PDA

View Full Version : Изграждане на мускулна маса след операция



iSev
08-21-2013, 13:14
Здравейте,
Преди доста години ми бяха направили серия операции на крака (глезена и ходилото) със цел пренареждане на някакви сухожилия или нещо такова за да ми го изправят. Но вследствие на това че кракът ми е бил във гипс повече от 9 месеца във период във който активно съм се развивал и затова е изостанал по дебелина (не по сила, но все пак мускула е значително по малък).

Попринцип не ми прави проблем това, ходя си със къси панталони и т.н. , не ми дреме особено, а и хората не го забелязват освен ако не се вгледат доста (но си има значителна разлика просто явно от по високо не си личи), но просто се чудех дали знаете някакъв начин.

yakuza_
08-21-2013, 13:20
Освен да тренираш само единия крак във фитнес зала или да скачаш само на 1 крак, но това едва ли е добра идея след подобна операция. :lol: А пък може и с времето да го стигне от самосебе си.

flostrooper
08-21-2013, 13:23
Моят крак също е бил в гипс доста време и се оправи с рехабилитация и леки упражнения, които трябва да се правят всеки ден :)

nqmaznacheniee
08-22-2013, 17:05
Е то по принцип не трябва ли с времето да си се изравнят ? А ако ти е позволено да го натоварваш му давай малко повече зор :D

pamito14
08-23-2013, 08:59
според мен така ще си остане не сме лекари попитай лекар