PDA

View Full Version : Моя клуб (МОК)



anonymous895156
08-17-2013, 00:34
Организирам МОК - МОя Клуб, ще обсъждаме термоядрения синтез на юпитер и духовната извисеност на великите умове. Да пишат само сериозни гении :oops:

IWannaBeSedated
08-17-2013, 00:44
k.

Ivaaaaa
08-17-2013, 10:17
по принцип не ме дразниш, но като почнеш да ги ръсиш еднии

може да е от възрастта..

anonymous895156
08-17-2013, 12:18
:(

Chacho
08-17-2013, 12:20
Може ли да стана водач на клуба?

Fisherman
08-17-2013, 12:22
Абревиацията М.О.К.-Митко Обра Куровете

Fisherman
08-17-2013, 12:23
well played good sir

muhtesemfan
08-17-2013, 12:23
Абревиацията М.О.К.-Митко Обра Куровете

:lol: :lol: :lol: Mitko,you're gonna need a burn heal :lol:

Vladislav Hellsing
08-17-2013, 12:25
искам да стана вожд на клуба!

Ще си говорим по тия теми на телепатично ниво на Юпитер даже!

Fisherman
08-17-2013, 12:29
Аре почвай да ми говориш за органичен синтез хлапак,за кво си направил тая тема

anonymous895156
08-17-2013, 12:35
Може ли да стана водач на клуба?

Съгласен съм, аз съм водач в сянка. Така или иначе не ми се занимава с организацията.

muhtesemfan
08-17-2013, 12:41
Митко,защо вече не пишеш стихотворения?

anonymous895156
08-17-2013, 12:42
вчера постнах едно http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/550627-%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D0%9F%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D1%8F

Vladislav Hellsing
08-17-2013, 12:44
Съгласен съм, аз съм водач в сянка. Така или иначе не ми се занимава с организацията.

а защо не аз

аз много висококвалифициран и мога да комуникирам на телепатично ниво на юпитер

Chacho
08-17-2013, 12:46
а защо не аз

аз много висококвалифициран и мога да комуникирам на телепатично ниво на юпитер

Аз измислих Юпитер. И телепатичното ниво. И нивото с рибките дето последния бос плюва шипове.

Spikyhedgehog
08-17-2013, 12:46
Аре почвай да ми говориш за органичен синтез хлапак,за кво си направил тая тема
Принципно не ме дразниш особено(за dimitar., се отнася), но искам да ти чуя лекциите на тема органичен синтез на Юпитер. За духовната извисеност, за твое успокоение, няма да те карам да говориш. :) Или просто показваме, че знаем някои страшни думички?!
И нека говоренето започне СЕГА...

anonymous895156
08-17-2013, 12:47
Да пишат хора кристали, че ми тр фр

anonymous895156
08-17-2013, 12:50
ще обсъждаме термоядрения синтез на юпитер и духовната извисеност на великите умове.


Принципно не ме дразниш особено(за dimitar., се отнася), но искам да ти чуя лекциите на тема органичен синтез на Юпитер. За духовната извисеност, за твое успокоение, няма да те карам да говориш. :) Или просто показваме, че знаем някои страшни думички?!
И нека говоренето започне СЕГА...

Злобари не се допускат.

anonymous895156
08-17-2013, 12:52
Искам да чуя от Spikyhedgehog с какво съм му повлиял отрицателно. С това, че демонстрирам нещо различно от останалите ли?
Или че сте твърде неуки, за да разберете самоиронията ми на моменти и различния хумор? С какво съм заслужил 70% от хората във форума да се държат така с мен? Нима съм ви казал нещо лошо? Обидил съм вас? Държал съм се грубо? Е, драги мои, това е показателно за ниското интелектуално ниво на младото поколение.

muhtesemfan
08-17-2013, 12:58
Искам да чуя от Spikyhedgehog с какво съм му повлиял отрицателно. С това, че демонстрирам нещо различно от останалите ли?
Или че сте твърде неуки, за да разберете самоиронията ми на моменти и различния хумор? С какво съм заслужил 70% от хората във форума да се държат така с мен? Нима съм ви казал нещо лошо? Обидил съм вас? Държал съм се грубо? Е, драги мои, това е показателно за ниското интелектуално ниво на младото поколение.


