PDA

View Full Version : Какво ще ме посъветвате ?



Camarro
08-22-2013, 14:00
От месец и половина ходя с едно момиче ...отношенията ни са прекрасни , но има нещо което ме притеснява ...очаквах за 1-2 седмици това чувство да се махне ама твърдо е решило да ме тормози ;х ...та така де притеснява ме това че във връзката аз съм по активния ...т.е. аз търся повече целувките , прегръдките и вниманието и ...а искам да е точно обратното истината е че съм адски хлътнал и ме е страх да не я загубя ....някакви съвети как да постъпя ?

prince
08-22-2013, 14:01
На колко години сте ?

Camarro
08-22-2013, 14:03
Тя на 15 аз на 16

Misheto_iw
08-22-2013, 17:05
не,че нещо, ама мисля, че тя не е хлътнала толкова по теб или просто се опитва да ти бъде по-интересна.. Според разбиранията на повечето ми приятелки е по-добре да се правиш на недостъпна примерно 1 месец, за да те заобича пожече :D :D Умрях си като ми го казаха .. та, пич поогледай се за ншкои издайнически знаци в държанието й... ако не те гледа с изгарящо желание за прегръдка и целувка .. прави му сметка ... в очите й е истината .... :)

FuCKkK13
08-22-2013, 17:14
какви са тия глупости с ''искам да е обратното'' лапешка работа ( нямам предвид годините,а мисленето) .. в една връзка трябва да сте наравно

Camarro
08-22-2013, 21:13
Принципно съм съм съгласен колега че трябва да е по равно всичко ,като се поставиш на мое място и ти би искал повече внимание смисъл такова държание ме кара да се чувствам нежелан .. ;(

HollyGolightly
08-22-2013, 21:17
Тогава и кажи какво искаш от нея. Не всички хора се дъжат по един и същи начин в една връзка. Може би просто самата тя е по-сдържана

baby_baby
08-22-2013, 21:33
Според мен момичето не те харесва но все пак и кажи какво искаш и ако те харесва и иска да е с теб ще е и тя активна

mimitttooy
08-23-2013, 06:31
Аз пък ще ти кажа, нещо което не се спомена до сега.. като момиче мога да ти кажа, че правих същите номера и то не съзнателно.МНОГО харесвах момчето с което бях тръгнала, но от притеснение ии понеже ми беше първа сериозна връзка се държах така както твоята приятелка. Не че не ми бяха приятни целувките му - умирах за тях. Но винаги чаках него. Доста време ми трябваше да се осъзная, и повярвай ми сега след година и нещо не изпускам и най-малкия шанс да си го прегърна и целуна. Сигурна съм, че и твоето момиче ще се отпусне :)

Rocknroll
08-23-2013, 17:49
не,че нещо, ама мисля, че тя не е хлътнала толкова по теб или просто се опитва да ти бъде по-интересна.. Според разбиранията на повечето ми приятелки е по-добре да се правиш на недостъпна примерно 1 месец, за да те заобича пожече :D :D Умрях си като ми го казаха .. та, пич поогледай се за ншкои издайнически знаци в държанието й... ако не те гледа с изгарящо желание за прегръдка и целувка .. прави му сметка ... в очите й е истината .... :)
+1

Light_Dreamer
08-23-2013, 18:24
Може да е срамежлива или чувствата да изчезват, а това много боли.

zlatna lqstovica
08-24-2013, 08:25
Поговорете си малко,кажи и какво чувстваш към нея и ако нейните чувства са същите добре.Попитай я защо се държи така,но ако те гледа в очите добре,ако ли не или просто е доста срамежлива или те харесва,но не може да те гледа в очите.Споделяйте,не един да мълчи друг да говори или пък като във вашия случай единия да напира за целувки,а другия да се прави на ударен.Пък и по принцип момичето чака да я целунат не обратното :д

fenastz
08-24-2013, 21:43
Когато ти направи свирка, нещата вървят към добре. Когато я наебеш, вече е в ръцете ти и можеш да го караш по-лежерно.