PDA

View Full Version : Симптоми за .. ?



betina1999
08-19-2013, 20:51
Моят проблем е,че всеки ден ми причернява по 2-3 пъти.Припадала съм дори,но не много често.Другото,което е е,че много бързо се изморявам без да тичам (дори дишам тежко).Когато излезна навън постоянно ми се седи или лежи.Не тренирам нищо и не разбирам защо така се изморявам.И често ми се случва да ме боли някой крайник без да го напрягам.

an7raks
08-19-2013, 21:04
Ми, започни да тренираш! Вероятно си пълна...

fuzzybuzzy
08-19-2013, 21:05
Не искам да те стряскам но може да е диабет ...Просто отивай на лекар въжможно най-бързо... Ако имаш симптоми като силна жажда, често уриниране, дъх на гнили ябълки , внезапна загуба на тегло без причина, вълчи глад и други то най-вероятно е диабет...Но не го мисли и още утре отивай на лекар ! Звучи наистина сериозно щом си припадала..Съжалявам ако съм те стреснала но трябва да предприемеш мерки..Пиши ако можеш какво е станало след прегледа..

fuzzybuzzy
08-19-2013, 21:06
Ми, започни да тренираш! Вероятно си пълна...

Стига с глупостите...не виждате ли че е сериозно !

betina1999
08-19-2013, 22:58
Ами не слаба съм.170 см и съм 46 кг.

Silviahh
08-19-2013, 23:08
Имам абсолютно същите проблеми...При мен като се заседя на едно място и примерно като се изправя ми става на черни петна..Майка ми смята, че е от това, че имам пролапс на сърцето... ( 2 пъти съм припадала) и аз не знам какво е :/

betina1999
08-19-2013, 23:34
Не искам да те стряскам но може да е диабет ...Просто отивай на лекар въжможно най-бързо... Ако имаш симптоми като силна жажда, често уриниране, дъх на гнили ябълки , внезапна загуба на тегло без причина, вълчи глад и други то най-вероятно е диабет...Но не го мисли и още утре отивай на лекар ! Звучи наистина сериозно щом си припадала..Съжалявам ако съм те стреснала но трябва да предприемеш мерки..Пиши ако можеш какво е станало след прегледа.. Не се бях замисляла до сега,но да имам и тези симптоми за теглото не съм много сигурна,защото свалям килограми качвам не ползвам диети и си ям нормално .

xoxi
08-20-2013, 00:36
Диабетът попринцип е наследствена болест. Имаш ли диабетици сред роднините си?
Какво разбираш под нормално ядене? Ако ти липсва физическа активност, а се тъпчеш само с нездравословна храна, това примерно въобще не е нормално. Ако си 99 набор, не е нормално и това да сваляш и качваш килограми непрекъснато.
Най-добре наистина да посетиш специалист.

an7raks
08-20-2013, 12:44
Стига с глупостите...не виждате ли че е сериозно !

Кое е глупост, да започне да тренира ли? Или, че плуването, да речем, е много добро за дишането и сърцето?
Просто предположих, че е пълна, защото по-пълните се задъхват и измарят бързо... Иначе, да, хубаво е да иде на лекар.

nqmaznacheniee
08-20-2013, 13:40
Само когато е много топло ли си така ? И храниш ли се нормално и пиеш ли достатъчно вода ? Щото лятото често се губи апетит, ако по принцип си с ниско кръвно, а и не приемаш достатъчно течности причерняването и лесната умора може да се дължат точно на това.

Dannie96
08-20-2013, 15:07
И на мен и на най- добрата ми приятелка ни става така. Черни петна, припадъци... Дължи се на ниско кръвно, жегите и недостатъчно пиене на вода. Също, ако не се храниш много допринася. За 170см 46кг са малко. Пий по 2 литра вода на ден и все пак отиди на лекар.

dani4kata
08-20-2013, 19:09
И на мен доста често ми пречарнява ,но не съм припаднала.Иначе са ми казвали ,че е от ниско кръвно

mlf
08-24-2013, 19:06
На лекар