PDA

View Full Version : Дайте ми съвет.



lyslhn
08-19-2013, 18:59
Наскоро доста се карам с нашите.Днес се скарах с мама и то за едното нищо.Въпреки,че не съм виновна пак не ми говори.И постоянно ме сравняват с брат ми. Полудявам какво да правя ???

asdbroasd
08-19-2013, 19:44
Наскоро доста се карам с нашите.Днес се скарах с мама и то за едното нищо.Въпреки,че не съм виновна пак не ми говори.И постоянно ме сравняват с брат ми. Полудявам какво да правя ???
Кажи им как искаш да се отнасят със теб.Просто си кажи мнението,те ще те разберат.. :)

lyslhn
08-19-2013, 19:48
Те постоянно нервничат !

pepinio
08-19-2013, 20:10
Спокойно! ... Понякога нещата излизат извън контрол. Бъди спокойна, бъди остров на спокойствието ... не се поддавай на провокации и настроения (емоции и истерия). Мисли преди да говориш и да действаш. И ... спокойно ... нормално е понякога да се правят грешки ... и родителите не винаги могат да са адекватни на ситуацията ... В краен случай ... ако нещата продължат ... обади се на телефон на доверието !!! Там има психолози и подготвени хора !!! Тренирани да помагат в такива и в много по-словни ситуации .. довери им се .. може пък да ти дадат добри съвети!

lyslhn
08-19-2013, 20:16
О, благодаря ти много. :)