PDA

View Full Version : Какво по дяволите става?



bananoo
08-16-2013, 19:47
Здравейте. Преди 10 дена се разделих с приятелката ми понеже тя така поиска. Тогава като я питах дали има някакви чувства към мен, тя ми намекна че няма... Та, тия дни, втора подред вечер ми звъни и си говорим такива все едно сме си заедно. Имате ли си някаква на представа защо ме търси?

druzilla
08-16-2013, 19:57
Според мен не е наясно какво иска :? Може да си я разбрал погрешно и в действителност да има чувства към теб.А и ако сте имали сериозна връзка,не виждам как са изчезнали толкова бързо?Но може просто да е свикнала с теб или да й липсва да си говорите,но това не означава,че задължително още те обича.Ти какво изпитваш към нея,радваш ли се че ти се обажда?По заглавието съдя,че си ядосан,защо?

Rocknroll
08-16-2013, 21:14
Може би иска да се съберете,но гордостта й надделява и не иска да те помоли да сте отново заедно,именно защото тя е поискала обратното. ;)

bananoo
08-16-2013, 21:39
Според мен не е наясно какво иска :? Може да си я разбрал погрешно и в действителност да има чувства към теб.А и ако сте имали сериозна връзка,не виждам как са изчезнали толкова бързо?Но може просто да е свикнала с теб или да й липсва да си говорите,но това не означава,че задължително още те обича.Ти какво изпитваш към нея,радваш ли се че ти се обажда?По заглавието съдя,че си ядосан,защо?
Ами, все още съм влюбен в нея и се радвам че ми звъни! Не гледай заглавието, объркано е :Д

bananoo
08-16-2013, 21:40
Може би иска да се съберете,но гордостта й надделява и не иска да те помоли да сте отново заедно,именно защото тя е поискала обратното. ;)
Кво ся, аз ли да я моля?

PurpleSand
08-16-2013, 21:41
направо не знае какво иска ... или може би преценява как се ччувства по-добре ... сама или с теб .. най-добре си питай нея. Ние не знаем какво мисли тя :)

Silviahh
08-16-2013, 21:48
Липсваш и ..

Amore-Mio*
08-17-2013, 06:26
Стари навици, но все още по нищо не би могъл да бъдеш сигурен, че иска да сте заедно отново.

И каква е тая история с гордостта?
Когато обичаш някого и искаш да си с него - гордостта изобщо не съществува.

Cloud9
08-17-2013, 10:15
Примак-одмак! Глупави работи значи.Не знае тя самата какво иска.Не й се моли.Говорете си, но ако видиш че няма сериозни намерения да се събирате директно й тегли шута

bananoo
08-17-2013, 14:04
Примак-одмак! Глупави работи значи.Не знае тя самата какво иска.Не й се моли.Говорете си, но ако видиш че няма сериозни намерения да се събирате директно й тегли шута
Точно така ще направя :)

fenastz
08-17-2013, 14:43
Въобще не ѝ вдигай телефона на тая

Djenka
08-18-2013, 21:21
Примак-одмак! Глупави работи значи.Не знае тя самата какво иска.Не й се моли.Говорете си, но ако видиш че няма сериозни намерения да се събирате директно й тегли шута

Примък-отмък*
Съжалявам, трябваше да те поправя. 8-)

По темата: Не знае какво иска. По време на разговора й я питай нещо от сорта на "Защо ми звънна?" или нещо такова, а ако я свариш неподготвена или почне да мънка някакви неща, тегли й шута :D
Абе, момичетата не знаят какво искат.