PDA

View Full Version : Вечно малка



nothing special
08-18-2013, 20:36
Здравейте !Регистрирах се ,за да пиша за една болна за мен тема.Сигурно ще ви се стори смешно,проблема ми не е толкова сериозен,просто ми писна.На почти 16 съм ,но всички ме мислят за 6-7 клас и често ме бъзикат.Постоянно ми казват,че изглеждам много малка ,повече от набор 99 не ми давали и ме сравняват с различни личности на моите години,които изглеждали много по-големи,а видиш ли и аз съм направо бебе в сравнение с тях.Да ,вярно признавам си имам доста детско излъчване и визия,но какво да направя?Понякога като излизам с приятелки,които са по-малки от мен и като стане въпрос за години и като кажа на 16 всички ме гледат втрещено.Вярно,приятелките ми наистина са много по-развити от мен,но това постоянно натякване ...Писнало ми е,комплексирам се донякъде от това.Имам чувството,че изглеждам в очите на хората като някакво лапе и ми е много обидно като постоянно ми правят коментари за годините.Все пак те не определят всичко.Не знам какво да променя във външноста си,мисля че съм си нормална,но явно не е така.Знам,че сигурно ще кажете,че трябва да се радвам,че ме правят по-млада и да може би след години ще се радвам ако остане така,но на тази възраст е много обидно всеки втори да ти казва,че си малка и да те сравнява.Посъветвайте ме нещо...

anonymous895156
08-18-2013, 20:58
Важното е по характер да си голяма

Cооkie
08-18-2013, 20:58
Не мисля, че ще ти помогна особено, но ако бях на твое място, щях да направя едно от двете:
1. Като ме питат на колко съм, да твърдя убедително, че ей сега ще бъда 2ри клас (пак ще те гледат втрещено, ама какво пък :D)
2. Ако някой тръгне да ме сравнява с друг 16 годишен, бих казала нещо от сорта на "да, нали, и на мен ми е странно, горкия/ката, кой знае как ще изглежда на 40..."

С други думи - опитай се някакси да не си го слагаш толкова на сърцето.

nothing special
08-18-2013, 21:12
Да,аз всъщност като ми го каже някой не правя някакви тъпи физиономии и не показвам,че съм се засегнала,но вътрешно направо ме изгаря. :D На характер не мога да кажа,казвали са ми,че на акъл (колкото може да има едно момиче на 16) съм си добре,просто си изглеждам много мъничка.

EncoreBelle
08-19-2013, 19:07
По-добре да си на 16 и да имаш детско излъчване от колкото да си на 13 и да приличаш на лелка... Какво по-точно ръстът ли косата, лицето? Имаш ли цикъл? Развити ли са ти гърдите?

tori
08-19-2013, 19:31
И какъв е проблема? Аз съм на 17 и не ми дават повече от 12-13 години. Трябва ли да се засягам?

muhtesemfan
08-20-2013, 18:16
пусни снимка и ще ти кажем

nothing special
08-20-2013, 20:56
снимка не ми се ще да пускам

По-добре да си на 16 и да имаш детско излъчване от колкото да си на 13 и да приличаш на лелка... Какво по-точно ръстът ли косата, лицето? Имаш ли цикъл? Развити ли са ти гърдите?

растат ми мисля,че си е нормален за годините.Да.Не.

Как до ви обясня,просто излъчването ми е детско,имам кръгло лице и бузки и са ми казвали,че това правило хората да изглеждат по-малки,самият ми глас също е детски и играе голяма роля.Знам,че ще се радвам след години ако е така,но вече като ми кажат,че им приличам на 5-6 клас го приемам като обида,засягам се наистина.Чудя се кой ще ме вземе насериозно така.Утре ще тръгна да си търся работата и с тази визия на лапе едва ли някой ще ме вземе насериозно.

Cооkie
08-20-2013, 22:46
...Утре ще тръгна да си търся работата и с тази визия на лапе едва ли някой ще ме вземе насериозно.

Пф. Това са пълни глупости.

