PDA

View Full Version : Синьо око



Lewskarche
08-20-2013, 11:21
Значи преди около 1 месец имах спречкване с един пич. Стана квото стана , окото ми беше цепнато и бая синьо. Мина се толкова време и цепнатото мина и не личи толкова много , но синьото до носа ми остана така и не се маха. Някой да знае как да го премахна ?

an7raks
08-20-2013, 13:58
То само ще си изчезне след време, но за да предотвратиш други такива ситуации се насочи към трансплантация на мозък.

Lewskarche
08-20-2013, 15:17
Абе пич , не ми се заяждай. Щом се е стигнало до там , значи е трябвало. И аз не съм конфликтна личност , но така стана и това е. Случват се и тея работи. 1 месец и повече минава и не се маха и от седмици стои все едно и също :(

an7raks
08-20-2013, 18:36
Може да идеш на дерматолог да го види. По принцип по лицето много бавно минават синини.

Illusion772
08-20-2013, 19:25
Ами мисля си че то трябва да оттече от само себе си , защото това са били спукани малки кръвоносни съдове, за в момента имаше от козметиката едно като крем с цвета на кожата, май руж се казваше(съжалявам не разбирам много от козметика) - доста добре го прикрива ако искаш това.Но за бъдеще бих ти препоръчал веднага след такова спречкване да си сложиш лед или нещо замразено , по този начин ще си намалиш времето в което ще изглеждаш като ветеран от войната поне на половина.

Lewskarche
08-21-2013, 06:37
Добре , ще се ходи на лекар значи. Благодаря все пак