PDA

View Full Version : Онлайн залози ?



lalalal
08-21-2013, 13:18
Здравейте на всички! Предполагам има хора, който залагат в онлайн хазартни сайтове (като например бет365 и т.н.). Скоро беше въведен закон, с който се забранява залагането онлайн и дори достъпа до тези сайтове. Та въпросът ми е ако има някой от вас, който е залагал преди забраната, продължава ли да залага и сега ? Крие ли това някакви рискове? Може ли да възникнат някакви проблеми с българските власти ? Моля отговорите да са само по темата. Благодаря предварително!

nqmaznacheniee
08-21-2013, 13:28
Всеки сайт си има алтернативни сайтове, като дори и тях да затворят се правят нови. Рискове за проблем с властите и да има не са за теб, ти просто влизаш и залагаш. Нооооо бяха ми казали, че когато си теглиш парите някои банки, като видят, че парите идват от забранен сайт блокират сметката, не знам доколко е вярно, но познавам хора, които са теглили от няколко различни банки и са нямали такива проблеми. При всички случаи обаче е в пъти по-добре да залагаш в нета отколкото в еврофутбола на мизерните им коеф. и ограничените им залози.

lalalal
08-21-2013, 13:35
Всеки сайт си има алтернативни сайтове, като дори и тях да затворят се правят нови. Рискове за проблем с властите и да има не са за теб, ти просто влизаш и залагаш. Нооооо бяха ми казали, че когато си теглиш парите някои банки, като видят, че парите идват от забранен сайт блокират сметката, не знам доколко е вярно, но познавам хора, които са теглили от няколко различни банки и са нямали такива проблеми. При всички случаи обаче е в пъти по-добре да залагаш в нета отколкото в еврофутбола на мизерните им коеф. и ограничените им залози.
ооо човече много ти благодаря за отговора ! Най- после смислен коментар в моя тема :Д ! Значи да си залагам без притеснение . Ти залагаш ли онлайн ? Аз смятам да залагам в бет365.

nqmaznacheniee
08-21-2013, 13:55
Залагал съм, в момента не, ама чакам да минат 3-4-5 кръга от първенствата да видя кой с какви амбиции и най-вече възможности тръгва, че да знам на кого да се доверявам.

lalalal
08-21-2013, 14:06
аха, благодаря много за информацията и успех в залозите :D !

lalalal
08-21-2013, 14:07
а ако искаш бързи пари довечера можеш да заложиш 2ка на лудугорец - базел :D

nqmaznacheniee
08-21-2013, 14:43
по-скоро динамо загреб и барса 8-)

lalalal
08-21-2013, 14:46
не мисля :D

SurfSky
08-22-2013, 16:18
Аз скоро бях теглил пари от алтернативен сайт на бет-а ... Нямаше никакви проблеми ...