PDA

View Full Version : Кои са хейтърите в кофата?



muhtesemfan
08-21-2013, 17:22
казвайте :D

OoVasKoO
08-21-2013, 17:35
Злобари - много, качествени - малко. :(

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 17:36
Аз

102
08-21-2013, 17:42
Qj laina.. BE.

anonymous895156
08-21-2013, 17:45
Злобари - много, качествени - малко. :(

Съгласен съм


Аз

Съгласен съм

8bit
08-21-2013, 17:52
Всичко си признавам

Mary_Jane_69
08-21-2013, 17:53
^ дей са праи ти си душица !

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 17:54
Qj laina.. BE.

Не съм ти ма, не съм ти бе, не съм ти вибратор за наслаждения ._.

8bit
08-21-2013, 17:56
^ дей са праи ти си душица !

Къде сбърках :D

muhtesemfan
08-21-2013, 18:12
Аз

ти не беше ли фейк : |

an7raks
08-21-2013, 18:13
^ дей са праи ти си душица !

Т'ва е най-злия хейтър след Ива!

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 18:15
ти не беше ли фейк : |

Не, смотло, не съм.

tori
08-21-2013, 18:33
Ем якузата май.

Fisherman
08-21-2013, 18:38
Пашата,Мюфтията,Башибозука

muhtesemfan
08-21-2013, 18:38
Ем якузата май.

+fisherman и митко понякога :D

tori
08-21-2013, 18:49
:д Така е. А, и натриевата основа също.

an7raks
08-21-2013, 18:52
:д Така е. А, и натриевата основа също.

Ти също си зла! Подтикваш хората към самоубийство. :(

102
08-21-2013, 18:53
tori nakazva horata s bezdarnata si rima. Tova ako ne e hate....

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 18:54
tori nakazva horata s bezdarnata si rima. Tova ako ne e hate....

Защо пишеш на латиница, тъпако?

IWannaBeSedated
08-21-2013, 19:04
А нз :(

Fisherman
08-21-2013, 19:06
Зъптието,Еничъра,Конака, Ягата

tori
08-21-2013, 19:10
Ти също си зла! Подтикваш хората към самоубийство. :(
Мразя хората, както и боговете и бих искала да се отърва от повечето такива.


tori nakazva horata s bezdarnata si rima. Tova ako ne e hate....
:д Всъщност винаги съм писала без рима, не можеш да ме виниш за това.

102
08-21-2013, 19:12
Защо пишеш на латиница, тъпако?

Tiho Drakula.. shta celuvat studen.

an7raks
08-21-2013, 19:16
Мразя хората, както и боговете и бих искала да се отърва от повечето такива.


Мен пък защо ме мразиш? :(

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 19:26
Tiho Drakula.. shta celuvat studen.

Тва обида ли е или комплимент

Като хората не можеш да обиждаш

an7raks
08-21-2013, 19:29
Тва обида ли е или комплимент

Като хората не можеш да обиждаш

Млъквай! Ти си негър и не заслужаваш дори и хейт като хората!

Fisherman
08-21-2013, 19:30
Хасан бей

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 19:30
Млъквай! Ти си негър и не заслужаваш дори и хейт като хората!

Да. Тука хората не могат да хейтват като хората, така че няма как

Pikachu
08-21-2013, 19:46
Всички стават хейтъри, когато някой им засегне форумното достойнство. 8-)

an7raks
08-21-2013, 19:48
Всички стават хейтъри, когато някой им засегне форумното достойнство. 8-)

А, аз нямам проблем да ми барат достойнството, има за всички.

Ivaaaaa
08-21-2013, 19:52
Т'ва е най-злия хейтър след Ива!

май искаш наистина да усетиш ква съм злоба?

Pikachu
08-21-2013, 19:54
А, аз нямам проблем да ми барат достойнството, има за всички.


Е, щом достойнството ти е форумно. :D

И все пак. Safety first. http://apteka.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D 0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB/durex

an7raks
08-21-2013, 19:57
^Форумното е само частица от действителното...

май искаш наистина да усетиш ква съм злоба?
Я яхвай метлата и показвай що е хейт!

Ivaaaaa
08-21-2013, 20:00
^Форумното е само частица от действителното...

Я яхвай метлата и показвай що е хейт!

не съм способна на това казах!

102
08-21-2013, 20:03
не съм способна на това казах!

Trai tam.

an7raks
08-21-2013, 20:04
не съм способна на това казах!
Не можеш да яхаш метла?!? Да не те скъсаха на кормуването?

Ivaaaaa
08-21-2013, 20:07
Не можеш да яхаш метла?!? Да не те скъсаха на кормуването?

всъщност не

an7raks
08-21-2013, 20:11
всъщност не

Ми какъв е проблема, тогава?

Ivaaaaa
08-21-2013, 20:12
има ли смисъл да ти отговарям?

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 20:13
има ли смисъл да ти отговарям?

да.

an7raks
08-21-2013, 20:15
има ли смисъл да ти отговарям?

Не, отговори за дебелия негър над мен, освен ако не си расист.

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 20:16
Не, отговори за дебелия негър над мен, освен ако не си расист.

Не си играй с мене слабако.

Ivaaaaa
08-21-2013, 20:17
дрън, дрън, дръън

tori
08-21-2013, 20:29
Мен пък защо ме мразиш? :(
Теб точно не те. Ти слушаш хубава музика.

