PDA

View Full Version : Пакости на съседите



Hidayet
08-15-2013, 17:51
Живея в голяма къща и сме няколко семейства. Тези над нас много ни завиждат и бих казала ни мразят и от много време само ни правят мизерии. Например от години улука им капе точно пред вратата на терасата ни и водата влиза вътре при нас - напук не си го оправят. Заяждат се, метат си гадната тераса, от която пада мазилка върху нашата, за да ни дразнят. Постоянно правят някакви тъпи изказвания, децата им не спират да беснеят от сутрин рано до вечер късно и имам чувството, че ще ми се пръсне главата - все едно таванът ще падне, толкова е шумно, че човек не може един нормален разговор да проведе, а пък какво остава да уча или да правя нещо подобно. Нашите не казват нищо, защото уж не искали да стават простаци като тях, но те отдавна са преминали всякакви граници.

Та исках да се допитам до вас да ми дадете идеи по някакъв начин да им отвръщам, защото ми дойде до гуша хора около 40 години да се държат като в детската градина и непрестанно да ме тормозят в собствения ми дом. Лигавата им дъщеря, която е адски нахална и само пищи от няколко дена я пръскам с вода, ама само с нея, че ако пръскам брат й ще се усетят. ИДЕИ? Спешно ми е. :D ;)

antevasin
08-18-2013, 15:15
Надувай музика всеки ден в 5 часа сутринта.

CuzYouLoveMe
08-18-2013, 18:50
Надувай музика всеки ден в 5 часа сутринта.

Така ще събуди и нейните родители, а и съседите могат да викнат полиция.Все пак по закон не може да ги притеснява толкова рано, трябва да се съобразява и с хората около нея (въпреки че те не го правят).
Аз съм чела да им намажеш вратата с нещо лепкаво, за смрадливи бомбички под килимчето, да си вземеш куче, което да лае...да надуеш музиката също става, ама след 16 часа. :D

И все пак защо вместо това не се опиташ да решиш проблема с един нормален разговор?

koisitibe
08-18-2013, 19:23
Взимате един памперс с ла*но от някое бебе и ако си държат чехлите пред вратата смело! Ако много ги мразиш се**ш направо ти
Ама го пъхни навътре, че да се усети вече като му стане топло на пръстите

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 19:25
убий ги докато спят

skornex
08-19-2013, 01:32
Надувай музика всеки ден в 5 часа сутринта.

+да е нещо хеви

asdbroasd
08-19-2013, 19:53
Намажи им дръжката на вратата с нещо гнусно или мятай балони,пълни с кал,по стъклата им,след това веднага се скрий някъде :D :)

xoxi
08-19-2013, 21:07
Бийте се с бибероните и дрънкалките по главата.

chupachups
09-03-2013, 12:40
Звъни им на врата в 5 часа през нощта и се крий после. Аз съм го правила и много се дразнят :D

DoubleDMG
09-03-2013, 16:22
пфф иам 1 съседка някаде на мойте години , около 20.. няям ядове с момичето ама си кани аверчета и аверки, много шум дигат , а самата тя е мега тиха.. И доста често се случва да се засичаме аз съм с мойте фр тя с нейните и ма гледат нек'фо злобно а тя им се смее :D

ADMIRALKA14
09-03-2013, 16:41
Надувай музика всеки ден в 5 часа сутринта.
Това само, ако вашите ги няма.


да си вземеш куче, което да лае...
Да, бе и да отровят животинката.

dani_s7z
09-07-2013, 08:52
Abe vikash si priqtelite kam 3 - 4 sutrinta i pochwate da im celite prozorcite s kal da gi chupite s kamani :D moje pak ako e otvoren prozoreca da furlishh edna piratka :D Abee mn tupni .. ama ne mi se pishe

NissaN
09-08-2013, 07:59
Направи димка от амониева селитра вестник и вода и им я метни гарантирано одимяване пробвахме преди с един приятел и едни старци щеха да викат пожарна.(Добре,че не викаха че щехме да загазим)

baby_baby
09-10-2013, 15:18
цели им прозорците с яйца :D

Hidayet
09-11-2013, 15:14
Повярвайте с тези не може да се проведе нормален разговор. Благодаря ви за идеите :D.

naksdy
09-17-2013, 08:35
Пусни една смърдяща бомба, точно когато имат гости. Аз така направих с моите, но не знаех че е много силна и...евакуирах целия блок :D Всеки мислеше че се е спукала някаква отходна тръба :D
Майка ми пък го пусна в завода, в който работеше. Имаха половин часова почивка след това за проветряване :D
Ето за това говоря, купих го преди за 1.50лв от 101 балона.

http://parti-artikuli.com/image/cache/data/WP_20130116_037-500x500.jpg

PainInTheAss
09-22-2013, 01:09
При мен селяните са същите.. От сутрин до СУТРИН се мести, тропа, трака, кърти, надува нещо горе.. Направо на моменти ми идват прекалено духовити идей как да избия цялото семейство ^_^

qhnalametlata
10-07-2013, 16:21
Вземи валериан и накапи под изтривалката или балкона.
Привлича мяукащи котки като за световно!

heartlesandfreaky
10-07-2013, 18:59
^да, ама котките ще им пречат и на тях :D
хареса ми идеята със смърдящите бомбички, но не е гаранция, че няма и те да се осмърдят :D