PDA

View Full Version : Какво се случи?



iSev
08-16-2013, 17:40
Здравейте,
До преди 2 седмици излизах със едно момиче, бяхме се запознали към края на учебната година (и двамата сме на 17). Излизахме всеки ден по 4-5 часа навън, че и повече заедно, разбирахме се перфектно на мен ми беше супер приятно да бъда със нея и виждах че и на нея и е много приятно със мен. Така 2 седмици почти всеки ден заедно, имаше един ден във който не и се излизаше и ме покани у тях. Прекарахме почти целия ден заедно у тях всичко супер се получи. Вечерта като се прибрах си писахме по скайп и ми разправяше разни неща които иска да прави със мен (как неможела да чака и направо на улицата щяла да почне следващия път като ме види) и така цяла вечер си писахме. Разбрахме се на следващия ден да се чуем и да се разберем какво ще правим , но така и на следващия ден не ми се обади. Не вдигаше телефон, не отговаряше на смсите които и пращах.Реших че е заета и изчаках, не исках да я тормозя, така след 2 дни (ни вест ни кост) и звъннах да я питам все пак какво се случва, и тя ми каза че била много заета и искала утре да се видим.Дойде утрешния ден и пак същото...пак не вдига телефон, не отговаря на смси не влиза във скайп. На мен ми стана много кофти след като вече 1седмица не ми звънна или отговори на мое обаждане.Но вече след 2 седмици никакъв контакт със нея си казах, явно ще се наложи да продължа напред...Но от вътре не спира да ме глозга въпросът - Защо?!?
Аз ли съм виновен по някакъв начин?
Как е възможно след като всичко беше едва ли не перфектно да се развият нещата така за по малко от едно денонощие?

Искам да ви попитам дали сте изпадали във такива ситуации и какво мислите по въпроса?

Знам че повечето ще ми кажат да я забравя и да продължа.Опитвам се но тази мисъл не ми дава мира просто се чудя защо се развиха така нещата?

Мерси предварително.

Silviahh
08-16-2013, 21:55
Това е доста странно от нейна страна, но със сигурност има някаква причина все пак.. Не може ей така от веднъж..
Ми да, единия вариант е да я забравиш, но щом ти е трудно, не знам какво да ти кажа :/
Знаеш ли къде живее?

iSev
08-16-2013, 22:01
Да на 30мин от София (все пак бях у тях :Д) даже и бях казал че аз ще идвам по често за да не и се налага да пътува до София постоянно, обмислял съм да отида до тях но реших, че ще я изплаша или дали въобще ще е редно.

Silviahh
08-16-2013, 22:05
Еми като изключваш варианта да я забравиш и не ти отговаря на обажданията, смятам че това е най - доброто решение.. Да отидеш до тях да я потърсиш..Поне ще разбереш за какво те отбягва..
Ми, ако има друго момче? :/

iSev
08-16-2013, 22:13
Една вечер ми сподели че бившия и много настоятелно я търсил по телефона, но тя го била игнорирала и ми каза че не се интересувала от него, но не знам искам да продължа напред но не ми дава мира и ми липсва невероятно много (до сега не ми се е случвало със друга).Ще си помисля добре да не взема да направя някоя глупсост, но със сигурност ще се опитам да се свържа със нея най малкото да разбера причината!
Мерси за отговорите :)

Silviahh
08-16-2013, 22:16
Да направиш някоя глупост?
Няма проблеми :) и Успех

iSev
08-16-2013, 22:19
Не знам как ще реагира като ме види там, а и не е от много голям град всички се познават и като ме видят да не вземат да я скрият :Д

Silviahh
08-16-2013, 22:22
:Д Ти си решаваш
Късмет!

iSev
08-16-2013, 22:24
Мерси много! Свали ми камък от сърцето :Д!

Amore-Mio*
08-17-2013, 06:24
1. Може да има някакъв проблем, да е заета и да няма възможност да ти звънне да излизате на някъде.
2. Омръзнало й е да те чака за нещо повече от приятелство, особено ако и двамата сте искали това, но пък в продължение на две седмици сте се виждали по 5 часа.

Или се опитваш по всякакъв начин да я намериш и да я питаш направо, без да й даваш пространство да се измъкне.
Или просто продължаваш напред. Като това ми се струва най-добрият вариант. Защото, представи си, заедно сте и на нея нещо й хрумва, изчезва, ни вест, ни кост, и ти какво?

iSev
08-17-2013, 06:28
1. Може да има някакъв проблем, да е заета и да няма възможност да ти звънне да излизате на някъде.
2. Омръзнало й е да те чака за нещо повече от приятелство, особено ако и двамата сте искали това, но пък в продължение на две седмици сте се виждали по 5 часа.

Или се опитваш по всякакъв начин да я намериш и да я питаш направо, без да й даваш пространство да се измъкне.
Или просто продължаваш напред. Като това ми се струва най-добрият вариант. Защото, представи си, заедно сте и на нея нещо й хрумва, изчезва, ни вест, ни кост, и ти какво?

Нещо не си ме разбрал/а.Ние сме гаджета, явно съм забравил да го подчертая.

Mary_Jane_69
08-17-2013, 08:36
Имам чувството, че в 90% от случаите като този, чезненето е заради трети човек. Не можеш да се обвиняваш в нищо, това че не си в центъра на нечий болни фантазии, не те прави по-малко човек. Не е редно и да се чувстваш гадно, не си виновен с нищо, трябва само да си държиш главата високо, без много, много да ти дреме от това, което вече е станало.

Cloud9
08-17-2013, 08:58
А аз имам чувството че 99 процента от чезненето е защото мацката се опитва да се направи на много мистериозна и търсена.Хора, от гледна точка на поне добрите маниери е неприемливо да се зарязва някой ей така.Поне един смс може да оправи нещата.

bloodfrozen
08-17-2013, 09:12
бившия и много настоятелно я търсил по телефона, но тя го била игнорирала и ми каза че не се интересувала от него..
А не прилага ли този номер и върху теб сега? Изводът оставям да го формулираш сам. 8-)

iSev
08-18-2013, 10:25
Главно заради това ме боли, заради начина по който го прави. И един смс да беше пратила със един ред във него щях да го приема и вече да съм я забравил, но просто....

Smrazqvashta
08-18-2013, 11:26
Намерила си е друг тъпкач, според мен. И тъй като е страхливка, която няма смелостта да ти го признае, само си намира глупави оправдания.