SHPAIdURmeN
08-24-2013, 21:36
Нищо пиче няма да се притесняваш, като станеш на 30 години ще приличаш на 24 годишна, какво повече да ми искаш. :D

След време ще разбереш, че да си младоликa е само и единствено в твой плюс ;-)

Зайче..
08-24-2013, 21:45
О, не се притеснявай и на мен на нон-стоп ме мислят или за по-малка, или за по-голяма. Най-често ме мислят за по-голяма и като им кажа, че съм на 15 ме гледат като полезно изкопаемо, дори една спореше с мен в една дискотека, че съм била поне на 19 ШАНС 8-)
Други пък са ми казвали, че ме мислят за 99 набор. И 92 са ми казвали :д Като цяло не трябва да ти пукаа! :))))

OpaSnata_LaDyyy
08-28-2013, 11:37
Аз винаги лъжа за годините и се изкарвам с 3 4 по голяма и никои досега не ме е хващал

muhatacece
08-28-2013, 17:30
ДА ! Наистина пусни снимка .. Ние няма как така да ти кажем

fevoos
08-28-2013, 18:12
Като бях на 15 ми казваха, че приличам на дете :D ( и ме болеше Уя), сега съм почти на 17 и разликата е коренна, така че може би се развиваш по - бавно и изведнъж ще се появят много промени :)

Cloud9
08-29-2013, 08:21
Аз съм на 24 и ми често хората ми дават 17. Е няма такъм кеф!!!

marilyn
08-29-2013, 09:23
Спокойно, миличка, няма да е вечно така. Нали се сещаш, че растеш и се развиваш, няма като си на 30 да изглеждаш като на 15. Аз бях другата крайност, винаги ми даваха няколко години отгоре, защото бях по-развита от приятелките ми. Сега съм на 20 и пак ми дават някоя друга годинка отгоре. Та в един момент беше яко, но сега вече не е толкова. :D

Не го приемай лично, ще мине и това.

JustaLittleKid
08-29-2013, 18:02
Аз съм на 18 и ме питаха коя е каката - аз или 13-годишната ми сестра. Смятай. Е, тя изглежда по-големичка, така че не е толкова зле положението, но все пак :D
Младеем, какво да се прави. Някой ден ще искаме да ни дават по-малко години.
Не го взимай толкова навътре. :)

mayaaa
09-02-2013, 19:43
Не мисля, че ще ти помогна особено, но ако бях на твое място, щях да направя едно от двете:
1. Като ме питат на колко съм, да твърдя убедително, че ей сега ще бъда 2ри клас (пак ще те гледат втрещено, ама какво пък :D)
2. Ако някой тръгне да ме сравнява с друг 16 годишен, бих казала нещо от сорта на "да, нали, и на мен ми е странно, горкия/ката, кой знае как ще изглежда на 40..."

С други думи - опитай се някакси да не си го слагаш толкова на сърцето.

:lol: Това ме изкефи!! :D

Иначе по-добре така според мен. Характерът е важен, а иначе гримът сериозно влияе, но все пак не тръгвай да се мацаш с 200 неща заради това.

baby_baby
09-11-2013, 19:23
Аз съм на 20 и другите хора ми дават 16 КЕФ ! :D

Зъбчето
09-11-2013, 20:21
Аз съм на мнение, че нямаш проблем. Това, че те мислят за малка е в твой +. А защо искаш да си по-голяма от колкото си сега? Няма нищо хубаво в това да си голям и да трябва да изкарваш пари за да оцеляваш.

Ако толкова се притесняваш от детското си излъчване, започни да спортуваш и промени прическата/начина на обличане. Ама не залитай към визия Пайнер, защото е нещо ужасно.

По-скоро визия Михаела Филева търси :)

rositzza
09-11-2013, 23:10
самият ми глас също е детски и играе голяма роля..

На 20 съм и имам супер детския глас особено по телефона (хората от интернета даже ме питаха дали има някой възрастен в нас с който да разговарят -.-) Свиква се с обстоятелствата просто не го приемай толкова сериозно. А и си още на 16 пиков момент, в който ще се промениш коренно :)

qhnalametlata
10-07-2013, 18:12
По-добре да си на 16 и да имаш детско излъчване от колкото да си на 13 и да приличаш на лелка...
+1

Някой ден това, че изглеждаш по-малка, ще ти е в плюс ;)