PDA

View Full Version : Chacho и anonymous895156



BloodyDreamer
08-20-2013, 19:58
Чачо, какво ти е мнението за Димитър (ясно и точно формулирано)?
А тебе, Митко, искам да те питам как трябва да се различат "самоиронията" и "сарказма" от реалното ти мнение по даден въпрос?
Също ще ми е интересно да видя отговорът на Чачо към въпросът, който зададох на Димитър.

Fisherman
08-20-2013, 20:25
Тази тема мириши на клитор

antidimitar.,
08-20-2013, 20:27
идвай в темата чука ми се там е антидимитър фен клуба там има димитрови клитори колкот щеш

anonymous895156
08-20-2013, 20:35
А тебе, Митко, искам да те питам как трябва да се различат "самоиронията" и "сарказма" от реалното ти мнение по даден въпрос?

Човек трябва да ме познава добре, за да може :smt023 :smt033 Не мога да ти кажа, чуек.... когато се самоиронизирам, говоря за себе си (how smart), т.е. трябва да не обсъждам мен, но това е просто невъзможно, тъй че се оглеждайте - ако става въпрос за мъдрост, аури и завист, значи се бъзикам. Мога да ви кажа и още, но чарът на всичко ще се загуби

BloodyDreamer
08-20-2013, 20:42
А може ли да споделиш реалното си мнението за себе си?
И защо, при положение, че трябва човек да те познава добре, за да те разбере, мрънкаш, когато не ти разпознават самоиронията?

anonymous895156
08-20-2013, 20:43
А може би това е била просто самоирония :smt033 :lol:
Реалното ми мнение няма да го асимилирате.

BloodyDreamer
08-20-2013, 20:44
А беше ли?
Пробвай се. Ако искаш на лично ми го прати.

white knight
08-20-2013, 20:46
А беше ли?
Пробвай се. Ако искаш на лично ми го прати.
Дай и на мен обичам ребуси :D :D

antidimitar.,
08-20-2013, 20:56
.... когато се самоиронизирам, говоря за себе си, т.е. трябва да не обсъждам мен
Това как трябва да го
асимилирам?

anonymous895156
08-20-2013, 20:57
ее, ти не можеш да мислиш, какво да асимилираш

antidimitar.,
08-20-2013, 20:58
ее, ти не можеш да мислиш, какво да асимилираш

Добре, кажи за другите, които ще успеят да го
асимилират, а дори и никой да не може, пак кажи от чисто информативна гледна точка, като си толкова нахакан.

Ivaaaaa
08-20-2013, 20:59
:lol:

Auriss
08-20-2013, 21:00
на горещия стол е митко, а бенихиме иска да се намърда на митко на горещия чеп
антидимитър обаче е педал и му е засмукал топките

anonymous895156
08-20-2013, 21:00
на горещия стол е митко, а бенихиме иска да се намърда на митко на горещия чеп
антидимитър обаче е педал и му е засмукал топките

Сега виждаш ли защо съм успешен

BloodyDreamer
08-20-2013, 21:01
Та не разбрах, беше ли самоирония?

antidimitar.,
08-20-2013, 21:01
Сега виждаш ли защо съм успешен

И тъй като си успешен, ще успееш ли да ми отговориш на коментара?

anonymous895156
08-20-2013, 21:03
Та не разбрах, беше ли самоирония?

Може и да е било, може и да не е, фактите не лъжат, обичам дъжда, а рибите са лесни за лов на пълнолуние


И тъй като си успешен, ще успееш ли да ми отговориш на коментара?

Свиркаджия си ти.

antidimitar.,
08-20-2013, 21:05
Свиркаджия си ти.
Да, свиркаджия съм, но чакам отговор!

Lilanda
08-20-2013, 21:05
И тъй като си успешен, ще успееш ли да ми отговориш на коментара?
Чий фейк си ти?







