PDA

View Full Version : В какво се превърна музиката



anonimen123456789
08-16-2013, 14:14
Какво става на всички в България вече се слуша само чалга и Джъстин Бобара ,Азисчо ,Андрейка и тн ,в която и дискотека да влезеш виждаш група тинейджъри гърчещи се на чалга ,какво стана с Истинската музика,Bon Jovi,Rolling Stones ,Metalika,Лили Иванова ако щеш,всички музики които излизат са една шибана музика отново и на ново с нови безмислени думи, примерно Азис (който уж е гей) не може да живее без Андреа или там някакви мутантски звуци на Илиян които нищо не им се разбира ,всичките ми приятели не искат и да чуят за някои песни написани с чувство ,някои не обичат чалга също само за да слушат рап което за мен си псуване с рими,Какво мислите,много от вас ще почнат да пишат че чалгата е супер но както и да е

heartsdesire
08-22-2013, 23:13
Metalika
То и такива хора ги има. Хвалят се, че слушат подобни групи, но уви, дори не написа името правилно.
Къде се буташ нависоко, като дори не знаеш как се пише бобър? И не, няма да пиша, че чалгата е супер, но не е нещо ужасно жестоко, че да не можеш да се примириш, че тя съществува и има доста хора, които слушат. Всеки каквото си иска - това. А и има всякакви хора, всякакви интереси. Не може целия свят да мисли като тебе, примири се.

Lian4ety
08-29-2013, 13:17
^ Съгласна съм! Всеки има право на избор за музиката и за това има разнообразни стилове.