Vladislav Hellsing
08-21-2013, 20:38
Не, отговори за дебелия негър над мен, освен ако не си расист.

Мълчи, манаф такъв.

Mary_Jane_69
08-21-2013, 22:42
много интересно, фесовата ме изкара като най-злата тука, пък като гледам никой не ме е "номинирал" ха ха ха. за-бав-нич-ко.

M467
08-21-2013, 22:49
казвайте :D
Ти си един от хейтърите.

Най-вече беше мечока, но го махнаха.

Сега са Кенефис_Дирникус, Основния Фекал, Педерозар, Яхуйза, а другите са второстепенни.

NaOH
08-21-2013, 23:00
толкова сте скучни, че дори не мжоете да стъпите на малките пръстчета на тъпанарите от кофата

an7raks
08-22-2013, 06:36
много интересно, фесовата ме изкара като най-злата тука, пък като гледам никой не ме е "номинирал" ха ха ха. за-бав-нич-ко.

Аз те номинирах. Малко трябва да се постараеш и настигаш оная синьо-зелената. :cool:


Деа тъпия ти негър, трябва да ти спра нета в мазето и да те окова пак.

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 07:03
Пашата,Мюфтията,Башибозука
А де , кои по - точно са тези?!

Chacho
08-22-2013, 08:17
Хахаха.
Педеруги долни

Putinka
08-22-2013, 09:56
По-прости никога не сте били

an7raks
08-22-2013, 09:57
По-прости никога не сте били

A ти, винаги си била... :(

Putinka
08-22-2013, 10:22
"Регисгриран на: Aug 2013"

an7raks
08-22-2013, 10:24
"Регисгриран на: Aug 2013"

То, който е в час знае, що съм с нов профил. ;)

tori
08-22-2013, 10:28
:д Ти па, момичето е ново. Не се карай. Вероятно се взима много на сериозно, щото е чело 5 теми в Козметика и още 2 в Любов.

Putinka
08-22-2013, 10:28
Откога пък трябва на на някой да му рипа гъзо за теб, за да е в час :д

Нова :д
Мн сладко звучи

Chacho
08-22-2013, 10:34
Нова :д
Мн сладко звучи

Отива ти :D

an7raks
08-22-2013, 10:35
:д Ти па, момичето е ново. Не се карай. Вероятно се взима много на сериозно, щото е чело 5 теми в Козметика и още 2 в Любов.
Не, бе, радвам й се как си е повярвала. :lol:

Chacho
08-22-2013, 10:37
Putinka беше някъв прикрит дърт кофаджия със съмнителен пол :D

BadAss
08-22-2013, 10:45
qdesh li laina pich maikati she iba v tyrskiq gaza deba kyrvata smazana da pochivash v adskite maki neshtastnik grozen gnom cirei papka kartof laino drisnq biskvita podkova bidon kazan urod kvazimodo djydje mastiq gei gey travestit hemafrodit jena s 2 pi6ki da ta ibat lisicite

MAIKA TI KURWENSKA SKAPANA IZNASILENA SCHUPENA SMAZANA UBITA KRAWARSKA SELSKA KWAZIMODOWSKA KIFLA UMRQLA DA IBA GADNA 1 LEW PREZ JIWOTA SI DA NE WIDISH DA NQMASH S KAKWO DA POSRESHNESH MAIKA TI I BASHTA TI KATO TI SA RODAT DECA SHTA IBA W SHMENDELA GADEN UBIT CHOBANIN . SHTA IBA W LESHPERA IZTRII SI PROFILA I SE HWARLI OT KOLIBATA SI 200 PATI ZA DA UMRQSH CHE TQ WISOKA 2 METRA NQMA UMRESH OT 1WIQ PAT PUTKO GADNA CHORLAWA MARMYNGEL JALVA KON S KAPACI NESHTASTNIK TOQ DETO ME BANNA ZABITE DA MY ISPOKAPQT I NA TOQ ADR1AN GEYOVETE SMOTANI TAPI SHA VI ISPOBESQ EI LAINOCHISTACHI DA VI SERA V KOREMA RACHICHKITE DA VI ISAHNAT PEDALCHETA GADNI GAZAT TI E KAT MORAVA WE OHLYOV KERLIV DA YMRESH OT SOL I PEPEL DA NE PREKRACHISH PRAGA OGAN DA TE GORI KRAK DA NE TI OSTANE GOVNOCHISTACH QJ MI BRADQSALIQ HYI BOKLYK KERLIV DA TI ISAHNAT MADETE GROZNIK METALQGA MAIKATI DEIBA DA YMRESH WE BOKLYK DO 24 CHASA DA TA NQMA MARMOT deiba i gnoMA DEIBA TAP LISICITE DA TE EBAT BQL SVQT DA NE VIDIsh KALVACH PARAZIT GADEN PROST RACHICHKITE DA TI ISAHNAT GEI NA 18 SI STANAL I NE STAVASH OT KOMPA PO CQL NOSH PISHESH NEKVI LAINA HASANE AE CHAO WE MASTIQ GADNA YTREPKA I SI YSKYBI VEJDITE CHE TI NQMASH 2 VEJDI A SAMO EDNA WE GEI TAP GORILA SMOTANQK CIREI PAPKA PIGMEI
ZA ADR1AN I MUTETO IZLQH SI DOSHATA SQ MOJE DA MI LAPATE

