PDA

View Full Version : Какво да сторя?



martin97
08-18-2013, 16:28
Окей,става дума за едно момиче.Бяхме много близки като малки,но се разделихме.Сега пак се събрахме и си излизаме по приятелски и бързо станахме най-добри приятели и си вярваме.Обаче горе-долу 1 месец и 1/2 аз започнах да я харесвам и и казах,но тя каза,че не ме харесва...нищо лошо,шит хепънс.Продължих!И двамата слушаме традиционния хеви-метъл,тоест този от 1980-те години и понеже много отслабнах и продължавам да се стягам.Аз казах на това момиче,че до 1-2 години ще съм като един рокер на снимката,която и показах.Тогава тя каза "Ей тогава е гарантирано,че ще се оженя за теб".Няколко дена преди да и пратя снимката ми каза,че съм пич,че съм хубав,имам чувство за хумор и т.н...е тогава аз я питах защо не иска да сме гаджета,а тя ми каза,че ме харесва като приятел.Аз се сетих затова,че ме харесва само като приятел и и казах,че я разбирам и искам тя да бъде щастлива и ми е ясно,че не иска да бъде с мен и уважавам решението и,но тогава тя каза "нещо не ме спира да те харесвам като гадже".Още ми е казвала,че както отслабвам и се стягам и пускам дълга коса ще стана яко гадже.Веднъж дойде при мен и ми каза,че ме обича и последва една по-дълга,романтична прегръдка(често се прегръщаме,но и прегръдките понякога са по-дълги и по-романтични).Никога не съм имал гадже и говорих с приятели,които разбират отношението момче-момиче по-добре и ми казаха,че тя ме харесва,но не е сигурна и се прави на недостъпна.Наще също казаха това.Виждаме се доста често (3-4 пъти седмично) и утре пак ще се видим.Планът ми е да се забавляваме и да я хвана,да последва една по-дълга романтична прегръдка,да я цункам по едната буза,после по другата,по челото и накрая по устата.И да и кажа,че я обичам,но по по-романтимен начин, и да си поговорим.Наистина и приятели ми казаха да направя това.Повечето не мислят,че тя ще се дръпне,но не знаем...казаха ми,че дори и да се дръпне не трябва да ми пука.Та сега питам и вас - потребителите на teen problem,голям кръг от хора,които разбират отношението момче-момиче по-добре от мен,(в повечето случай,де...)какво да направя?Ясно ми е,че ме харесва,но не е сигурна.Какво да сторя?Благодаря ви за отделеното внимание!!!П.С аз съм на 16,а девойката на 14.

tweettyy
08-18-2013, 16:36
Сериозно ли си на 16? :D

martin97
08-18-2013, 16:38
Да...

Djenka
08-18-2013, 20:44
Според мен е малко мацето, за да знае какво да чувства и мисли.

Smrazqvashta
08-18-2013, 20:55
Ако се надяваш, че като си пуснеш дълга коса, станеш кльощав, като анорексик и тем подобни истории, които тя харесва това би я накарало да се влюби... Ъъъъ грешиш. Тази, която ще те хареса, ще хареса това, което си сега, а не това което иска да бъдеш тя.

s0b1esk1
08-19-2013, 16:23
тая след 3-4 години ше почне да си пада по едри типове с 47см ръка или по дебели чичаци с S-class. така че квото и да направиш ще е грешно

skornex
08-21-2013, 02:49
Според мен е малко мацето, за да знае какво да чувства и мисли.

+

skornex
08-21-2013, 02:49
тая след 3-4 години ше почне да си пада по едри типове с 47см ръка или по дебели чичаци с S-class. така че квото и да направиш ще е грешно

и паккк ++++++