PDA

View Full Version : Цикълът



lady_32
08-15-2013, 21:02
Преди 5 дни пих Escapelle и сега цикълът ми дойде, по доста по-рано от както трябваше и ми тече почти черна кръв. Може ли да ми кажете на какво се дължи това.

LDR
08-15-2013, 22:42
Ами миличка преди да пиеш каквото и да е лекарство, първо винаги чети листовката. Там пише за страничните ефекти, че може да ти дойде по-рано, както и по-късно и т.н. и т.н. Ако не си изхвърлила листовката я прочети и в интернет мисля, че я имаше. Ама то както са казали хората "След дъжд-качулка"... :)

DragonLady
08-15-2013, 23:03
И двете са страничен ефект от Ескапела. Както ти казаха и преди мен, прочети листовката.

marilyn
08-16-2013, 08:10
Страничен ефект най-вероятно. Листовката не я ли чете?

Rocknroll
08-16-2013, 08:31
Ами миличка преди да пиеш каквото и да е лекарство, първо винаги чети листовката. Там пише за страничните ефекти, че може да ти дойде по-рано, както и по-късно и т.н. и т.н. Ако не си изхвърлила листовката я прочети и в интернет мисля, че я имаше. Ама то както са казали хората "След дъжд-качулка"... :)
+1

Silviahh
08-16-2013, 13:45
Ами миличка преди да пиеш каквото и да е лекарство, първо винаги чети листовката. Там пише за страничните ефекти, че може да ти дойде по-рано, както и по-късно и т.н. и т.н. Ако не си изхвърлила листовката я прочети и в интернет мисля, че я имаше. Ама то както са казали хората "След дъжд-качулка"... :)

+ и е хубаво консултация с лекар

baby_baby
08-20-2013, 21:07
Страничен ефект първо чети листовката за да не питаш :)