Potniq delirium i da si sloji nov pic no da si izreje ushite i ako moje da si obrusne vejdite napravo shtoto to prilicha na 1 golqm cheren kilim idvash ot ednoto uho i stigasht do drugoto .Sushto taka ako mojesh Delirium a.k.a dumbo napravo si kupi novi ushi i..... abe kvi ushi kupi si nova glava che taq tvoita na nishto ne prilicha //// ti si edin jaluk primer kakvi goveda se rajdat pod slunceto ti si nai prostoto sushtestvo kosmato rajdalo se nqkoga.Ti si edna dupka bratle a maika ti e gei i zubite ti mirishat ot 5 km na laina kvo da govorq . SAMO MOJESH DA PUSKASH SERVERCHETA TAM tolkova si tragichen che nemojesh da organizirash pikaene sled piene na bira maikati potna pak she se povtorq potna da e** .I sega iskam da ti pojelaq neshto : -------- NEKA UMRESH NA NOVA GODINA NEKA TI NABIQT 1 PIRATKA V GAZA- PO TOZI NACHIN SHE ZAREDAT KREDIT V GAMELAINA>BG> DANO UMRESH BOKLUK POTEN mazen pupchasal muhlqsal bradqsal GNOQSAl RAZPLIOSKAN IZPLQSKAN PLESHIF MIRIZLIV POR

I TAKA MISLQ CHE PRIKLU4IH S POJELANIQTA SEGA DA SE OTPRAVIM KUM SUSHTESTVENNATA CHAST >>> DELIRIIUM TI SI GROZEN TUP USHAT MANGAL TVA ZA USHITE NQMA KAK DA NE GO NAPISHA TO PROSTO TIQ USHI DURPAT DURPAT .ABE BRAT TI KATO VURVISH TAM PO CENTURCHETO SIGURNO BUTASH HORATA S TIQ GOLEMI USHI A ??? AMA TAKA KATO TI GLEDAM PICA MISLQ CHE SI DOSTA DEBELICHAK , TO DA PUSKASH SERVERCHETA SAMO NE E LESNO I DA QDESH TOR PRED PCTO TO OT TVA SE KACHVAT DOSTA KILOGRAMI NO NA TEB TVA NE TI PRECHI TI SI EDIN TUP PLUJEK .OPREDELENIETO KOETO BIH DAL ZA TEB E : CHIFT OCHI , EDNI GOLEMI USHI I GUZ DRUGO NQMA PO TEBE PO PRINCIP NE SUM HATER-CHE NO TAQ VECHER SUM RESHIL DA TE HRANQ. I TAKA ISKAM SUSHTO DA KAJA CHE ISKAM DA TI PIKAQ V GOLEMITE USHI SHTOTO TIQ GOLEMI SATELITI LI NE ZNAM KAK DA GI NAREKA V SLUCHEQ SHE IM KAZVAM REZERVOARI SHTOTO VSE PAK SHE SABIRASH NQKFA TECHNOST >> PIKNQ , I TAKA SLED KATO USHITE TI SA TOLKOVA GOLEMI MISLQ DA VIKNA VSI4KI KOITO SI BANNAL DA GI NAPULNEM S SLED TOVA DA TI SEREM NA GLAVATA I SHE VIKNA MAIKATI I SHE Q KARAM DA QDE LAINA DOKATO NE UMRE A SLED TVA SHE VIKNA I BASHTA TI SHTOTO CHOVEKA I TOI SHE ISKA DA HAPNE NESHTO OT TORTATA NO SLED NOVA GODINA GAZA TI SHE PRILICHA NA EDNA GOLQMA QMA SHE SLOJA C4-KATA TAM I SLED KATO MINAT 35 SEC OT TEBE SHE STANE EDNO GOLQMO LAINO I SHE KARAM BASHTA TI DA GO QDE DOKATO I TOI NE UMRE POSLE SHE VLEZNA V SAITA TI SHE PUSNA 2 SMS I SHE SABERA OKOLO 4.80 I SHE TE SUJIVQ AKO OOSHTE NE SI SE OPRAVIL PAK SHE POVTORIM FAZATA . Ako ne si me razbral pitai me pak az she ti otgovorq s nqkolko reda otgore. Tup impotenten travestit.Puskai si tam serverchetata i budi vse taka poten i poten i poten i mNogo poten.ZAMISLI SHE SUSHTO ZASHTO USHITE MI PRODULJAVAT DA RASTUT ? EMI OT JEGATA SHE E TO SAMO PCTA OKOLO GLAVATA TI TQ GOLQMATA TI KAFA SE SPARVA VECHE I PO TOQ NACHIN TI RASTAT USHITE.. SUSHTO MOJE DA E OT TOVA CHE NE SI GI CHISTISH TO 5 Litra piknq kato sabira sledovatelno she sabira 4 5 kg ushna kal IZCHISTI GI I SHE SE OPRAVISH.ISKAM DA TI NABIQ 1 GOLQMA PIRATKA V GAZA CHE DA MI PUSNESH 1 SERVERCHE ZA 2 MESECA d/g TAM SHE VIKAM MAIKA TI I SHE I SERA NA GLAVATA PO 5 PATI NA VRATKA DOKATO NE SE OSUZNAE CHE TQ E VINOVNA ZA vsICHKO . OPS GRESHKA 1vo E VINOVEN BASHTA TI CHE TE E NAPRAVIL , 2RO MAIKATI CHE E TOLKOVA TUPA DA TE RODI , A TI PROSTO SI 1 UNIKAT TI SI CHOVEKAT SLON ,,, MISLQ CHE IMA FILM ZA TEBE (( DA IMA !!! > > http://zamunda.net/details.php?id=111198&hit=1 I TAKA LEKA NA VSICHKI MISLQ CHE IZABIH GOLQMA CHAST OT SVOBODNOTO SI VREME ZA DA TI RESHA PROBLEMITE S USHITE MOI SKUP USHAT PRIQTEL . BTW SEGA MI ZVANNA MAIKA TI KAZA CHE USESHTALA STUD MISLQ CHE DOKATO PUSNESH OSHTE 2 3 SERVERA I VECHE SHE E IZSTINALA NACQLO I R.I.P NA CQLATA RODA DELIRIUMKA DANO RAZBERESH CHE IMA I DRUGO NESHTO OSVEN PCTO. ISKAM DA DOBAVQ CHE AKO NAPISHESH NESHTO SLED KOMENTARA MI OSVEN >>> AZ SAM GOLQM USHAT OLIGOFREN I MAIKA MI UMRQ DOKATO PUKAH SERVERA " SHE TE POSRESHNA S OSHTE PO GOLQMO KOMENTARCHE I TAKA DOKATO RAZBERESH KVA IZPLQSKANA SARMA SI

