PDA

View Full Version : Продавам пълен комплект сериозен RC модел мащаб 1/10, готов за каране



LizZz
08-16-2013, 07:27
Здравейте,

Продавам модела Schumacher SST Axis II.
Не е най-новото шаси, но пък за сметка на това е много здраво, от карбон, като окачването позволява всякакви настройки и корекции за максимален контрол.

Ползвах го за дрифт по паркинга на The mall, но изгубих интерес и предпочитам да го предоставя на някого да го ползва по предназначение - няма смисъл да стои ей така.

Комплекта включва колата с 4х4 с блокиран заден диференциал и отворен преден(много е забавна за каране), IMAX B6 (http://www.rcparts.eu/skyrc-imax-b6-rapid-dc-battery-charger-bg.html#.Ug3HQtLOVIU) зарядно за LIPO и NIMH и всякакви други батерии батерии(трябва му захранване, което да осигурява от 12 до 19 волта с 1,5 ампера до към 5 ампера.

Има управление 27мхз тип пистолет, което има фини настойки за подаване на газ и завиване.

Мотора е Team Orion Chrome Modified, който лесно се разглабя.

Пластмасови гуми за дрифт върху оранжеви TE37 джанти.

Купе зелен Nissan GTR с различни лепенки по него и спойлер.

Модификации

Разпробил съм допълнителни дупки на шенкела за постигане на максимален ъгъл на завиване и само задно предаване, като така също може да се кара. Т.е. можете да си направите със задно предаване и да карате като истинска дрифтачка.

Сложил съм 7.2V, 3700mAh батерия, която държи 40-тина минути каране, която е закрепена в предната част със свински опашки за да се премести центъра на тежестта към предните колела. Оригиналните батерии не стават за нищо - само да тежат. И са две тройки клетки, свързани последователно.

Ето ви една стара снимка, като по-късно ще я снимам пак след като я сглобя, понеже и правя чистка.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/481131_510803062270507_1934807299_n.jpg

Освен всичко ще получите и бонус - инструменти - шестограми 1,5мм; 2мм; 2,5мм; 3мм; 4мм; и 5,5 и 6,5 глухи ключове без които нищо не може да се промени по колата.

Като резервни части има един резервен мотор (същия Team Orion Chrome Modified) и полуоски, които могат да се сложат отпред или отзад.


Дал съм бая пари за всичко, така че мисля 300лв. е една добра цена, като за начало.
Не се притеснявайте и да предлагате бартери, все нещо може да си харесам.

Намира се в София, за други градове най-добре питайте, ще видим с пренасянето как ще се получат нещата.

За връзка и всякакви въпроси пишете в темата или на лични, но най-добре телефонирайте на о885 3едно8 1шест8, понеже често съм в движение.

Поздрави,