PDA

View Full Version : Какво да правя?



Clique
08-21-2013, 13:22
Здравейте,момче съм и съм на 22 имам проблем с приятелката си и не знам как точно да се справя и как да постъпя.Та познаваме се от 3-4 години,засичали сме се по заведения ,но не бяхме някакви близки приятели,пишехме си чат пат във фейсбук,зимата една вечер тя ми писа за зимния Solar и започнахме разговор и естествено премина на съвсем друга тема,тя си имаше приятел от някъде 2 години ,бях чувал че връзката им е доста проблемна,но тази вечер почнахме да си пишем и тя ми споделяше някакви лични неща.Почнахме да си пишем всяка вечер до сутринта,аз също си имах приятелка,но с Миша бяхме просто приятели и си пишехме доста,но аз имах доста работа и спрях да влизам във фейсбук и изгубихме контакт.След около 2 месеца ,отново почнахме да си пишем ,тя ми каза че се е разделила с момчето,искала да се разделят окончателно ,но било трудно той доста я тормозеше както психически така и физически,след няколко дни ми каза,че е бременна и ще прави аборт от него ,говорила с него и той бил до нея в този момент и пак се събраха.Засичахме се още няколко пъти ,пишехме общи неща ,видяхме се на едно парти след 2 месеца и тя много се зарадва ,че ме вижда.Имах доста проблеми с приятелката си тогава,беше средата на април бях се дипломирал точно и си бях намерил работа на морето и с приятелката ми се карахме доста за това ,как ще съм 4 месеца в Sunny и т.н.Но се оказа,че и Миша отива там оставих приятелката си и реших да бъда с Миша.Беше прекрасно ,тя е прекрасна разбирахме се идеално за около 1 месец,оставаха 3 седмици докато замина,но тя трябваше да замине по рано ,един тя не ми вдигаше ,разтревожих се доста,ходих до тях нямаше я ,вечерта пред едно заведение я видях да се кара с бившия си ,веднага отидох онзи ми налетя на бой и ми каза да стоя настрана от приятелката му ,започнахме да се караме,че тя сама може да взима решения и тя ми каза да си тръгна и да я оставя намира.Тръгнах си бях много разочарован ,не го очаквах ,след няколко часа тя дойде и започна да се извинява,че го е казала пред него само ,защото той бил много надрусан щял да направи някоя глупост и тя се уплашила ,приех извинението й ,но бях малко резервиран,оставаха няколко дни докато тя замине и разбрах,че този е ходил в тях ,тя ми каза ,че не е спала с него ,но била много объркана и че е по-добре да се разделим.И така стана повече не ми се обади ,, замина за Sunny след няколко седмици и аз ,беше ми кофти за нея ,липсваше ми.Бях барман в един клуб смяната ми точно свърши и останах и се събрахме с авери пихме и т.н,когато я видях да минава с някаква компания ,отидох при нея и й казах че искам да говорим ,но бях доста пиян и явно съм казал неща ,които не е трябвало,не съм сигурен точно какво ,но доста съм я наранил.Повече не я видях ,разбрах че се е върнала в София.. преди няколко 2 седмици се върнах и аз ,не се бяхме чували и виждали 2 месеца,нямах й номера ,но видях нейна приятелка и й го поисках,тя ми го даде и й се обадих ,видяхме се ,тя си имаше приятел отново,аз също имах момиче до себе си отскоро,но все още се усещаше тръпката между нас,започнахме пак да сме приятели ,да си говорим доста,тя все още имаше приятели с бившия си,но и със сегашния си приятел..
Всяка година със семейството си ,заминаваме някъде на почивка аз,брат ми ,майка и татко ,когато са отпуска ,за да прекараме повече време заедно,защото предполагам ,че всички знаете как е ,работа,университет,няма много време да бъдеш със семейството си и това е наша традиция,заминахме в Рила и постоянно говорех по телефона с Миша ,постоянно си пишехме ,нямаше търпение да се върна и отново да бъдем заедно,чувствах се прекрасно.От седмица ,две сме пак заедно и всичко е окей ,но проблема е ,че аз съм твърде горд да си призная някой неща и така да се каже лъжа.Всеки се е влюбвал и всеки са го наранявали,но аз имам явно лош вкус за момичета и винаги избирам,момичета които явно не могат да си затварят краката и ме преебват.Имал съм сериозни връзки за по 2-3 години ,но винаги завършваха кофти за мен и се оказваше,че са ме правели на глупак.Затова се промених и рядко се доверявах на момичета,просто избягвах да се влюбвам и връзките ми бяха мимолетни.Миша знаеше за това и не ми вярваше,нито преди,нито сега,снощи се скарахме заради това,че една моя приятелка качи моя снимка във фейсбук ,на която бях само по боксерки ,снимката беше от предишната вечер,бях с приятели на тренировка и се бяхме хванали на бас за някаква глупост и трябваше да се съблечем по боксерки и да тичаме ,лигавщини като цяло ,но Михаела не го разбра така и започнаха страшни скандали ,за това как съм я бил лъгал ,което не е вярно и тя започна да ми говори как знае,че съм имал сериозни връзки ,но аз съм ги прецакал ,как винаги съм изневерявал ,при което аз се изнервих и й казах всичко ,как всъщност никога не съм изневерявал ,но просто се правех на големия мъж,защото егото ми пречи ,да си призная ,че съм явно мазния глупак и супер наивния тип и момичетата които съм обичал,са ме наранявали доста,а не обратното.При което тя стоеше сразена ,каза ми само "Ти си най-прекрасния и чудесен мъж,когото познавам,ще се чуем" целуна ме и си тръгна,не ми вдига сега,писах й не ми отговаря и нямам представа какво да направя.
Съжалявам,че стана толкова дълго ,но между другото е доста по добре като напишеш всичко ,което ти е на главата разтоварих се мерси.

