PDA

View Full Version : помогнетеее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



meri4444
08-21-2013, 10:29
проблемът ми е че имаме турне в Чехия и пътя до там е 2 дни и не знам какво да си взема!!

моля кажете каква храна и какви козметични продукти да си взема!
на мен винаги ми става лошо така че не знам как ще издържа толкова път така че сигурно трябва да се запася с една торба хапчета !
моля за помощ!!!

EncoreBelle
08-21-2013, 19:22
Спокойно и аз съм патувала два дни до чужбина! Вземи си възглавничка за пътуване /продават и надуваеми те не са толкова обемисти/ вратът ми много се схваща и това е моето решение! Също си вземи дъвчашти бонбони, солети, някой друг сандвич, плодове за първите няколко часа! Не прави грешката да взимаш много храна, на път апетитът изчезва! Ще се спира на бензиностнции на макдоналц! Наслаждавай се на пътя и хората около теб! Не те препоръчвам да приемаш лекарства! Също не си взимай книга или списания!

Rocknroll
08-21-2013, 21:48
проблемът ми е че имаме турне в Чехия и пътя до там е 2 дни и не знам какво да си взема!!

моля кажете каква храна и какви козметични продукти да си взема!
на мен винаги ми става лошо така че не знам как ще издържа толкова път така че сигурно трябва да се запася с една торба хапчета !
моля за помощ!!!

Колко ти е сериозен проблема!Боже,Боже!Дано на никой не му се случва!
Чудя се,можело ли е да сложиш още удивителни или до тук си можела само?

pamito14
08-23-2013, 12:13
[QUOTE=Rocknroll;10827423]Колко ти е сериозен проблема!Боже,Боже!Дано на никой не му се случва!
Чудя се,можело ли е да сложиш още удивителни или до тук си можела само?

хахаха

mlf
08-24-2013, 19:44
Деган .. за пътната чанта - мокли кърпи, вода, кола, солети

tHe_COolEst_GIrl
09-15-2013, 13:02
Попринцип аз от леля си знам ( понеже тя пътува от Германия до тук-те там живеят :) )-Не се пие много вода по пътя, за да спирате по-рядко и да пристигнете по-рано. По възможност изобщо не пий вода. Взимаш много кола ( лелини имат 1 ден път, а си взимат стек кола :D ), така че и ти си вземи. Кърпички, ако искаш някое лекарство за повръщане и гадене и хмм, за друго не се сещам :)

mMemories
09-15-2013, 18:18
ПАКЕТЧЕТА! Няма да уливаш автобуса, ако стане нещо... вземи си мокри и сухи кърпички... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Не знаеш къде кво ще ти изскочи.. Не взимай манджи в кутии в никакъв случай :Д (на всичко съм се нагледала) козметика .. по-добре пътувай без грим... може да си вземеш някакво почистващо мляко като спирате по бензиностанции да си почистваш лицето ако ти е толкова голям зор... и ако използваш някакви кремове ама тва в случай че никога не пропускаш и едва ли не си вманиачена... ако можеш да караш и без тях няма смисъл щото трябва да са ти в пакетчета в чантата да не ти се разлеят и така нататък... вземи си слушалки, добро настроение и позитивни мисли ;д не мисли само как ще ти стане лошо и ще повърнеш .. непременно ще има някой около теб който ще връща- абстрахирай се от това..

Lanator
09-15-2013, 19:33
Попринцип аз от леля си знам ( понеже тя пътува от Германия до тук-те там живеят :) )-Не се пие много вода по пътя, за да спирате по-рядко и да пристигнете по-рано. По възможност изобщо не пий вода. Взимаш много кола ( лелини имат 1 ден път, а си взимат стек кола :D ), така че и ти си вземи. Кърпички, ако искаш някое лекарство за повръщане и гадене и хмм, за друго не се сещам :)

От колата не се ли пие повече вода???

Иначе си вземи Кокулин (аз пиех такива по - рано, когато ми се гадеше и повръщах, докато пътувахме), пликчета, торбички и други такива, в които да повръщаш ( вместо в автобуса ) , мокри и сухи кърпички ( със сигурност ще ти потрябват, по една или друга причина ), от козметиката всеки си взима каквото ползва, за там идеи не мога да ти давам.

magi_dark
09-15-2013, 22:19
Плодове,солети,1-2 сандвича,вода,мокри и сухи кърпички... Натриев ситрат 2-3 ампули(той е срещу гадене и повръщане) за всеки случаи пликчета......... Козметика-четка и паста за зъби........... Лек път

shusha
09-16-2013, 08:43
Плодове,солети,1-2 сандвича,вода,мокри и сухи кърпички... Натриев ситрат 2-3 ампули(той е срещу гадене и повръщане) за всеки случаи пликчета......... Козметика-четка и паста за зъби........... Лек път

*натриевв Цитрат. - да и аз го препоръчвам и е най-безвредно и го дават ппопринцип на бебета.
козметиката онази която ще ползваш на турнето (гримове, четки и пасти за зъби и някакви кремево ако ползваш), облечи се удобно(на пластове, ако ти е топло - събличаш, ако ти е хладно - обличаш), слушалки и тел,плодове малко, 2 сандвича (за всеки случай), избягвай солените неща, пии ввода , но не преекалявай, турбички, мокри кърпичкио и сухи, чадър :д ,зареди се с пари
и накрая помисли дали не трябва да ти идва скоро и ако -да, вземи за всеки случай превръзки.