PDA

View Full Version : Ето нещо весело!



New_Teen_Mashine
08-20-2013, 07:23
Защо не напишете какви положителни преживявания сте имаше откакто сте във форума?
Напишете какво ви е зарадвало в близките дни.

fenastz
08-20-2013, 22:20
:razz: личи си колко положителни изживявания имат хората тук.

Аз от форума нямам позитивни изживявания, даже откровено казано тук си изливам цялата злоба върху всеки глупак. Това ми помага да съм много позитивен човек в истинския живот :-D

Cloud9
08-21-2013, 06:21
Веднъж разказах за моите здравословни проблеми и ме обявиха за ненормална. Хаха

Иначе следя форума отдавна,но наскоро се престраших да пиша.Убивам времето и се като чета какво пишат 15-16 годишните се чувствам отново млада, но пък минала през грешките вече и взела си поука.Та ще се радвам ако със съвет съм помогнала дори на един човек.Иначе съм доволна от темата "Всичко за косата" и "бързи отговори на всякакви въпроси" в Козметика и диети, защото там отговарят най-бързо и без заяждане хаха

heartlesandfreaky
08-21-2013, 11:03
Чак пък хубави моменти да съм имала - не мисля. Убивам си времето, когато ми е скучно. Иначе форумчето много си го харесвам, особено раздела за Козметика и Диети и "Фън, фън и пак фън"

paradosou
08-21-2013, 18:32
Напоследък не влизам много често, за писане да не говорим, но си е готин начин за разтоварване, пък и имам поне няколко познанства, на които определено не им липсва потенциал 8-).

tori
08-21-2013, 21:33
Забавно ми е да се хиля на хорската простотия, а Контейнера го обожавам. Хората са забавни, помагат когато ти требва нещо и така.