LEKA NA VSICHKI DELIRIUM SEGA NAUCHIH CHE SI BQGAL KUM VAS SLED KATO TI SUOBSHTIH CHE MAIKATI VZIMA DA I STAVA STUDENO NO PO PUTQ SI SE SPUNAL V UHOTO I SEGA SI V BOLNICA >>> SHE UCELEEEEEEEESH PRIQTEL , SHTELI DA TI REJAT OT DRUGOTO UHO I SHE UCELEEESH SHE BUDESH VSE TAKA USHAT )) LEKA ALL
ISKAM SUSHTO DA KAJA CHE KATO LEGNE DA SPI DELIRIUM SE ZAVIVA S USHITE SI I STAVA KATO EDNA GOLQMA MIDA

Ivaaaaa
08-22-2013, 10:46
:O

OoVasKoO
08-22-2013, 10:52
Що копираш от друго място бе, копирач!

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 11:01
Ти за кирилица да си чувал?

Chacho
08-22-2013, 11:02
Ти за кирилица да си чувал?

Кой аз ли?

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 11:03
Кой аз ли?
Оня с проклетиите - BadAss?!

BadAss
08-22-2013, 11:06
Оня с проклетиите - BadAss?!

onli god can judj me ;)

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 11:08
onli god can judj me ;)
Ти знаеш ли въобще - колко трудно ти прочетох цялото "Евангелие на проклетиите"?!

Ivaaaaa
08-22-2013, 11:12
Ти знаеш ли въобще - колко трудно ти прочетох цялото "Евангелие на проклетиите"?!

i want u inside me

BadAss
08-22-2013, 11:13
http://galeri7.uludagsozluk.com/211/nobody-cares_317034.jpg

Chacho
08-22-2013, 11:13
i want u inside me

that escalated quiclky

an7raks
08-22-2013, 11:13
i want u inside me

Най-накрая една да си го признае!

Ivaaaaa
08-22-2013, 11:17
i want u inside me

i want u inside me again n again

Chacho
08-22-2013, 11:19
i want u inside me again n again

Азсексуална ли си?

FunkyPie
08-22-2013, 11:21
qdesh li laina pich maikati she iba v tyrskiq gaza deba kyrvata smazana da pochivash v adskite maki neshtastnik grozen gnom cirei papka kartof laino drisnq biskvita podkova bidon kazan urod kvazimodo djydje mastiq gei gey travestit hemafrodit jena s 2 pi6ki da ta ibat lisicite

