PDA

View Full Version : Помощ !!



problemkata
08-19-2013, 16:39
Здравейте ... :) Така знам на 14 съм , но досега не съм се целувала с момче и днес се случи... изложих се ... малко се вцепених ... и не знаех как да го направя ... та исках да попитам вероятността да съм се изложила пред момчето голяма ли е и мислите ли , че това ще го накара да си тръгне от мен ? А, ... и последно да попитам с времето научава се да се целуваш добре нали :D мн се изложих :XXX

П.С поздрави от Варна и чайката от вън (която не спира да крещи :((( ) :P :3

Light_Dreamer
08-19-2013, 17:47
Успокой се. Това ти е била първата целувка, нормално е да се чувстваш, че си се изложила. Не си знаела как става, ще се научиш. Моята НДП беше пила преди първата й целувка и пак мислеше, че се е изложила. Споко т-ва е психика. С времето ще станеш по-добра. ;)

PimKie
08-19-2013, 20:06
+ това имай предвид, че всеки си има "почерк". Едни се целуват по един начин, други - по друг. На всеки му харесват различни целувки. :)

Fantasyyy
08-19-2013, 20:08
Спокойно тва е щото ти е за първи път.И може би само ти си мислиш че си се изложила,а всъщност си се справила много добре.Няма за кво да се притесняваш.

strawberry88
08-19-2013, 23:10
Няма да те зареже заради една целувка, спокойно. :Д А и не мисля, че чак толкова си се изложила.Може и само ти така да си мислиш. И, да, човек се научава с времето, разбира се. ;)

XTREMEFREERIDE
08-20-2013, 06:18
+ това имай предвид, че всеки си има "почерк". Едни се целуват по един начин, други - по друг. На всеки му харесват различни целувки. :)

True that.
Споко, това са нещата от живота. Не се впрягай толкова. Като излезнеш от пубертета ще се смееш на тези неща.

Rocknroll
08-20-2013, 09:29
Успокой се. Това ти е била първата целувка, нормално е да се чувстваш, че си се изложила. Не си знаела как става, ще се научиш. Моята НДП беше пила преди първата й целувка и пак мислеше, че се е изложила. Споко т-ва е психика. С времето ще станеш по-добра. ;)
+1
Той ще те научи. :D

dani4kata
08-20-2013, 09:52
Определено ще те научи,това е чест за тях. :)