PDA

View Full Version : Няма страст във връзката ни



butterflyyy
08-17-2013, 14:30
Здравейте! Имам един " проблем ". С приятеля ми сме заедно от 3 месеца, но тръпката и страста от връзката започнаха да изчезват още втория месец, а сега за мен няма нищо между нас. Опитах се да го оставя, но не успях. Разделихме се и не се сдържах, на следващия ден се сдобрихме. Искам да кажа, че връзката ни е много скучна, няма никаква страст, но съм се превързала към него и не мога без целувките му и без той да е до мен. Моля да ми дадете някакъв съвет, защото нещата отиват на по-зле, а не мога да го оставя, защото много ще съжалявам. Не знам какво да правя. Ако може, на който му се стори тъпа темата да не коментира, но за мен е важно.

fenastz
08-17-2013, 14:41
Намери си друг

Жълто
08-17-2013, 15:18
Според мен не е трудно да разнообразиш една връзка. Може да пробвате да се виждате по-рядко, примерно 2 пъти в седмицата само, за да може да си липсвате повече и като се видите да ви е по-приятно. Да излезете някъде (кафе, дискотека, плаж, с приятели на някакво забавно място) за разнообразие. А доколкото в леглото..има толкова много работи, които могат да се пробват. Но като цяло като започнете да си омръзвате, спрете да се виждате примерно 1-2 седмици дори да е.

XTREMEFREERIDE
08-17-2013, 15:20
но съм се превързала към него

:cool: сори, ама това "превързала" направо си го представих...

Какво имаш предвид под "няма страст"? Правите ли секс? Какво сте правили преди, което не правите сега?

А бе, моме, на третия месец нещо така да се счупи във връзката ви... Много е рано :/

Auriss
08-17-2013, 15:20
Намери си хоби. Не е на момчето работа да ти разнообразява живота. Поне не изцяло. Наскоро едни приятели се разделиха след година+ връзка по няк'ва сходна причина ... не мога да ги разбера такива хора. Аз не мога да си намеря човек, който да мога да понасям, пък вие се харесвате и късате, 'щото ви е скучно ...

Купи си куче ако щеш , баси ..

Amore-Mio*
08-17-2013, 17:11
Стига си се оплаквала тогава по форуми, а вземи и поработи над връзката си.
Близко е до ума да разнообразиш тази връзка и вашите отношения.

butterflyyy
08-17-2013, 20:18
Искам съвет за разнообразие. Щом пиша, значи имам нужда от съвет и няма как да се взема като не знам кво да правя!

Ivaaaaa
08-17-2013, 20:41
сетих се за тази песен 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=RkkkxWEPh2M

Leexy
08-17-2013, 21:13
Ами, ако се виждате много често може това да е един от факторите за "омръзване". Има хора, които могат да са заедно всеки ден, но има и такива които точно по такъв начин си писват. За 3 месеца не знам колко може да сте си омръзнали, но със сигурност сте се опознали, пробвай да правите нещо което ви харесва и на двамата. Може по някакъв начин да го предизвикаш с нещо по-щуро ( с приятелят ми сме спали на плажа, качвали сме се на автобус, който не знаем къде води и сме слизали на последната спирка, и подобни) не само дискотеките и кафетата са решение според мен дори това е по-еднообразно. В секса има толкова неща, които могат да се опитат и определено ще ви доставят удоволствие. Просто само да си поговорите, не може да знаете всичко един за друг, защо не опитате с random въпроси...може и например да проверите колко добре се познавате като ти зададеш въпрос за себе си на него и ако сгреши, да съблече 1 дреха. Просто не мога да си обясня как толкова бързо сте си омръзнали, с приятелят ми сме заедно от година и малко повече и все още има какво да правим и то всеки ден, но ако наистина не се получава между вас-няма да има смисъл каквото и да опиташ..

Djenka
08-18-2013, 21:11
Според мен не е трудно да разнообразиш една връзка. Може да пробвате да се виждате по-рядко, примерно 2 пъти в седмицата само, за да може да си липсвате повече и като се видите да ви е по-приятно. Да излезете някъде (кафе, дискотека, плаж, с приятели на някакво забавно място) за разнообразие. А доколкото в леглото..има толкова много работи, които могат да се пробват. Но като цяло като започнете да си омръзвате, спрете да се виждате примерно 1-2 седмици дори да е.

Аватара ти накара очите ми да сълзят. :( 8-)
По темата: Съгласна съм с Жълто.

tHe_COolEst_GIrl
08-31-2013, 14:20
Поговори с него. Може и да има някаква причина за студенината между вас. Ако няма резултат, има много други момчета ;)