п.с.:Съвсем честен отговор искам. :lol:

BloodyDreamer
08-20-2013, 21:06
Може и да е било, може и да не е, фактите не лъжат, обичам дъжда, а рибите са лесни за лов на пълнолуние
Да, както предполагах.

Сега само ми е интересен отговорът на Чачо.

antidimitar.,
08-20-2013, 21:07
И пак повтарям въпроса, че току-виж деменцията те хванала

.... когато се самоиронизирам, говоря за себе си, т.е. трябва да не обсъждам мен
Това как трябва да го
асимилирам?

white knight
08-20-2013, 21:09
Чий фейк си ти?







п.с.:Съвсем честен отговор искам. :lol:
Някой започващ с "Ch" и завършващ на "acho" :D :D :D

anonymous895156
08-20-2013, 21:19
Да, както предполагах.


И какво предполагаше, душице 8-)

Lilanda
08-20-2013, 21:20
Някой започващ с "Ch" и завършващ на "acho" :D :D :D
И аз така си помислих, ама да съм сигурна. :D

anonymous895156
08-20-2013, 21:21
И аз така си помислих, ама да съм сигурна. :D

Той е, да.

IWannaBeSedated
08-20-2013, 21:21
И аз така си помислих, ама да съм сигурна. :D

Надали е той.

anonymous895156
08-20-2013, 21:21
Надали е той.

Той е бе, казвам ти.

Lilanda
08-20-2013, 21:25
То ще се разбере рано или късно.

IWannaBeSedated
08-20-2013, 21:34
Той е бе, казвам ти.

Убеди ме току-що.

BloodyDreamer
08-20-2013, 21:38
И какво предполагаше, душице 8-)

Няма да ти хареса. Plus, there's always the benefit of doubt. Чакам да ти видя определението за самоирония и после пак ще си поговорим.

anonymous895156
08-20-2013, 21:53
Няма да ти хареса. Plus, there's always the benefit of doubt. Чакам да ти видя определението за самоирония и после пак ще си поговорим.

Добре. Какво е самоирония за мен - осмиване на моите недостатъци чрез лека гротеска.
Наред с нея понякога окарикатурявам типичните и не толкова типичните българи, т.е. създавам един обобщен образ на нашенския самохвалко, който няма обективна представа за себе си. Второто не спада към самоиронията. Построяване на образи - също интересно забавление (не знам как да го нарека), което ми помага в различни житейски ситуации.
Проблемът е, че като нов в това "изкуство"/хоби, често размивам тънката граница между мен самия и фалшивия Димитър. Понякога изпушвам, защото по моя преценка - а смятам, че е правилна - хората трябва да приемат подобно поведение с чувство за хумор, най-малкото трябва да виждат, че се шегувам с тях. Но явно не всички четат между редовете. Нормално - важно е кое мозъчно полукълбо взима превес.

BloodyDreamer
08-20-2013, 22:01
Добре. Какво е самоирония за мен - осмиване на моите недостатъци чрез лека гротеска.
Наред с нея понякога окарикатурявам типичните и не толкова типичните българи, т.е. създавам един обобщен образ на нашенския самохвалко, който няма обективна представа за себе си. Второто не спада към самоиронията. Построяване на образи - също интересно забавление (не знам как да го нарека), което ми помага в различни житейски ситуации.
Проблемът е, че като нов в това "изкуство"/хоби, често размивам тънката граница между мен самия и фалшивия Димитър. Понякога изпушвам, защото по моя преценка - а смятам, че е правилна - хората трябва да приемат подобно поведение с чувство за хумор, най-малкото трябва да виждат, че се шегувам с тях. Но явно не всички четат между редовете. Нормално - важно е кое мозъчно полукълбо взима превес.

С каква цел го правиш? Смяташ ли, че си достатъчно добре изграден като личност, за да си позволяваш такива волности със себе си? И още нещо - само във форума/виртуалното пространство ли си такъв, или го правиш и в т.нар. "истински живот"?

anonymous895156
08-20-2013, 22:06
С каква цел го правиш? Смяташ ли, че си достатъчно добре изграден като личност, за да си позволяваш такива волности със себе си?

