PDA

View Full Version : Проблем с Facebook



mirki4a
08-15-2013, 12:07
Вчера исках да постна едно видео. Добавих към поста с кого съм и къде сме. Натиснах публикувай, но ми излезе съобщение, че е възникнал проблем. Няколко пъти пробвах да го публикувам и постоянно ми казваше, че е възникнал проблем. Отказах се. След няколко минутки ми се появи нотификация, че някой е харесал поста ми. Натиснах върху нея и се появи някакъв бинтован палец и съобщението "За съжаление страницата не е налична". Отидох на стената на един от приятелите, които бях отбелязал и видях, че видеото се е публикувало няколко пъти. Реших да оставя само 1 а другите да ги изтрия, но не ми дава. Единственото, което мога да ги правя е докладвам/отбележа като спам. Проверих и в регистъра на дейността, но и там ги няма. Отбелязали са се и на Местата, на които съм бил но много пъти. Някаква идея как да ги изтрия?
Също така като натисна на Места и отида на някое място, на което примерно съм се отбелязвал 13 пъти, не ми позволява да прехвърлям различните отбелязвания от стрелкичките. Вие имате ли такъв проблем?