Митко,държиш се лошо с половината форум и понякога прекаляваш ;D

Ivaaaaa
08-17-2013, 13:00
Искам да чуя от Spikyhedgehog с какво съм му повлиял отрицателно. С това, че демонстрирам нещо различно от останалите ли?
Или че сте твърде неуки, за да разберете самоиронията ми на моменти и различния хумор? С какво съм заслужил 70% от хората във форума да се държат така с мен? Нима съм ви казал нещо лошо? Обидил съм вас? Държал съм се грубо? Е, драги мои, това е показателно за ниското интелектуално ниво на младото поколение.

всъщност може и да си прав, но твоята 'самоирония' дразни ;щ

Fisherman
08-17-2013, 13:35
Митко разреви се,искам да се разревеш

Fisherman
08-17-2013, 13:39
Kaloian D. Vaklinov proteina ne e himiq brat prosto go proumei ne vsichko deto e na prah e himiq :DDDDDDD

Chacho
08-17-2013, 13:39
Въпросите му са реторични.

Spikyhedgehog
08-17-2013, 13:39
Искам да чуя от Spikyhedgehog с какво съм му повлиял отрицателно. С това, че демонстрирам нещо различно от останалите ли?
Или че сте твърде неуки, за да разберете самоиронията ми на моменти и различния хумор? С какво съм заслужил 70% от хората във форума да се държат така с мен? Нима съм ви казал нещо лошо? Обидил съм вас? Държал съм се грубо? Е, драги мои, това е показателно за ниското интелектуално ниво на младото поколение.
Ще чуеш. Първо, мисля, че идеята на поста ми беше ясна и няма нужда да издребняваме, но щом желаеш и аз ще го направя - в първия ти пост има 2 грешки, но аз не съм тръгнал да те цитирам, да подчертавам и да напиша нещо от сорта на "Неграмотници не се допускат.".
Първата причина е ясна и вече съм я казал - издребняваш до немай къде, хващаш се за всяка една грешка и това волю-неволю кара хората да си мислят колко интелигентен си на теория. Но само на теория. На практика тези 70% ще реагират отрицателно и ще се получи обратното - ще те сметнат за неинтелигентен и досаден. Интелигентните хора не се нуждаят от това, да се чувстват велики за сметка на някой друг.
Второ, определенията, които раздаваш. Давам пресен пример: наричаш ме злобар. С какво право? И аз не съм ли написал в поста си, че принципно не ме дразниш (което едва ли ще бъде още за дълго)? Познаваме ли се? Какъв си ти, че да ми казваш, че аз съм злобар? Обясни ми кое му е злобарското да те помоля да пишеш по темата, която сам си избрал? Най-малкото това свидетелства за повърхностното гледане на нещата, през което трябва да прозира интелигентността ти. Отношението ти е презрително по някакъв начин за мен, сборно поглеждайки изчетените твои мнения досега.
И третата, най-фрапиращата. Усещам, че си двуличник от това, което пишеш. В един пост ти категорично ме класифицираш като злобар и ме отрязваш. В друг пост, написан след 2 минути, започваш едва ли не да ме умоляваш да ти обясня кое не ми харесва в теб и защо 70% от съфорумците не те обичат. Аз съм особено подразнен от най-малката форма на такова лицемерие и затова може другите да не я възприемат като истинска причина.
Сега да започна по мнението ти, че много написах дотук и ще се получи пост от една страница.
Не съм казвал, че си ми повлиял отрицателно, но то си е така. Непрекъснатото натрапване на твоята интелигентност, принадлежността ти към "сериозните гении", която лекичко се опитваш да вмъкнеш между редовете. С това, че ние сме твърде неуки за да разберем самоиронията ти на моменти и различния ти хумор. И след това се умоляваш да ти обясним. В края заключаваш, че това, че ние не те харесваме, е "показателно за ниското интелектуално ниво на младото поколение". С какво си по-различен от останалите? Защо смяташ, че си гений? Различният ти хумор трябва ли да е оправдание за всичко, което споменах дотук?