MAIKA TI KURWENSKA SKAPANA IZNASILENA SCHUPENA SMAZANA UBITA KRAWARSKA SELSKA KWAZIMODOWSKA KIFLA UMRQLA DA IBA GADNA 1 LEW PREZ JIWOTA SI DA NE WIDISH DA NQMASH S KAKWO DA POSRESHNESH MAIKA TI I BASHTA TI KATO TI SA RODAT DECA SHTA IBA W SHMENDELA GADEN UBIT CHOBANIN . SHTA IBA W LESHPERA IZTRII SI PROFILA I SE HWARLI OT KOLIBATA SI 200 PATI ZA DA UMRQSH CHE TQ WISOKA 2 METRA NQMA UMRESH OT 1WIQ PAT PUTKO GADNA CHORLAWA MARMYNGEL JALVA KON S KAPACI NESHTASTNIK TOQ DETO ME BANNA ZABITE DA MY ISPOKAPQT I NA TOQ ADR1AN GEYOVETE SMOTANI TAPI SHA VI ISPOBESQ EI LAINOCHISTACHI DA VI SERA V KOREMA RACHICHKITE DA VI ISAHNAT PEDALCHETA GADNI GAZAT TI E KAT MORAVA WE OHLYOV KERLIV DA YMRESH OT SOL I PEPEL DA NE PREKRACHISH PRAGA OGAN DA TE GORI KRAK DA NE TI OSTANE GOVNOCHISTACH QJ MI BRADQSALIQ HYI BOKLYK KERLIV DA TI ISAHNAT MADETE GROZNIK METALQGA MAIKATI DEIBA DA YMRESH WE BOKLYK DO 24 CHASA DA TA NQMA MARMOT deiba i gnoMA DEIBA TAP LISICITE DA TE EBAT BQL SVQT DA NE VIDIsh KALVACH PARAZIT GADEN PROST RACHICHKITE DA TI ISAHNAT GEI NA 18 SI STANAL I NE STAVASH OT KOMPA PO CQL NOSH PISHESH NEKVI LAINA HASANE AE CHAO WE MASTIQ GADNA YTREPKA I SI YSKYBI VEJDITE CHE TI NQMASH 2 VEJDI A SAMO EDNA WE GEI TAP GORILA SMOTANQK CIREI PAPKA PIGMEI
ZA ADR1AN I MUTETO IZLQH SI DOSHATA SQ MOJE DA MI LAPATE

Potniq delirium i da si sloji nov pic no da si izreje ushite i ako moje da si obrusne vejdite napravo shtoto to prilicha na 1 golqm cheren kilim idvash ot ednoto uho i stigasht do drugoto .Sushto taka ako mojesh Delirium a.k.a dumbo napravo si kupi novi ushi i..... abe kvi ushi kupi si nova glava che taq tvoita na nishto ne prilicha //// ti si edin jaluk primer kakvi goveda se rajdat pod slunceto ti si nai prostoto sushtestvo kosmato rajdalo se nqkoga.Ti si edna dupka bratle a maika ti e gei i zubite ti mirishat ot 5 km na laina kvo da govorq . SAMO MOJESH DA PUSKASH SERVERCHETA TAM tolkova si tragichen che nemojesh da organizirash pikaene sled piene na bira maikati potna pak she se povtorq potna da e** .I sega iskam da ti pojelaq neshto : -------- NEKA UMRESH NA NOVA GODINA NEKA TI NABIQT 1 PIRATKA V GAZA- PO TOZI NACHIN SHE ZAREDAT KREDIT V GAMELAINA>BG> DANO UMRESH BOKLUK POTEN mazen pupchasal muhlqsal bradqsal GNOQSAl RAZPLIOSKAN IZPLQSKAN PLESHIF MIRIZLIV POR

