PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет :(



boruu.dyulgerowwa
08-21-2013, 12:53
Здравейте хора имам нужда от съвет :(.Аз съм на 14 и харесвам много едно момче което е на 22 и се събираме заедно (във 1 компания) и го харесвам от много време...когато съм в прегръдките му съм на седмото небе :) но имам проблем не стига че е на 22 пък и той ми е казвал че е много перверзен и го познавам от 6 години и знам какъв е и той ми е казвал че има нещо към мене, но мисля че той иска само секс...една приятелка ми каза че момчета като него си търсят някви девственици като мен :( а имам силни чувства към него и той самия е уникален но се притеснявам..Помогнете :(

nepowtorima
08-21-2013, 13:37
Не се занимавай с него.. Освен ако не искаш да те натакова и да те зареже..
Била си на 8, а той на 16 когато сте се запознали.. само на мен ли ми се струва странно?
freaking out.....

prince
08-21-2013, 13:40
Според мен любовта няма възрастова граница, но вие сте на такива години, че ти си мислиш за кукли барби, а той си мисли за гумени кукли. Разбираш какво искам да ти намекна? Според мен такава връзка е 95 процента провал. Но това е лично мое мнение.

dani4kata
08-21-2013, 16:17
Не се забъркваш с такива,тия търсят само кво да ебнат.

Crazy Kid
08-21-2013, 16:51
Здравейте хора имам нужда от съвет :(.Аз съм на 14 и харесвам много едно момче което е на 22 и се събираме заедно (във 1 компания) и го харесвам от много време...когато съм в прегръдките му съм на седмото небе :) но имам проблем не стига че е на 22 пък и той ми е казвал че е много перверзен и го познавам от 6 години и знам какъв е и той ми е казвал че има нещо към мене, но мисля че той иска само секс...една приятелка ми каза че момчета като него си търсят някви девственици като мен :( а имам силни чувства към него и той самия е уникален но се притеснявам..Помогнете :( И какъв съвет очакваш да ти се даде? Нещо по-различно от "Не се занимавай с него" ли? :)

Rocknroll
08-21-2013, 20:13
Не се занимавай с него.. Освен ако не искаш да те натакова и да те зареже..
Била си на 8, а той на 16 когато сте се запознали.. само на мен ли ми се струва странно?
freaking out.....
+1
Хвани си момче на твоята възраст,тоя само ще си направи работата и дим да го няма.Ти си девствена,наистина ли искаш първият ти път да бъде с момче което ти самата усещаш,че иска само секс от теб?Не трябва ли да си сигурна,преди да го направиш?Много от малките момичета искат момчета много по-големи от тях,който всъщност не могат да имат по друг начин,освен физически,но всъщност не осъзнават,че на тях не им пука за тях,а само гледат да ги вкарат в кревата и си бият камшика.Помисли си хубаво.

HollyGolightly
08-22-2013, 12:12
Що за 22 годишен се влачи с 14 годишни? Или ти си от много зрелите, които от детската градина излизат в компанията на пълнолетни? Той самият трябва да знае да не се занимава с малки момиченца като теб и да не ти дава фалшиви сигнали, ако не се сеща сам, по-добре стой далече от него

marilyn
08-22-2013, 13:59
Най-много да спи с теб и да те остави. Ти си на 14, няма какво да предложиш на 22 годишен. Хвани си някой на твоите години.

prince
08-22-2013, 14:02
Най-много да спи с теб и да те остави. Ти си на 14, няма какво да предложиш на 22 годишен. Хвани си някой на твоите години.

+1

Amore-Mio*
08-22-2013, 16:20
Силно вероятно е да е с теб само за секса.
По-добре не му се връзвай.

Misheto_iw
08-22-2013, 16:49
Най-много да спи с теб и да те остави. Ти си на 14, няма какво да предложиш на 22 годишен. Хвани си някой на твоите години.

+1 мацка ... не се занимавай с него..

NissaN
08-23-2013, 13:10
Ти си дета а той мъж заеби го

zlatna lqstovica
08-24-2013, 08:44
Харесай си някой друг,тоз ще те има само за секс даже ти е казал,че е перверзен.Намери си друг .

Colouring
08-24-2013, 09:51
Права си за това, което иска от теб. Имай малко здрав разум и недей да правиш глупости.

asp1r1n94
08-24-2013, 12:27
На къде отива светът...

fenastz
08-24-2013, 13:21
Дай му да те отвори, после ти гарантирам, че ще иска да останете заедно и да сте гаджета :)