PDA

View Full Version : Любов?



natashaaa
08-15-2013, 18:48
Здравейте ,аз съм момиче на 16 и искам да Ви споделя историята си! :)

Всичко започна преди около година ,когато той ми писа за пръв път...Харесах го от пръв поглед ,но мислех,че не е нищо особено...След около месец, обаче разбрах ,че наистина го харесвам и то много,споделих на някои от приятелките си и те ме подкрепиха в решението ,че трябва да му пиша,но срамът ми надделяваше винаги ,когато исках да го направя,затова започнах да му пиша само 1-2 пъти месечно като се опитвах да се правя на много знаеща и изобщо не бях себе си...

Знам ,че допусках огромна грешка ,но не можех да се променя .Може би по този начин го отекчавах,макар и да виждах ,че си пишем по много пак не бях уверена в себе си и това ми пречеше...Не знам може би от страх или срам бях спряла да му пиша, като си мислех ,че ще мога да го забравя ,но уви не можех ...След един месец през ,който нямахме никакъв контакт, той ми писа...Само ,че се държах доста грубо и студено с него , за което съжалявах после,но не исках да върна чувствата си към него обратно...След седмица пък се видяхме и се поздравихме за пръв път ...

И така започнахме да си пишем отново ,но аз не показвах ,че може да го харесвам или да имам симпатии към него...И изведнъж като си мислех ,че всичко се е подредило, той си хвана гадже най-голямата лиготия ,която познавам ,тя е човека ,който ненавиждам от малка...

Мислех си ,че връзката им няма да продължи дълго ,но вече станаха 2-3 месеца от както са заедно...Не знам какво да правя, дали да чакам да скъсат и да започна отново да му пиша, или да ги оставя да си бъдат щастливи,но проблема е в това ,че не мога да спра да мисля за него?!

soul1199
08-15-2013, 18:53
Сама си виновна за всичко,еми изчакай да скъсат и тогава му пиши..

natashaaa
08-15-2013, 19:03
Знам ,че сама съм си виновна ,това е най-лошото!

marilyn
08-15-2013, 19:13
Нека ти е за урок друг път да не правиш така. Сега няма какво да се занимаваш, харесваш я, не я харесваш... не занимавай човека като е с друга, много е грозно.

natashaaa
08-15-2013, 19:17
"Не знам какво да правя, дали да чакам да скъсат и да започна отново да му пиша"?! :)

natashaaa
08-15-2013, 19:18
#5




natashaaa



--------------------------------------------------------------------------------
Регистриран на: Aug 2013Мнения: 3






"Не знам какво да правя, дали да чакам да скъсат и да започна отново да му пиша"?!

Starless
08-15-2013, 20:29
Сама си виновна за всичко,еми изчакай да скъсат и тогава му пиши..

+1

А той показваше ли да има нещо към теб?

yakuza_
08-15-2013, 21:09
"Mило дневниче, преди няколко месеца се правих на недостъпна и ме заебаха като циганка детето си."

Silviahh
08-15-2013, 21:10
Наистина сама си виновна...
Несподелената любов е много гадна..
Любов с Любов се забравя!

natashaaa
08-16-2013, 04:48
Виждаше се ,че има някакъв интерес писахме си до късно ала бала ,но от поредица от причини нямах смелост да продължа (тогава имах ниско самочувствие,беле ме страх да не ме отхвърли и т.н....) и не съм се правила на недостъпна?!

Lilanda
08-16-2013, 08:28
...След един месец през ,който нямахме никакъв контакт, той ми писа...Само ,че се държах доста грубо и студено с него , за което съжалявах после,но не исках да върна чувствата си към него обратно...
Това ако не е недостъпност, аз съм хипопотам.
Момиче, сама си си виновна. Остави го сега да е щастлив с другата. Не им се бъркай. Пък ако като скъсат, имаш още чувства към него /което ме съмнява честно казано/, му пиши. Сега недей да им пречиш на връзката. Нищо няма да постигнеш с това.

Rocknroll
08-16-2013, 08:29
Нека ти е за урок друг път да не правиш така. Сега няма какво да се занимаваш, харесваш я, не я харесваш... не занимавай човека като е с друга, много е грозно.
+1
Сама си се прецакала.Той няма да те чака вечно,много ясно,че ще си хване момиче което отвръща на чувствата му и не е ту така,ту иначе.
Изчакай малко и му пиши.

Bojidaralina
08-16-2013, 10:06
Нека ти е за урок друг път да не правиш така. Сега няма какво да се занимаваш, харесваш я, не я харесваш... не занимавай човека като е с друга, много е грозно.
+

Illusion772
08-16-2013, 10:14
"Mило дневниче, преди няколко месеца се правих на недостъпна и ме заебаха като циганка детето си."

+1

Amore-Mio*
08-16-2013, 14:00
Ти си си виновна.
Сама си се правила на интересна и на прекалено недостъпна, което отблъсква едно нормално момче. Всичко си е хубаво, но в границите на нормалното.