Не знам с каква цел го правя. Просто имам желание да продължавам.
О... Сам по себе си съм готова личност, но сега трябва да науча много от хората. Опитът е най-добрият учител. Разбрах много истини в процеса.
Волностите са опасни. Смятам, че мога да си позволя риск... Но никак не е лесно - маските често се срастват с лицето ти и не усещаш как се превръщаш в човека, когото си осмивал до преди малко.

BloodyDreamer
08-20-2013, 22:16
Кое ти дава правото да окарикатуряваш българите?
Някъде беше писал, че смяташ, че хората са създадени, за да се стремят към божественото и евентуално да го постигнат. Наистина ли вярваш в това? Кое е това "божественото"?

anonymous895156
08-20-2013, 22:20
:oops: А кое - не? Аз не правя нищо лошо. Алеко вършил ли е нещо непочтено? А това не е единственото, с което се занимавам, повярвай ми, тъй че можеш да си спокойна, че уважавам България и се стремя да й помагам.
Хората са създадени, за да продължават божествения цикъл. Само ти можеш да си отговориш на въпроса "Какво е божественото".

BloodyDreamer
08-20-2013, 22:25
Направих си изводите, благодаря ти много за отговорите(които, надявам се, са били напълно откровени). :)
Сега чакам Чачо, ама той ако прочел какво си писал, работата може да се оплеска. Нищо. Пак е файда.

anonymous895156
08-20-2013, 22:25
Аз бях напълно откровен с теб, сега се надявам и ти да бъдеш, казвайки ми причината за този разпит.

BloodyDreamer
08-20-2013, 22:33
Имах изградено много лошо мнение за теб и исках да знам причината за това, което си мислех, че си (най-общо казано). Не бях права, радвам се.

anonymous895156
08-20-2013, 23:01
Радвам се също :)

Fisherman
08-20-2013, 23:22
Сега виждаш ли защо съм успешен

Успешен в какво?

Lilanda
08-21-2013, 00:17
Митко, и у мен беше изградил едно негативно мнение, което след прочетеното тук наистина коренно се промени. Евала на BloodyDreamer за въпросите, също. :)

anonymous895156
08-21-2013, 09:24
:)

anonymous895156
08-21-2013, 11:23
Успешен в какво?

Имбецил

Fisherman
08-21-2013, 11:37
Имбецил

Пак ще те попитам,успешен си в какво?

Chacho
08-21-2013, 13:32
Митко е много добронамерен и кажи-речи всичко писано тук е породено от доза чувство за хумор. Може да не е върха на интелигенцията, но си му личи и креативността, и умението да преценява хората, и способността да се шегува с начетността, като не го приравнявам с представата ми за осмокласник, по скоро го съдя спрямо себе си, без да целя да се изкарвам мерило.

Две неща ми се набиват на очи.

Първото е, че всеки се оплаква от скука в раздела (и във форума като цяло). А Митко дойде и го направи забавен за себе си. Анкети, поезия, фейкове, хвърли доста усилия, за да стане майтапа. Не вярвам да го бърка, че не му намирате шегите за върха на сладоледа, най-конкретно спонтанността и помпозността.

Жалко става обаче, когато някой зажаднее истинският Митко да се покаже и да се заобяснява, та да си премерят IQ пишките и да се прецени доколко е годен/квалифициран и въобще доколко му е позволено да си прави един никого незасягащ ташак. Сякаш някви хора ти издават подпечатени разрешителни да се шегуваш или се изискват дипломи за разказване на вицове. Аз така го усещам.

