PDA

View Full Version : Мнение



slunch
08-16-2013, 17:36
Какво мислите относно тази така наречена тендеция, която е от последните няколко години, а именно за това да си слаб. Според мен това е като болест.. да нормално е всеки да иска да има хубаво тяло, което самия той да харесва, но има хора, които се вманячават на тази тема и става страшно. Започва се едно седене пред огледалото по пет часа, гледат тялото си и започват да се вайкат, защото краката са им дебели или имат малко коремче. Все едно идва края на света. И си втълпяват, че никой няма да ги хареса така... и т.н. Всеки има различен вкус... Вие как мислите? Много ще се радвам да разбера какво мислите...

antevasin
08-16-2013, 18:16
И аз мисля, че е като болест. Даже съм разговаряла с много момчета и всички са на едно мнение - момичето да е НОРМАЛНО. Нито много слаба, нито много дебела. Извинявай ама тая клечка където като я духнеш пада, как се очаква да износи едно здраво бебе, да го роди!? Болестно състояние си е да си слаб. Да си нормален е страхотно :D

Vladislav Hellsing
08-16-2013, 18:19
Болест си е, много сериозна.

tori
08-16-2013, 19:35
Болест е, да. И е кофти. И не знам защо се издига такъв култ към по-малограмажните, можеш да си хубав и в нормално тяло.

Silviahh
08-16-2013, 22:10
Най - добре си е нормалното тяло - нито много дебел, нито много слаб..
Да, мания си е.., направо болест :хх
Но по мнения на момчета съм чувала, че не искат да пипат кожа и кости, ами да си има месце, да има какво да хванат :D

Ivaaaaa
08-17-2013, 11:19
често казано да си призная като кача и един килограм и почвам да се вайкам :D

харесвам се слаба..

Жълто
08-17-2013, 21:37
Не е яко едно момиче да е прекалено слабо и да и се виждат прешлените, гнусно е. Все пак трябва да има какво да хванеш както се казва. Ще дам един прост съвет на момичетата, които искат да имат хубаво тяло. Качете малко килца (не прекалено много наблюдавайте се), отидете на фитнес и бягайте всеки ден, ще станете супер, със закръглено и стегнато дупе и стегнат бюст (но трябва сериозно отношение). :)

NissaN
08-18-2013, 09:23
Аз имам идеално тяло тежа 73 кг. 176 съм висок само зоб и ще взимам химия да качвам кила да стана 80 и ще тренирам повече

EncoreBelle
08-18-2013, 09:31
Аз съм от тези по слабите.. Не се хересвам така много много ама какво да правя! 173см и тежа 52кг искам да кача поне 5кг ама нестава толкова лесно! Ям от всичко почти но не в големи количества! Спортувам- фитнес и започвам да виждам ефект!

NissaN
08-18-2013, 09:47
Аз бях така преди 3 години висок и кльощав.Почнах да ям месо и да тринирам яко без химия до сега мисля да почвам да взимам

mlf
08-18-2013, 12:50
И аз смятам, че е болест + мисля, че е по- добре да си дебел, отколкото слаб