prince
08-21-2013, 13:34
Готин , ако искаш да си с едно момиче, и мислиш , че нещата ще се получат, бори се за нея с всички сили. Ако не стане, поне знаеш, че си опитал. :)

Clique
08-21-2013, 15:35
Брат това правя,но просто тя ме отблъсква постоянно и не мога да разбера защо.Знам,че ме иска ,но продължава да ме отблъсква ...

prince
08-21-2013, 15:57
Брат това правя,но просто тя ме отблъсква постоянно и не мога да разбера защо.Знам,че ме иска ,но продължава да ме отблъсква ...

Седнете поговорете ако може като бели хора. Ако вече пак не иска ... живей си живота и недей позволявай нещо да те дърпа назад.

dani4kata
08-21-2013, 15:59
Е ние момичетата сме много странни и трудни за разбиране. Но твоето момиче не мога да разбера. Не съм сигурна ,но мисля,че и тя се колебае или се пробва да се прави на недостъпна,но щом ти е направила проблем за снимката явно има някви чувства :)

Clique
08-21-2013, 16:01
Е де да можеше ,,тя направо си тръгва или само аз говоря ,а тя почва да ми вика "Не ми пука,не ме интересува" ;xx
Не говорим за любов ,не се обичаме не сме стигнали до там все още ,ама така както тя прави няма и да стигнем,не разбирам какъв й е проблема.

wasch0
08-21-2013, 16:07
Според мен момичето не те заслужава. Прекалено усложнява нещата. Поговорете сериозно, изяснете неяснотите и прецени струва ли си или не. Успех :)

Clique
08-21-2013, 16:16
От както снощи се скарахме това е всичко което сме си казали ..


az: и мен винаги ще ме е страх да се влюбвам. Да обичам, да скачам с парашут, да си счупя крак, да се опаря, да си разбия сърцето и така нататък... Разбираш ме. Винаги ни е страх от нещо.
Аз от теб исках да се страхувам всекидневно !! А ти от мен искаш ли да се страхуваш ?
tq: :)
az : pak li si kriva?
преди 7 часа
Az : Dobro ytro : )
преди 29 минути
Az :kvo stava : )
Tq : nishto
ti
Az : xaax nishto :)
kak si
Tq : dobre sam
umorena malko
cql den po zadachi
ti
Az:dobre
ami pochivai si
Tq: ok
ai
shte si pochiwam
Az :smisal da te ostavqm?
Tq :emi shtom shte si pochiwam
Az : aa
Tq: da
aide
Az :okey Misha..
pak si kuchka
Това е единственото важно нещо, мила моя. Някой да види в теб повече, отколкото ти си мислиш, че притежаваш...
Tq: :*
Az : хм аз виждам повече
Tq :znam

wasch0
08-21-2013, 16:21
След прочетеното току що, още съм на мнение, че не те заслужава..

