PDA

View Full Version : Windows 7 vs Windows 8



Stivkata
08-18-2013, 15:24
Искам да чуя какво мислите за 2-та Windowsa . Аз в момента съм с Windows 8 и съм доста доволен .. Предимно компютъра го използвам за игри и разликата в FPS от Windows 7 and Windows 8 не е много голяма , но за някой игри е решаваща ... разликата е някъде от 5 - 20 FPS зависи от това колко е тежка играта ( Характеристики ) и с какво разполагаш в " кутията " :) :D

antevasin
08-18-2013, 16:22
Попринцип мисля, че Win7 е по-добре за игри, иначе във всяко друго отношение 8цата е по-добрия избор.
На Win8 доооста игри не ми тръгват, а със 7цата не съм имала проблеми до сега.

Stivkata
08-18-2013, 16:36
Попринцип мисля, че Win7 е по-добре за игри, иначе във всяко друго отношение 8цата е по-добрия избор.
На Win8 доооста игри не ми тръгват, а със 7цата не съм имала проблеми до сега.
Аз пък съм на обратното мнение :) Компютъра ми много по добре се държи в игрите със 8-цата ;)

doomkillerr
08-18-2013, 17:34
За мен лично 8-цата е много голяма грешка на Майкрософт, дори по голяма и от Vista!!!

Nam3less3
08-18-2013, 17:47
За мен лично 8-цата е много голяма грешка на Майкрософт, дори по голяма и от Vista!!!8-цата е най-добрият ход на Microsoft, малко прибързан, но иновацията не може да чака потребителите. Иначе е най-добрата им ОС правена от тях.

8bit
08-18-2013, 18:32
Пълни глупости говорите. 8 е най-добрия Уиндолс излизал досега, бие във всяко отношение 7. Много по-бърз е, управлява по-добре системните ресурси, взима почти двойно по-малко РАМ и определено е по-добър за игри. Може би единствената спънка е, че опитът на Майкрософт да стопят линията между АРМ и х86 е малко прибързан от потребителска гледна точка. До месец би трябвало да излезе официалният релийз на Уиндолс 8.1, който оправя значително количество слабите страни на началната версия.

Stivkata
08-21-2013, 11:38
Пълни глупости говорите. 8 е най-добрия Уиндолс излизал досега, бие във всяко отношение 7. Много по-бърз е, управлява по-добре системните ресурси, взима почти двойно по-малко РАМ и определено е по-добър за игри. Може би единствената спънка е, че опитът на Майкрософт да стопят линията между АРМ и х86 е малко прибързан от потребителска гледна точка. До месец би трябвало да излезе официалният релийз на Уиндолс 8.1, който оправя значително количество слабите страни на началната версия. И аз съм на това мнение :) !