Сега просто е време да се съвземеш и да продължиш.
Няма да е единствения. Само вземи поука от тая си постъпка и не допускай същата грешка отново.

shadygirl
08-18-2013, 10:36
Здравейте ,аз съм момиче на 16 и искам да Ви споделя историята си! :)

Всичко започна преди около година ,когато той ми писа за пръв път...Харесах го от пръв поглед ,но мислех,че не е нищо особено...След около месец, обаче разбрах ,че наистина го харесвам и то много,споделих на някои от приятелките си и те ме подкрепиха в решението ,че трябва да му пиша,но срамът ми надделяваше винаги ,когато исках да го направя,затова започнах да му пиша само 1-2 пъти месечно като се опитвах да се правя на много знаеща и изобщо не бях себе си...

Знам ,че допусках огромна грешка ,но не можех да се променя .Може би по този начин го отекчавах,макар и да виждах ,че си пишем по много пак не бях уверена в себе си и това ми пречеше...Не знам може би от страх или срам бях спряла да му пиша, като си мислех ,че ще мога да го забравя ,но уви не можех ...След един месец през ,който нямахме никакъв контакт, той ми писа...Само ,че се държах доста грубо и студено с него , за което съжалявах после,но не исках да върна чувствата си към него обратно...След седмица пък се видяхме и се поздравихме за пръв път ...

И така започнахме да си пишем отново ,но аз не показвах ,че може да го харесвам или да имам симпатии към него...И изведнъж като си мислех ,че всичко се е подредило, той си хвана гадже най-голямата лиготия ,която познавам ,тя е човека ,който ненавиждам от малка...

Мислех си ,че връзката им няма да продължи дълго ,но вече станаха 2-3 месеца от както са заедно...Не знам какво да правя, дали да чакам да скъсат и да започна отново да му пиша, или да ги оставя да си бъдат щастливи,но проблема е в това ,че не мога да спра да мисля за него?!

Много мъчно ми стана като ти прочетох историята защото моята е подобна ;( и накрая и той си хвана гадже и тогава признах пред себе си че имам чувства към него ;( мн мн гадно е... пиши му направо от сега бягай я тая лигла , пишии мууууу да видиш по какъв начин ще се държи .Случайно пък стане нещо и я зареже заради тебе .Дано да сте заедно някой ден :*

Smrazqvashta
08-18-2013, 11:13
Каквото си посееш - такова ще пожънеш. Остави хората и не им се меси във връзката.

П.С. Искрено се надявам да не послушаш горният коментар над мен, защото пръщи от тъпотия. :lol:

rowenta
08-18-2013, 12:22
"Не знам какво да правя, дали да чакам да скъсат и да започна отново да му пиша, или да ги оставя да си бъдат щастливи.." мисля ,че момичето много ясно си е написало ,че иска да му пише след Като скъсат...Все пак сама си е виновна ,но дано се е получила от грешката си ,всеки греши...Пиши му и се бори за него ако наистина го обичаш...И нека ти е за урок( не слушай тези комплексари!)

Smrazqvashta
08-18-2013, 12:38
За какво да се бори ве дечица? Той и е тичал подир гъза, тя не го е оценила. Изведнъж се появява "лошата джофра", която изглежда е оценила момчето и вие хайде рушшш да им проваля отношенията?

Я слезте на земята.

rowenta
08-18-2013, 13:40
къде се споменава за разваляне на отношения?!обоснови се и за тичане след гъза?!

shadygirl
08-18-2013, 13:54
За какво да се бори ве дечица? Той и е тичал подир гъза, тя не го е оценила. Изведнъж се появява "лошата джофра", която изглежда е оценила момчето и вие хайде рушшш да им проваля отношенията?

Я слезте на земята.

Оф просто да му пише едно здр нещо какво правиш кво става тва онова ..... се нещо там да измисли. Защо да се мъчи нека пробва и толкова.

Smrazqvashta
08-18-2013, 13:59
къде се споменава за разваляне на отношения?!обоснови се и за тичане след гъза?!

Не знаеш какво означава тичане след гъза ли? Тя се е държала грубо с него и го е отблъсквала и той не се е отказвал въпреки това. Накрая той решава все пак да се откаже и съвсем нормално ест. Намира друго момиче и всичко явно е окей и какво ние да я съветваме да му пише? Какво ще постигне?


Оф просто да му пише едно здр нещо какво правиш кво става тва онова ..... се нещо там да измисли. Защо да се мъчи нека пробва и толкова.

Какъв е смисъла? Той е с друга? Само да си дава някакви напразни очаквания и надежди ли?

shadygirl
08-18-2013, 14:11
Не знаеш какво означава тичане след гъза ли? Тя се е държала грубо с него и го е отблъсквала и той не се е отказвал въпреки това. Накрая той решава все пак да се откаже и съвсем нормално ест. Намира друго момиче и всичко явно е окей и какво ние да я съветваме да му пише? Какво ще постигне?



Какъв е смисъла? Той е с друга? Само да си дава някакви напразни очаквания и надежди ли?
Не, просто да разбере или да усети той дали има някакъв интерес към нея ... ако няма нищо вече блок отвсякъде и да го забравя !!

rowenta
08-18-2013, 17:20
Като е "тичал след гъза" й защо не и е писал през онзи месец не е ли той момчето?!

shadygirl
08-18-2013, 18:01
Като е "тичал след гъза" й защо не и е писал през онзи месец не е ли той момчето?!

да права си !