PDA

View Full Version : Не мога да я разбера...



andreichuu
08-18-2013, 07:03
С едно момиче от година половина някъде сме в приятелски отношения, но постоянно ме прегръща,а вчера дори се целунахме няколко пъти да вметна че тя също ми посегна,въпроса ми е :Има ли начин тя да си признае,че ме харесва,много пъти съм я питал, но тя отрича.Пиша за първи път.

Amore-Mio*
08-18-2013, 17:02
Отрича, пък се натиска.
Да не я сърби нещо?


Инак, няма как да ти помогнем - опитай пак и можеш да имаш късмета да разбереш.

PainMonopoly
08-18-2013, 19:43
Това, че не си признава, не пречи да си я консумираш :Д

FuCKkK13
08-18-2013, 19:58
Това, че не си признава, не пречи да си я консумираш :Д

да 8-)
може просто да не иска да си го признае/да я е срам да ти го каже в очите
или просто те иска само за някой неща 8-)


и тебе не те разбирам.. за какво пък ти е това признание,какво ще промени - нищо.. ако е само да си погалиш мъжкото его - тя с действия ти го гали така че не виждам за какво са ти някакви си 5 думи

Light_Dreamer
08-18-2013, 20:16
Това е защото я е срам много и я срам да не й се изсмееш. Чрез прегръдките си тя ти е показвала, че е влюбена в теб, а това, че те и е посегнала означава, че вече не е могла да издържи и те целунала. Няма смисъл да си признава вече, тя си е признала по друг начин. ;)

PimKie
08-18-2013, 20:40
Целувките са достатъчно красноречиви :)

Djenka
08-18-2013, 20:46
Целувките са достатъчно красноречиви :)

+

Smrazqvashta
08-18-2013, 20:59
Или бъди по настоятелен в разговорите ви...

или

Забрави разговорите, а действай.

Което ме подсети за един лаф 8-)

Той: - Да ти викам ли такси?
Тя: - Викай ми, както искаш, стига да те възбужда. 8)

Dannie96
08-19-2013, 07:10
Защо пък трябва да си признава? Престъпление ли е извършила, че да си признае?

Явно те харесва. Не я чакай да ти пише любовни писма, а действай. Покани я на истинска среща, после я целуни, покажи й, че искаш да сте заедно, ако разбира се искаш, защото не разбрах ти какво чувстваш.

Rocknroll
08-19-2013, 08:53
Отрича, пък се натиска.
Да не я сърби нещо?


Инак, няма как да ти помогнем - опитай пак и можеш да имаш късмета да разбереш.
+1 :D
Питай я,щом не те харесва,за какво се натиска-защо те целува,защо те гушка и т.н?Няма логика.
Или пък ако ''и ти не я харесваш'',продължавайте си така. :D

andreichuu
08-20-2013, 19:54
Проблема е ,че ние с нея не-можем да бъдем заедно , по простата причина ,че тя е от друг град и рядко се виждаме , аз съм само приятел с нея , но след тази случка не-знам какво да мисля просто , минаха няколко дни не сме се целували , но пак си се прегръщаме като преди , просто тя ми е ценна като фр , не-искам да я използвам ,за да се натискам с нея и т.н , защото не съм такъв човек.Иначе като я питам кой си харесва ,тя ми каза ,че си харесва някои неин съученик.

fenastz
08-20-2013, 22:14
По-гейски ник не можа ли да си напишеш?

baby_baby
08-21-2013, 20:54
Според мен тя те харесва но я е срам да ти го каже то се вижда от прегръдките и целувките ако не те харесваше нямаше да прави така покани я на кафе или излезте в някои парк разходете се целуни я но това само и ако ти искаш да сте заедно ако не просто не и даваи празни надежди :)

BloodyDreamer
08-21-2013, 20:59
fenastz, колко подходящ е подписът ти за тази тема :D