I TAKA MISLQ CHE PRIKLU4IH S POJELANIQTA SEGA DA SE OTPRAVIM KUM SUSHTESTVENNATA CHAST >>> DELIRIIUM TI SI GROZEN TUP USHAT MANGAL TVA ZA USHITE NQMA KAK DA NE GO NAPISHA TO PROSTO TIQ USHI DURPAT DURPAT .ABE BRAT TI KATO VURVISH TAM PO CENTURCHETO SIGURNO BUTASH HORATA S TIQ GOLEMI USHI A ??? AMA TAKA KATO TI GLEDAM PICA MISLQ CHE SI DOSTA DEBELICHAK , TO DA PUSKASH SERVERCHETA SAMO NE E LESNO I DA QDESH TOR PRED PCTO TO OT TVA SE KACHVAT DOSTA KILOGRAMI NO NA TEB TVA NE TI PRECHI TI SI EDIN TUP PLUJEK .OPREDELENIETO KOETO BIH DAL ZA TEB E : CHIFT OCHI , EDNI GOLEMI USHI I GUZ DRUGO NQMA PO TEBE PO PRINCIP NE SUM HATER-CHE NO TAQ VECHER SUM RESHIL DA TE HRANQ. I TAKA ISKAM SUSHTO DA KAJA CHE ISKAM DA TI PIKAQ V GOLEMITE USHI SHTOTO TIQ GOLEMI SATELITI LI NE ZNAM KAK DA GI NAREKA V SLUCHEQ SHE IM KAZVAM REZERVOARI SHTOTO VSE PAK SHE SABIRASH NQKFA TECHNOST >> PIKNQ , I TAKA SLED KATO USHITE TI SA TOLKOVA GOLEMI MISLQ DA VIKNA VSI4KI KOITO SI BANNAL DA GI NAPULNEM S SLED TOVA DA TI SEREM NA GLAVATA I SHE VIKNA MAIKATI I SHE Q KARAM DA QDE LAINA DOKATO NE UMRE A SLED TVA SHE VIKNA I BASHTA TI SHTOTO CHOVEKA I TOI SHE ISKA DA HAPNE NESHTO OT TORTATA NO SLED NOVA GODINA GAZA TI SHE PRILICHA NA EDNA GOLQMA QMA SHE SLOJA C4-KATA TAM I SLED KATO MINAT 35 SEC OT TEBE SHE STANE EDNO GOLQMO LAINO I SHE KARAM BASHTA TI DA GO QDE DOKATO I TOI NE UMRE POSLE SHE VLEZNA V SAITA TI SHE PUSNA 2 SMS I SHE SABERA OKOLO 4.80 I SHE TE SUJIVQ AKO OOSHTE NE SI SE OPRAVIL PAK SHE POVTORIM FAZATA . Ako ne si me razbral pitai me pak az she ti otgovorq s nqkolko reda otgore. Tup impotenten travestit.Puskai si tam serverchetata i budi vse taka poten i poten i poten i mNogo poten.ZAMISLI SHE SUSHTO ZASHTO USHITE MI PRODULJAVAT DA RASTUT ? EMI OT JEGATA SHE E TO SAMO PCTA OKOLO GLAVATA TI TQ GOLQMATA TI KAFA SE SPARVA VECHE I PO TOQ NACHIN TI RASTAT USHITE.. SUSHTO MOJE DA E OT TOVA CHE NE SI GI CHISTISH TO 5 Litra piknq kato sabira sledovatelno she sabira 4 5 kg ushna kal IZCHISTI GI I SHE SE OPRAVISH.ISKAM DA TI NABIQ 1 GOLQMA PIRATKA V GAZA CHE DA MI PUSNESH 1 SERVERCHE ZA 2 MESECA d/g TAM SHE VIKAM MAIKA TI I SHE I SERA NA GLAVATA PO 5 PATI NA VRATKA DOKATO NE SE OSUZNAE CHE TQ E VINOVNA ZA vsICHKO . OPS GRESHKA 1vo E VINOVEN BASHTA TI CHE TE E NAPRAVIL , 2RO MAIKATI CHE E TOLKOVA TUPA DA TE RODI , A TI PROSTO SI 1 UNIKAT TI SI CHOVEKAT SLON ,,, MISLQ CHE IMA FILM ZA TEBE (( DA IMA !!! > > http://zamunda.net/details.php?id=111198&hit=1 I TAKA LEKA NA VSICHKI MISLQ CHE IZABIH GOLQMA CHAST OT SVOBODNOTO SI VREME ZA DA TI RESHA PROBLEMITE S USHITE MOI SKUP USHAT PRIQTEL . BTW SEGA MI ZVANNA MAIKA TI KAZA CHE USESHTALA STUD MISLQ CHE DOKATO PUSNESH OSHTE 2 3 SERVERA I VECHE SHE E IZSTINALA NACQLO I R.I.P NA CQLATA RODA DELIRIUMKA DANO RAZBERESH CHE IMA I DRUGO NESHTO OSVEN PCTO. ISKAM DA DOBAVQ CHE AKO NAPISHESH NESHTO SLED KOMENTARA MI OSVEN >>> AZ SAM GOLQM USHAT OLIGOFREN I MAIKA MI UMRQ DOKATO PUKAH SERVERA " SHE TE POSRESHNA S OSHTE PO GOLQMO KOMENTARCHE I TAKA DOKATO RAZBERESH KVA IZPLQSKANA SARMA SI

LEKA NA VSICHKI DELIRIUM SEGA NAUCHIH CHE SI BQGAL KUM VAS SLED KATO TI SUOBSHTIH CHE MAIKATI VZIMA DA I STAVA STUDENO NO PO PUTQ SI SE SPUNAL V UHOTO I SEGA SI V BOLNICA >>> SHE UCELEEEEEEEESH PRIQTEL , SHTELI DA TI REJAT OT DRUGOTO UHO I SHE UCELEEESH SHE BUDESH VSE TAKA USHAT )) LEKA ALL
ISKAM SUSHTO DA KAJA CHE KATO LEGNE DA SPI DELIRIUM SE ZAVIVA S USHITE SI I STAVA KATO EDNA GOLQMA MIDA

тва с ушите и мидата го помня
от некъв геймърски форум ли беше :lol:

OoVasKoO
08-22-2013, 11:25
Не мога да повярвам, че го цитира . . . :D

FunkyPie
08-22-2013, 11:27
е трябва да го има в няколко формата :D

nqmaznacheniee
08-22-2013, 11:34
Ти знаеш ли въобще - колко трудно ти прочетох цялото "Евангелие на проклетиите"?!

Не ми казвай, че си прочел целия пост :lol:

Chacho
08-22-2013, 11:36
Не мога да повярвам, че го цитира . . . :D

Лошото е че махнаха вложеното цитиране

BadAss
08-22-2013, 11:36
трябва да ми уважи труда.. толкова време го писах :oops:

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 12:04
i want u inside me

И аз те обичам , Иве. Пиши ми на ЛС.

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 12:05
Не ми казвай, че си прочел целия пост :lol:

Прочетох го , защото се смях от сърце на простотията му , а сега не ми е много до смях.

Vladislav Hellsing
08-22-2013, 12:08
трябва да ми уважи труда.. толкова време го писах :oops:

Тва никой не го интересува.

Ако беше на кирилица МОЖЕ БИ някой МОЖЕ БИ щеше да го прочете.

Но понеже е на лайняница и предполагам, че са глупости от 1001 нощ... tl;dr

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 12:11
Тва никой не го интересува.

Ако беше на кирилица МОЖЕ БИ някой МОЖЕ БИ щеше да го прочете.

Но понеже е на лайняница и предполагам, че са глупости от 1001 нощ... tl;dr

По - лошо.

BadAss
08-22-2013, 12:47
Тва никой не го интересува.

Ако беше на кирилица МОЖЕ БИ някой МОЖЕ БИ щеше да го прочете.

