PDA

View Full Version : За по-здрави нокти



muaa.
08-15-2013, 10:33
Ще започна с това, че ноктите ми са ужасни, опитвам се от месец да си пусна маникюр, но някой нокът решава, че трябва да се счупи или обели и до там с дългите нокти.Ям доста плодове, всеки ден най-малко по един лимон, а и вече нямам онези бели петна по ноктите, затова не мисля, че е от храненето. Разглеждах в интернет за домашни рецепти и ще пробвам с лимон и зехтин, също в нас имам витамини за коса и нокти. Но искам да попитам за заздравителните лакове, от които всеки е толкова доволен.Ползвали ли сте, има ли ефект и кои марки бихте ми препоръчали?

cw3tty
08-15-2013, 10:47
може да ти се стори малко лудо, но 1-2 пъти в седмицата си махай лака и си натривай ноктите с чесън. смърди, така че гледай да е вечер, в която няма да излизаш. сутринта се миеш иии така

rositzza
08-15-2013, 11:01
Пробвай маслото за нокти на Икаров. Не е скъпо аз го взех за 2.90лв и ми помогна

Hayashi
08-15-2013, 14:56
Аз пробвах какво ли не и нищо не ми помогна да си пусна среден на дължина маникюр. Но поне вече не ми се разлояват ноктите толкова. Качествени пили и по-рядко лакиране ми помогнаха да си заздравя плочката. Пак са ми къси ноктите, но поне не ме е срам да се покажа без лак.

kalpazanka
08-15-2013, 15:15
Във връзка с беленето си мисля дали не е добре първо да изключиш проблем с щитовидната жлеза.
Иначе най-лесно е да си купиш Герикапс от аптеката- струва два лева и стотинки.

tanchu
08-15-2013, 15:21
Ако се мажеш с масло за нокти на Икаров редовно и в продължение на 2 месеца г/д, ииии ядеш неща богати на желязо няма да имаш проблеми.

tori
08-15-2013, 22:40
Икарив е добро решение, заздравителите на мен не ми харесват и не ми и действат. С маслото можеш да си мажиш кожичките даже и лакирана да си. То си пише в опътването. 2 и 50 ми струваше на мен.

Mary_Jane_69
08-17-2013, 08:54
Заздравител за нокти

FuCKkK13
08-17-2013, 09:04
Аз пробвах какво ли не и нищо не ми помогна да си пусна среден на дължина маникюр. Но поне вече не ми се разлояват ноктите толкова. Качествени пили и по-рядко лакиране ми помогнаха да си заздравя плочката. Пак са ми къси ноктите, но поне не ме е срам да се покажа без лак.

балсамчето на Макси пробвала ли си ?


по темата: хубава пила
храни се здравословно + допълнителни витамини можеш да приемаш
маслото за нокти на Икаров
мазане с йод вечер ( щото стават жълти ноктите,но до сутринта са г/д. ок и с 1-2 измивания пак си стават бели)
балсамчето за нокти на Макси - ей,любимия ми продукт!