PDA

View Full Version : Омръзна ми ...



ninka120
08-18-2013, 19:39
Май не и е мястото на тази тема тук,но .. На 16 съм и имам много малки гърди. Приятелките ми са доста надарени за тяхната възраст! Проблемът ми е,че всички ми се подиграват за това и на мен вече ми омръзна .. ;х Даже ме сравняват с приятелките ми .. казват ми : " Виж тя какви има а ти нямаш нищо" .. аз винаги отговарям " АЗ КАКВО СЪМ ВИНОВНА !? "
и те започват да се смеят .. и аз се разстройвам :( :( .. Как да ги накарам да спрат ?!

Dannie96
08-19-2013, 07:24
Тегли им майните. Не всяка е с големи гърди. На повечето не им прави проблем, а има и такива, които предпочитат малки гърди. Пък и може още да пораснат.

magneticfields
08-19-2013, 09:24
Не си заслужава да обръщаш внимание на хора, които се вторачват само в гърдите, дрехите, телефона, чалгата и прочие. Бас държа, че тези хора нямат с какво друго да се похвалят, освен с новия си телефон или марковите дрехи! Комплексарска му работа!Не им обръщай внимание, бъди каквато си и тези, които трябва ще те оценят.

ledenakrasota
08-19-2013, 10:01
Кои са тези всички? Ако са обкръжението ти, просто смени хората, с които общуваш, защото явно са доста елементарни. Мен са ме гонили, за да ми ги хващат, когато бях на 12-13. Много се разстройвах тогава. Мога да ти кажа, че са плюс малките, защото можеш да си позволиш да ходиш без сутиен и няма да ти увиснат още преди да си родила. Можеш да си позволиш бански без презрамки. Не гледай колко са надарени, защото не се грижат за формите си, а гравитацията с времето си казва думата. :D

Cloud9
08-19-2013, 13:26
Раз пък имах много големи гърди като малка и всички се чудеха как да ги опипат.Та няма угодия. Радвай се на това, което имаш.

Жълто
08-19-2013, 13:47
Това ти не можеш да го промениш без изкуствена намеса, но и ще растат още, така че не се притеснявай...а ако тези които ти се подиграват са момчета ти пък им кажи че им е малък .. малко и тяхното достойнство да се срине или нещо от сорта.

NissaN
08-23-2013, 13:02
Эначи не си за мен...

tweettyy
08-23-2013, 13:48
Такива комплексари винаги ги има.. Просто спри да им обръщаш внимание. Плюс това си на 16, има време да растат още.. А ако тези, които ти го казват това ти се водят '' приятели '' , предлагам да им теглиш една майна.

Rocknroll
08-23-2013, 20:02
Тегли им майните. Не всяка е с големи гърди. На повечето не им прави проблем, а има и такива, които предпочитат малки гърди. Пък и може още да пораснат.
+1
Да не ти пука.По-добре малки гърди,от колкото като дини и после свлечени до пъпа.Грозна работа!Пък е вярно,че някой от момчетата предпочитат малки гърди. ;)