Но понеже е на лайняница и предполагам, че са глупости от 1001 нощ... tl;dr

http://collegecandy.files.wordpress.com/2012/07/dawson-crying.jpg

Mary_Jane_69
08-22-2013, 13:04
тва с ушите и мидата го помня
от некъв геймърски форум ли беше :lol:

нз аз помня яж лайна пич и много се ръсеше с мийм-а на негъра

Mary_Jane_69
08-22-2013, 13:05
Тва никой не го интересува.

Ако беше на кирилица МОЖЕ БИ някой МОЖЕ БИ щеше да го прочете.

Но понеже е на лайняница и предполагам, че са глупости от 1001 нощ... tl;dr

no dear, this is a history/.

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 13:06
нз аз помня яж лайна пич и много се ръсеше с мийм-а на негъра

Какви неща съм изпуснал само...?!

Chacho
08-22-2013, 13:07
нз аз помня яж лайна пич и много се ръсеше с мийм-а на негъра

Имаше една тема с 40 цитата един в друг и мачока търкаше. :D

RagioL
08-22-2013, 13:10
На ретроспекция ли се отдавате да ва ева?

Fisherman
08-22-2013, 13:11
На ретроспекция ли се отдавате да ва ева?

клес

Mary_Jane_69
08-22-2013, 13:15
Имаше една тема с 40 цитата един в друг и мачока търкаше. :D

да ама не помня откъде тръгна, щото идвах тука от дъжд на вятър :Д

Chacho
08-22-2013, 13:16
да ама не помня откъде тръгна, щото идвах тука от дъжд на вятър :Д

От никъде, в това е чара.

RagioL
08-22-2013, 13:18
клес

Не барай бутилката да не ти я счупим в главата.
Опа и аз се отдадох на ретроспекция.

Mary_Jane_69
08-22-2013, 13:21
http://cdn.meme.li/i/oa7mt.jpg

нещо такова беше :D:D:D

Fisherman
08-22-2013, 13:22
хахахахах

Fisherman
08-22-2013, 13:22
Не барай бутилката да не ти я счупим в главата.
Опа и аз се отдадох на ретроспекция.

да ти го слага буеса,алкохолик скапан

Chacho
08-22-2013, 13:24
http://www.troll.me/images/xzibit-yo-dawg/pich-qdesh-li-laina-thumb.jpg

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 13:24
Искам да си призная , че обичам Ивето.

Chacho
08-22-2013, 13:26
^И това сме го чували, хахаххахааххахаха


http://www.teenproblem.net/forum/archive/index.php/t-530891.html

nqmaznacheniee
08-22-2013, 13:28
http://collegecandy.files.wordpress.com/2012/07/dawson-crying.jpg

вакс-а

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 13:28
^И това сме го чували, хахаххахааххахаха


http://www.teenproblem.net/forum/archive/index.php/t-530891.html
Аз пак , официално да го призная.

Mary_Jane_69
08-22-2013, 13:32
а да вярно ахахахахаххааха е не няма такава простотия

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 13:33
а да вярно ахахахахаххааха е не няма такава простотия

Каква по - точно?

RagioL
08-22-2013, 13:35
да ти го слага буеса,алкохолик скапан

Като не отидох в казарма та да имам достъп до оръжия, сега ще пия от мъка.
Направо съм като изкуствовед лишен от изкуство.
А Калашником е като Леонардо да Винчи.

RagioL
08-22-2013, 13:36
О 5,45 и 7,62, каква жестока съдба ви отдалечи от моето сърце!

Mary_Jane_69
08-22-2013, 13:36
Каква по - точно?

qj laina pich.

RagioL
08-22-2013, 13:44
Искам да си призная , че обичам Ивето.

Предплати си здравната осигуровка тогава.

Chacho
08-22-2013, 13:58
А помните ли http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/528113-CupcakeKitty-%D1%81-%D0%B1%D0%B0%D0%BD ?

Wax
08-22-2013, 14:10
А помните ли http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/528113-CupcakeKitty-%D1%81-%D0%B1%D0%B0%D0%BD ?

Е те тая тема вече е епик :д

Chacho
08-22-2013, 14:15
Не мога да намеря темата за Катуница, дето се сформира Антищрудел движението.

Vladislav Hellsing
08-22-2013, 14:38
Не мога да намеря темата за Катуница, дето се сформира Антищрудел движението.

Кво

Chacho
08-22-2013, 14:46
Е имаше тема за дечорлята на Цар Киро дето сгазиха момчето, Щрудел разправяше, че всички се преструват за пореден път на загрижени и ще отшуми за 5 дена, и накрая всички я нахраниха (включително и аз), ама беше много дълга и злобна тема. :D

FunkyPie
08-22-2013, 14:48
а къде е щрудела всъщност

Wax
08-22-2013, 14:49
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/493279-Shtrudel
Те са я тръкнали

Chacho
08-22-2013, 14:53
Май си е тук, предполагам, че просто не пише.

socareless
08-22-2013, 14:56
^И това сме го чували, хахаххахааххахаха


http://www.teenproblem.net/forum/archive/index.php/t-530891.html

тва е класика,if-gaming style ;d, тука и на нокътя на малкия пръст неможете да им стъпите по хейт и хранежи:)

anonymous895156
08-22-2013, 14:59
Искам нов подпис:


аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...