Clique
08-21-2013, 16:46
Явно ама ми е кофти ,.. тъпо ми е доста заради държанието й ..

Георги

тогава защо се държиш в 80% от времето като кучка?
19:17
Михаела

zashtoto taka e po lesno
19:17
Георги

за кого?
19:17
Михаела

znaesh

..

19:17
Георги

не всъщност не знам..

обясни ми ? Кое е по лесно и за кого

защото лично на мен не ми е по-лесно като се държиш гадно с мен .. поне ми обясни защо го правиш за да те разбера
19:29
Михаела

mi ti mega qkiq muj

kogato ne me qdoswash
19:29
Георги

?

Ако съм "мега якия мъж" защо се държиш с мен зле?

не те разбрах ?
19:31
Михаела

mi neshta da te iskam

a kogato ne poluchawam wnimanieto ti i se

draznq

naistina
19:34
Георги

кога не получаваш вниманието ми ?
19:35
Михаела

winagi go poluchawam

dnes bqh w lekarskiq kabinet

za towa ti zatworih
19:36
Георги

няма пробле

просто

ти получаваш моето внимание а аз твоето не

като цяло не те разбрах отново

,не ме искаш получаваш вниманието ми

;x
19:40
Михаела
:*
19:43
Георги

окей прави каквото искаш чао

zlatna lqstovica
08-21-2013, 18:23
Това момиче или има чувства и не иска да си признае или просто те разиграва.Но,ако вие бъдете заедно някога според мен няма да се разбирате много добре.Като гледам тези хронологии тя наистина си е кучка с извинение го казвам.Едно нормално момиче не би се държало така.Ако има чувства да ти кае не да те разиграва.По-добре срещнете се,поговорете си,разберете се и вижте какво ще правите не само да се наранявате постоянно.

Clique
08-22-2013, 10:53
Ами уж има снощи говорихме ,видяхме се, било й тъпо за това ,че сега октомври почваме в университетите и някоя щяла да ме открадне хаха и не искала да се привързва много към мен ,за да не съм я наранил ,снощи всичко беше окей ,ама пак се скарахме.. :D не знам като цяло ,приятно ми е да мисля за нея ,кара ме само самата мисъл за нея да се усмихвам ,а като е до мен съм много много щастлив и още по странното е ,че ме кара да съм добър,да съм мил и внимателен,което не ми се е случвало от доста време.

zlatna lqstovica
08-22-2013, 19:45
Добре тя от къде знае,че ще я нараниш или просто си търси оправдание.Щом си щастлив с нея кажи и го.И какво значи било и тъпо,тя знае ли какво иска и тя .!? Давай направо кажи и имаш ли чувства към мен или не,защото ти само се надяваш така.

strawberry88
08-22-2013, 20:08
Добре тя от къде знае,че ще я нараниш или просто си търси оправдание.Щом си щастлив с нея кажи и го.И какво значи било и тъпо,тя знае ли какво иска и тя .!? Давай направо кажи и имаш ли чувства към мен или не,защото ти само се надяваш така.

Според мен просто си търси оправдание.

Clique
08-22-2013, 20:36
Ами не я знам въобще разбираш ли ние постоянно се караме,постоянно нещо й е криво.Излизаме примерно нещо се случи някой й се обади или де да знам и аз какво и тя става много много хладна,след това е супер милата ,постоянно си мени настроенията и имам чувството ,че й досаждам и че не ме иска и си казвам окей така да е, и в следващия момент проблема е защо съм бил студен с нея,защо не съм й се обадил,друга имало,занимавал съм ги ей такива работи,преди малко пак се скарахме,исках да я чуя защото се случиха кофти работи и донякъде засягат и нея.Звъня й не ми вдига,след 1 час звъня пак Абоната говори,след 10 минути звъня не ми вдига .. и се ядосах мега много и й писах какви са тея работи защо пак ми се прави ,тя не ми писа и аз й казах "Майната ти,писна ми " ,но всъщност не бях ядосан на нея,можело е да не може да говори ,да е била с техните и й звъннах пак след 1 час,тя ми затвори ,звъннах пак и тя ми каза "Остави ме намира,не ми звъни повече ,не ме търси" ,когато попитах "Защо ?" тя ми затвори и ми написа смс " Ти слагаш края ,а аз точката" някакви мега лудите работи ,въобще не знам това момиче защо се държи така.