Fisherman
08-17-2013, 13:45
Искам да видя сълзи по лицето на един гений

Vladislav Hellsing
08-17-2013, 14:14
Темата става драматична и очаквам с огромно нетърпение отговора на митко

Chacho
08-17-2013, 14:17
^me 2

Щото мисля че е прав за хумора и самоиронията, да видим кой го е разбрал и кой - не.

anonymous895156
08-17-2013, 14:19
Да започна с грешките ми. Не са две, а три, но нямаше смисъл да ги поправям. Да - в яда си ги допуснах. Ти също имаш немалко пунктуационни неточности още в първите абзаци. За тях е глупаво да казвам нещо. Добрите плувци често се давят.
За мен този форум е място, където мога да науча много и да науча хората на много. Целта ми не са стотина петнайсетгодишни, които мислят, че съм умен. Детинско е да убеждавам по-... в интелигентността си, а и няма полза в това. Хората, които трябва, ме разбират. Останалите са за фон - няма нищо лошо в това. Ако имах нужда да се чувствам интелигентен, нямаше да стоя в раздел кофата и да пиша простотии. Може би щях да се напъвам да измисля нещо умно във Философия и религия, Наука и култура и Информационни технологии, треперейки за невероятната оценка на странноинтелигентни /в повечето случаи/ хора. :)
Самочувствие не ми липсва, а и имам покритие за него. Когато чувствам, че се налага, злоупотребявам с него - нещо, с което не се гордея.
Защо те нарекох злобар? Ще напиша мнение с подобен характер в твоя тема и ще чакам да видя реакцията ти.
Грубо, твърде грубо. Наричаш ме двуличник? Изисках обяснение от теб относно мнението ти. Получих обичайните глупости, разбира се.
"Непрекъснато натрапване на моята интелигентност" - това е самоирония, съжалявам, ако не е достатъчно ефектна. На теб може да не ти харесва, че съм избрал да се изразявам така, но това няма значение. За умоляването няма да коментирам. Благодаря ти, вече разбрах, че всъщност мнението на ниската прослойка не ми влияе. Но все пак си действа, ако е прекалено негативно. И питам нея - с какво съм заслужил вашето презрение? :)
А ти се хващаш за думата - не смятам, че съм гений, смятам, че съм надгениален, хахахах. Изморен съм от водене на тази дискусия в сайта, моля те, спри. Ако искаш по-задълбочен разговор на тази тема, нека използваме лично съобщение.
Както и да е, явно не си допадаме като личности, няма лошо. Ти не ме разбираш... или аз теб. :)

muhtesemfan
08-17-2013, 14:26
Митко,всеки ден си променям мнението за теб,брато.

Spikyhedgehog
08-17-2013, 14:43
Отбелязвам, че говорех за грешките от първия пост, когато "основа" този клуб.
И още, смея да твърдя, че си противоречиш два пъти в един абзац от поста си и още на няколко пъти в другите, но спирам да коментирам дотук, тъй като ти го поиска.

white knight
08-17-2013, 14:47
Искам да чуя от Spikyhedgehog с какво съм му повлиял отрицателно. С това, че демонстрирам нещо различно от останалите ли?
Или че сте твърде неуки, за да разберете самоиронията ми на моменти и различния хумор? С какво съм заслужил 70% от хората във форума да се държат така с мен? Нима съм ви казал нещо лошо? Обидил съм вас? Държал съм се грубо? Е, драги мои, това е показателно за ниското интелектуално ниво на младото поколение.
Haters gonna hate, ignore them. There are a lot of haters here.

anonymous895156
08-17-2013, 18:08
Haters gonna hate, ignore them. There are a lot of haters here.

Определено :)