна причина да те подразни - това, че някой просто би те чукал, не иска връзка с теб. За което може и да не си виновна, а той да си е такъв, знам ли...
Аз, когато наистина обичам някой, не правя секс с други, не се занимавам с други и не оставям други да ме занимават.

Това

tori
04-06-2014, 17:30
А кво стана, кво излезе накрая? Заедно ли са още или не?

sramejlivkaa
04-06-2014, 23:44
А кво стана, кво излезе накрая? Заедно ли са още или не?

Незнам не поддържам вече никаква връзка с него. Пък и не ме интересува. :)

li0n
04-07-2014, 18:35
Нещо не е потръгнало ми се струва

AnzaRe
04-07-2014, 18:46
ɴᴇxᴛ!

fenkaaa
04-15-2014, 02:36
Момчето просто явно не може да бъде само с една, но явно си обича неговото ;)