zlatna lqstovica
08-23-2013, 19:13
Зарежи я ! Това са оправдание и не знае какво иска.Аз на твое място направо я зарязвам.Как може да и позволиш да те разиграва,тя изобщо не знае какво иска.Зарежи я да си блъска главата ти си намери друга и бъди щастлив и забрави тази.Да си намери друга играчка,на която да трови нервите и да повишава тон.Ти си бъди щастлив и не я мисли нея.Живота продължава,тя не е единствената жена на този свят.

Light_Dreamer
08-23-2013, 21:34
Ами не я знам въобще разбираш ли ние постоянно се караме,постоянно нещо й е криво.Излизаме примерно нещо се случи някой й се обади или де да знам и аз какво и тя става много много хладна,след това е супер милата ,постоянно си мени настроенията и имам чувството ,че й досаждам и че не ме иска и си казвам окей така да е, и в следващия момент проблема е защо съм бил студен с нея,защо не съм й се обадил,друга имало,занимавал съм ги ей такива работи,преди малко пак се скарахме,исках да я чуя защото се случиха кофти работи и донякъде засягат и нея.Звъня й не ми вдига,след 1 час звъня пак Абоната говори,след 10 минути звъня не ми вдига .. и се ядосах мега много и й писах какви са тея работи защо пак ми се прави ,тя не ми писа и аз й казах "Майната ти,писна ми " ,но всъщност не бях ядосан на нея,можело е да не може да говори ,да е била с техните и й звъннах пак след 1 час,тя ми затвори ,звъннах пак и тя ми каза "Остави ме намира,не ми звъни повече ,не ме търси" ,когато попитах "Защо ?" тя ми затвори и ми написа смс " Ти слагаш края ,а аз точката" някакви мега лудите работи ,въобще не знам това момиче защо се държи така.

Зарежи я, крие нещо и може да не ти хареса накрая. Държи се гадно нямам смисъл да страдаш, защото не искаш да я нараниш.

CrookedMirror
08-24-2013, 07:04
Егати драмата. Недоверие, наранявания, чудеса...
Страшно мекотело си и позволяваш поредната безподобна лигла да те прави на глупак. Буквално е загуба на време да се занимаваш, въпросната нито може да се отнася адекватно, нито ще спре със сцените, нито има някакво дори минимално уважение в цялата история.
Такива постни момиченца, които абсолютно не си заслужават, можеш да намериш навсякъде;; научи се да се раздаваш за правилните хора.

zlatna lqstovica
08-24-2013, 08:04
Егати драмата. Недоверие, наранявания, чудеса...
Страшно мекотело си и позволяваш поредната безподобна лигла да те прави на глупак. Буквално е загуба на време да се занимаваш, въпросната нито може да се отнася адекватно, нито ще спре със сцените, нито има някакво дори минимално уважение в цялата история.
Такива постни момиченца, които абсолютно не си заслужават, можеш да намериш навсякъде;; научи се да се раздаваш за правилните хора.


Напълно вярно.Ти позволяваш на някаква си лигла да те разиграва.Аз ти казах,че просто не си заслужава.

fenastz
08-24-2013, 21:41
Не го прочетох, но правилото гласи, че мъжките, които пишат такива дълги теми, посветени на някоя си, обикновено са безгръбначни путки

zlatna lqstovica
08-29-2013, 11:03
Не го прочетох, но правилото гласи, че мъжките, които пишат такива дълги теми, посветени на някоя си, обикновено са безгръбначни путки

Човече запри се с тези цинизми.Хората искат съвет, а не да бъдат обиждани.А колкото до темата забрави за това момиче.

Amore-Mio*
08-29-2013, 11:53
Спри да се занимаваш с нея - имай си малко достойнство и самоуважение.
Не е нормално тя да те разиграва, да те прави на нищо, дето се вика на "5 стотинки", а ти да си седиш, да си траеш и да вярваш на оправданията й. НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!