PDA

View Full Version : Проблем



koceto_00
08-17-2013, 18:47
Здравейте преди година харесвах едно момиче общувахме често бяхме много близки, но в един момент изведнъж си хвана приятел който и забрани да общува с всякакви момчета аз го преживях много трудно . От тогава нататък не съм общувал изобщо с нея и сякаш вече и не общувам толкова с момичета заради тази случка не знам защо . Просто нямам смелост да пиша или да заговоря някое момиче по незнайни причини супер много съм срамежлив пред момичетата и това ме дразни защото не мога да завържа един разговор като хората срам ме е не знам защо моля ви да ми помогнете с съвети както момичетата така и момчетата сега ми е кофти че не мога да си намеря приятелка и според мен е заради описаното горе чакам помощ от вас. Благодаря предварително на отзовалите се :(

Жълто
08-17-2013, 21:25
Е едва ли е от тва от което ти си мислиш, че е. Мен колко пъти са ме лъгали и разочаровали.. и какво? Да почне да ме е срам вече ли? Не не мисля, че е от това по-скоро трябва повече опит. Пиши й там, не ти е нужна смелост да й пишеш във фейсбук, просто....пишеш :D , "здр". Трябва да се престрашиш да почнеш да ги заговаряш и ще свикнеш.

Leexy
08-17-2013, 21:37
Според мен може да има общо, защото му е била близка, все пак, а приятелят и-какви са тези глупости dafuq?! Anyway, относно теб...момичетата не са толкова страшни. Като момиче бих ти казала да не пишеш на някоя, която си си харесал с тази нагласа, че я искаш за гадже, ами да си говорите на random теми...като за начало я опознай-интереси(спорт, музика, филми, училище, секс) интересни случки, какво мисли за.., може ли да..., има много неща, за които да я заговориш. Не показвай пред нея, че си някакъв супер свит и не знаеш какво да правиш, пък да ти кажа момичетата си говорят повечко, така че просто я слушай. Можеш да я поканиш и на среща например с нещо от сорта на : Обичаш ли някой си филм, искаш ли да го гледаме заедно, някой път като си свободна? Според теб къде в града правят най-хубавите пици, искаш ли да хапнем някой път? и подобни. Прави и комплименти, но не прекалено, гледай да са по-ефектни и не някакви изтъркани. На 1-во място не се спичай толкова и карай по-леко.. :)

Amore-Mio*
08-18-2013, 17:01
Продължи напред, човек.
Знам, че ти е гадно, но след време, ако ти е била истинска приятелка ще разбере, че си губи времето с тоя идиот, който й забранява нещо, на което реално няма право и ще ти се извини.

brunetkowa
08-19-2013, 21:45
Това,че си срамежлив не е нещо лошо. Както има момичета,които си падат по 'лошите' момчета , така и има такива които харесват по чувствителни и срамежливи. Но не прекалено..... На никоя девойка не и се иска приятелят и да е ревльо.
Трябва да се рискуваш,за да се получи. 1-2-3 -5 пъти може да те одрежат,но ще дойде момент , когато ще срещнеш момиче което ще те оцени и ще те харесва... Пък може и да се случи от първия път в който опиташ да заговориш,закачиш и т.н с някое момиче.
Относно тази твоя любов , щом е послушала новото си гадже да не разговаря с други,имай на предвид , че щом остане без него тя ще те потърси.
Успех! Може да ни покажеш мацката когато я откриеш :))

dani4kata
08-20-2013, 10:12
И мен много ме беше срам да пиша на момчето,което харесвам но точно на рождения си фен се казах какво толкова и докато се усетя вече му бях писала просто едно здр и заварзахме разговор

fenastz
08-20-2013, 22:26
Я стига си се правил на путка - срамежливите момчета стоят девствени до 20-годишна възраст и нагоре, надявам се ти не искаш това?!

baby_baby
08-21-2013, 20:59
Да си срамежлив не е срамно просто ако напишеш на някое момиче здр в facebook няма нищо срамно предложи и да излезнете и я питаи какво харесва може за всичко да си говорите

NissaN
08-25-2013, 14:11
Така е няма нищо срамно да общувате по интернет

Вълшебен
08-25-2013, 17:25
Здравейте преди година харесвах едно момиче общувахме често бяхме много близки, но в един момент изведнъж си хвана приятел който и забрани да общува с всякакви момчета аз го преживях много трудно . От тогава нататък не съм общувал изобщо с нея и сякаш вече и не общувам толкова с момичета заради тази случка не знам защо . Просто нямам смелост да пиша или да заговоря някое момиче по незнайни причини супер много съм срамежлив пред момичетата и това ме дразни защото не мога да завържа един разговор като хората срам ме е не знам защо моля ви да ми помогнете с съвети както момичетата така и момчетата сега ми е кофти че не мога да си намеря приятелка и според мен е заради описаното горе чакам помощ от вас. Благодаря предварително на отзовалите се :(
1. Ако извоюваш доверието на онзи, то може и да те приеме в общата компания, поне.
2. Сега има толкова много чатове, все ще си намериш някоя приятелка онлайн, не е задължително да е на яве.

zlatna lqstovica
08-26-2013, 10:51
Бъди по-уверен в себе си и не бъди чак толкова срамежлив,защото такива момиче почни никъде не се срещат.Бъди по оперен.Пиши на някое маце,но не бъди много нахален и в някой момент ще си намериш половинка.

Anastasiq5910
08-27-2013, 20:30
Продължавай напред ,нима заради нея ще си провалиш живота и никога повече няма да заговориш момиче ?!!

scandalousLady
08-27-2013, 21:07
Я давай по-смело! Това,че така е станало с това момиче далеч не означава,че ще бъде така със всички.