Mary_Jane_69
08-22-2013, 15:38
тва е класика,if-gaming style ;d, тука и на нокътя на малкия пръст неможете да им стъпите по хейт и хранежи:)

така е, тези са най-големите бруталии, жалко че вече са дефицит

socareless
08-22-2013, 16:00
така е, тези са най-големите бруталии, жалко че вече са дефицит
it was classy
след нещата,които съм чел в тоя сайт вече нищо не ми звучи оригинално чесно

Fisherman
08-22-2013, 16:24
тва па беше най-голямата тъпотия,лайна пич и тва,виждал съм сто пъти по добри хранилки,ако това ви се струва добро,значи нищо не сте видели

няма как да намеря всичките теми на Шен от форума на медицинска академия,най-добрия трол беге

Ivaaaaa
08-22-2013, 16:40
Предплати си здравната осигуровка тогава.

:lol:



Искам да си призная , че обичам Ивето.

муахх :*



И аз те обичам , Иве. Пиши ми на ЛС.

аз ни та обичам
казах ти кво искам



Азсексуална ли си?

абе Чачи аз за аЗсексуалност не съм чувала :D
би ли ми обяснил?

socareless
08-22-2013, 17:10
тва па беше най-голямата тъпотия,лайна пич и тва,виждал съм сто пъти по добри хранилки,ако това ви се струва добро,значи нищо не сте видели


там простотията извираше от всякъде и хранилката се беше превърнала в нещо като култура,сяквите тъпаци,селяци,простаци,помA ци и кви ли не още геЙмъри писаха и конкуренцията беше убийствена от тая гледна точка;д

yakuza_
08-22-2013, 17:31
това със хранилката на струдела беше най-доброто

Fisherman
08-22-2013, 17:31
там простотията извираше от всякъде и хранилката се беше превърнала в нещо като култура,сяквите тъпаци,селяци,простаци,пом ци и кви ли не още геЙмъри писаха и конкуренцията беше убийствена от тая гледна точка;д

миналата година покрай кандидат-студенстките изпити се разви най-голямата драма,която съм виждал,тва тука е нищо

an7raks
08-22-2013, 18:56
абе Чачи аз за аЗсексуалност не съм чувала :D
би ли ми обяснил?
Да са сексваш сама, тва ше да е.

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 19:02
:lol:




муахх :*




аз ни та обичам
казах ти кво искам




абе Чачи аз за аЗсексуалност не съм чувала :D
би ли ми обяснил?

Иве , отговори ми на ЛС - то и ще се разберем.

Ivaaaaa
08-22-2013, 19:07
Да са сексваш сама, тва ше да е.

:O

an7raks
08-22-2013, 19:10
:O

Прати му няколко такива на тоя над теб, за да се разкара поне за малко.

Ivaaaaa
08-22-2013, 19:16
Прати му няколко такива на тоя над теб, за да се разкара поне за малко.

:O :O :O :O :O

an7raks
08-22-2013, 19:17
:O :O :O :O :O

На ЛС, бе! Човека го иска по-лично.

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 19:18
:O :O :O :O :O

Малко трудно.

OoVasKoO
08-22-2013, 21:44
Малко трудно.

Малка и е устата, нали? :D

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 21:48
Аз обичам Ивето и не мисля само за тези неща.

OoVasKoO
08-22-2013, 21:54
Жалко за ботьо и за бг меси, ся ше го ритат здраво на острова.

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 21:59
Жалко за ботьо и за бг меси, ся ше го ритат здраво на острова.

Неделев ще се развива , но ако беше в Челси , щеше да е по - хубаво. Все пак - във Висшата Лига е по - добре , отколкото в "А." Група!

OoVasKoO
08-22-2013, 22:06
Направо ще го изкъртят, колкото и да ме кефи стилът му на игра. :D

Roberto Di Matteo
08-22-2013, 22:13
Направо ще го изкъртят, колкото и да ме кефи стилът му на игра. :D

Той нека им ги дъни от фалове , или ей така , без подготовка , пък нека го ритат. По - добре е да го наритат там и да е направил голяма крачка напред в кариерата си , отколкото тук и да не е направил крачка напред.

nqmaznacheniee
08-23-2013, 08:18
Ако Хамбургер наистина го искат, най-добре ще е да отиде там. Рано му е за Висша лига, пък и ако го вземат Тотнъм кой знае къде ще го пратят под наем.

Roberto Di Matteo
08-23-2013, 08:24
Ако Хамбургер наистина го искат, най-добре ще е да отиде там. Рано му е за Висша лига, пък и ако го вземат Тотнъм кой знае къде ще го пратят под наем.

В Чемпиъншип , което реално си е "Б." Групата на Англия. Хамбургер не са това , което бяха преди години , а отбор , борещ се за оцеляване. Гройтер Фюрт пък са си изпаднал отбор. Ред Бул Залцбург също го искат. Най - добре ще е да остане до края на сезона в Ботев , пък после ще се мисли. Таман е в добра форма , а му мътят главата шопите , за да се възгордее и да загуби добрата си форма , но няма как да стане - той седи по - далеч от тея неща. Ръководството се занимава с интереси , оферти , прочее и без прочее.

Roberto Di Matteo
08-23-2013, 08:35
i want u inside me

Сърдит съм ти!