И харизмата му, която според мен не се разпознава, е следната. Аз досега не съм имал усещането, че Митко провокира който и да било, за да докаже тъпотата на слабоумните, младите, форумните или която и друга групичка да си изберете. Аз поне презрение или омраза към такива не виждам. С изключение на едни, към които надали чувства нещо подобно, не мога да гадая, но на негово място бих изпитвал съжаление. И това са хората, на които не им се нрави позитивност, която сами трябва да видят, а не да им се (по-)каже.

В крайна сметка всеки може да гледа Димитър с каквито очи си избере (поне аз така виждам нещата). Но не мисля, че е принудил който и да е да си слага тъмни очила. Просто много хора правят този избор сами. Затова бих изпитал съжаление.

Тва е.

anonymous895156
08-21-2013, 13:45
Може да не е върха на интелигенцията

Край, мразя те :O

muhtesemfan
08-21-2013, 14:20
Митко е много добронамерен и кажи-речи всичко писано тук е породено от доза чувство за хумор. Може да не е върха на интелигенцията, но си му личи и креативността, и умението да преценява хората, и способността да се шегува с начетността, като не го приравнявам с представата ми за осмокласник, по скоро го съдя спрямо себе си, без да целя да се изкарвам мерило.

Две неща ми се набиват на очи.

Първото е, че всеки се оплаква от скука в раздела (и във форума като цяло). А Митко дойде и го направи забавен за себе си. Анкети, поезия, фейкове, хвърли доста усилия, за да стане майтапа. Не вярвам да го бърка, че не му намирате шегите за върха на сладоледа, най-конкретно спонтанността и помпозността.

Жалко става обаче, когато някой зажаднее истинският Митко да се покаже и да се заобяснява, та да си премерят IQ пишките и да се прецени доколко е годен/квалифициран и въобще доколко му е позволено да си прави един никого незасягащ ташак. Сякаш някви хора ти издават подпечатени разрешителни да се шегуваш или се изискват дипломи за разказване на вицове. Аз така го усещам.

И харизмата му, която според мен не се разпознава, е следната. Аз досега не съм имал усещането, че Митко провокира който и да било, за да докаже тъпотата на слабоумните, младите, форумните или която и друга групичка да си изберете. Аз поне презрение или омраза към такива не виждам. С изключение на едни, към които надали чувства нещо подобно, не мога да гадая, но на негово място бих изпитвал съжаление. И това са хората, на които не им се нрави позитивност, която сами трябва да видят, а не да им се (по-)каже.

В крайна сметка всеки може да гледа Димитър с каквито очи си избере (поне аз така виждам нещата). Но не мисля, че е принудил който и да е да си слага тъмни очила. Просто много хора правят този избор сами. Затова бих изпитал съжаление.

Тва е.

+1

102
08-21-2013, 16:02
Се едно сме на погребение.. Митко беше много добро момче.. не беше върха на интелигенцията, но не беше и в подножието. Нагледно симпатично момче, той успяваше от най-глупавата идея да направи две. Умението му да преплита рими малко по-добри от тези, които баба ви би измислила му докара обичта на повечето представителки от женски пол. В крайна сметка той живя както искаше и умря достойно.. макар и сам пред компютъра. Убичаме те Митку. Почивай в мир. Погребението ще се осъществи в раздел "Фън", за едно последно тролене в стил "ДимитАр".

OoVasKoO
08-21-2013, 16:12
:lol: :lol: :lol:

anonymous895156
08-21-2013, 16:17
102 е абсолютно прав

anonymous895156
08-21-2013, 16:21
:( Позволявам и кремация

BloodyDreamer
08-21-2013, 20:02
Жалко става обаче, когато някой зажаднее истинският Митко да се покаже и да се заобяснява, та да си премерят IQ пишките и да се прецени доколко е годен/квалифициран и въобще доколко му е позволено да си прави един никого незасягащ ташак. Сякаш някви хора ти издават подпечатени разрешителни да се шегуваш или се изискват дипломи за разказване на вицове. Аз така го усещам.
I'll need some oitment for that burn 8-)

Благодаря ти за отговора :)