PDA

View Full Version : Бучква в зърното на дясната гърда (момче)



stivungeorgiev96
08-15-2013, 17:38
Здравейте ,та да ви запозная с моя "проблем" от около 1 месец имам някаква твърда бучка в зърното на дясната ми гърда на 17 години съм и си спомням ,че едно лято преди 2 години ме беше излезнала пак същата бучица и докторите ми бяха казали ,че това е от растежа и щяло да ми мине и наистина ми мина и даже не разбрах кога мина ,но сега пак ми излезе на същото място ,всички ме успокояват ,че пак било от това ,но аз искам малко мнения или и вие да ве успокойте :D ,постове от сорта на /Отиди на лекар и тн ,няма да ми помогнат ,целта ми е да избегна отново обикаляне по мизерните болници ,затова моля Ви без такива постове .Благодаря предварително :).

granger
08-15-2013, 17:59
Няма да стане без избягване на болница. Може да е мастно топче и да изчезне след време,но може и да е възпаление. И повярвай ми,не всички болници са мизерни.
Аз имах същия проблем,само че съм момиче.
Иди да те видят поне,може и нищо да не е , но не е гаранция ,че не е някоя кистичка.

stivungeorgiev96
08-15-2013, 18:05
Само да дам още малко информация ,че преди да се появи тази бучица ,ходих да тренирам на фитнес 2 месеца доста усърдно и преди като ми беше излязла такава бучица ме питаха дали тренирам и ми бяха казали да не ходя известно време ,та дали може да е от голямото натоварване от 1-2 седмици не съм тренирал изобщо ,а въпросната бучица почти не ме боли съвсем леко ако я натискам а аз доста често го правя :D не знам защо ,но не спирам да я пипам , а май трябва да спрa и от време навреме ме сърби ..

Rocknroll
08-16-2013, 08:58
Болница.

mlf
08-18-2013, 19:45
Мастно топче може да е, но може и да си е същата бучица от преди .. отиди на лекар и виж .. като за твое и наше спокойствие :)))