PDA

View Full Version : Back to school



deidara
08-22-2013, 14:53
Как мислите да се обличате тази година?Ще промените ли нещо в държанието си?Кой клас ще бъдете?Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки.Какви прически мислете да си правите?

Аз ще съм в осми клас,с нови съученици,мисля да се сприятеля с повечето от тях,да се надяваме :D Купих си чанта и засега съм решила с какво да съм на първия учебен ден,по-късно ще пусна снимки на всичко.Мисля да си купя някакви маски за изчистване на лицето,пъпки etc.Първата седмица мисля да си правя no heat curls,които съм гледала из сайтовете,но после съм сигурна,че ще ми омръзне и ще обикалям като зомби :lol:

CoockieMonster
08-22-2013, 15:02
О, аз съм 9ти клас сега. За държанието, да- ще бъда по-спокойна от миналата година, надявам се, де. Няма да се заяждам на учителите, това ще ми е най-трудно. Ще си здържам нервите. Няма да казвам какво мисля директно, смисъл по не-директна ще съм. Ще зема да уча повече :D
За обличането-не. Ще се обличам като миналата година горе-долу.
За новата година съм си взела чанта от tendenz. Чакам сега едни ботички съм си харесала да си взема, и пролетни обувки.
Относно това какви дрехи ще съм на 15(16 в случея) само за обувките знам, нагоре не съм решила, зависи всичко от времето, разбира се. А за прическа както всеки ден.

deidara
08-22-2013, 15:12
аз по принцип си уча,да се надявам тази година да уча още повече:cool:
http://prikachi.com/images/268/6474268u.jpg
http://prikachi.com/images/271/6474271F.jpg
http://prikachi.com/images/273/6474273c.jpg - така изглежда отвътре :D
по-късно ще кача снимка с какви дрехи мисля да съм,ако е топло,но може и да съм с нещо друго :cool:

CoockieMonster
08-22-2013, 15:18
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=113_128_180_182&products_id=7899&zenid=6ah83qjren3i7ppk815865eu29g81tiv Това е чантата, изненадващо тежка е. КОгато е празна имам впредвид.
http://www.megias.bg/bg/botushi-boti-botu6i/5175-rachel-13-140-black.html Влюбена съм в тези боти <3 :) Още от сега ще си ги поръчам за зимата^
А за ниски обувки имам няколко избора, ще избера окончателно края на седмицата. Ох на мене ми се ще да е топло към 16ти, не искам и да вали :(

deidara
08-22-2013, 15:23
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=113_128_180_182&products_id=7899&zenid=6ah83qjren3i7ppk815865eu29g81tiv Това е чантата, изненадващо тежка е. КОгато е празна имам впредвид.
http://www.megias.bg/bg/botushi-boti-botu6i/5175-rachel-13-140-black.html Влюбена съм в тези боти <3 :) Още от сега ще си ги поръчам за зимата^
А за ниски обувки имам няколко избора, ще избера окончателно края на седмицата. Ох на мене ми се ще да е топло към 16ти, не искам и да вали :(

Чантата много ми хареса,ботите също са хубави,но ми изглеждат неудобни :cool:
Из сайтовете има много симпатични обувки и на достъпна цена,но ме е страх да пазарувам,няма да ми станат обувките,понякога 37 ми става,друг път 38 ми е малък,а 39 голям,не си отговарят на номерата.
Ох,и аз искам да е топличко :D

CoockieMonster
08-22-2013, 15:30
На мене ботите ми се виждат адски удобни, като дойда ще споделя мнението си. Опред е 4см, а отзад 12, което означава че стапалото не е много извито, идеални са. Като знам кво е 10-11 см да е разликата на платформата опред и тока и ми е удобно си представям тия- та те са направо рай :D ^_^ Аз нямам проблеми, винаги си оцелвам номера, да чукана на дърво. 37 нося и аз. :D

deidara
08-22-2013, 15:37
На мене ботите ми се виждат адски удобни, като дойда ще споделя мнението си. Опред е 4см, а отзад 12, което означава че стапалото не е много извито, идеални са. Като знам кво е 10-11 см да е разликата на платформата опред и тока и ми е удобно си представям тия- та те са направо рай :D ^_^ Аз нямам проблеми, винаги си оцелвам номера, да чукана на дърво. 37 нося и аз. :D

завиждам ти :D
като пристигнат,може да споделиш мнение за ботите :cool:
Хайде,чакам отговори и от другите съуфорумнички :D:D

FuCKkK13
08-22-2013, 15:46
абе вие луди ли сте,има още 1 месец,аз не искам да си помислям даже 8-)



айде като писах поне да е по темата:
чудя ви се на чантите,това са си дамски чанти

стила на обличане си ми е същия,мисля още 1 чифт кецове да си поръчам
промяна в държанието - да не се ядосвам на учители и да не споря с тях и да си меря малко повече приказките 8-)
11ти клас ще съм и ще ми се наложи да уча повече тая година щото матури,глупости
покупки - нищо не съм си купила щото както казах не ми се мисли,козметика си имам ( и бяла и декоративна) дрехи си имам,но ще си купя още няколко неща ей така да има ,с чантата от миналата година ще си ходя
прически - каквито винаги си правя 8-)

deidara
08-22-2013, 15:51
абе вие луди ли сте,има още 1 месец,аз не искам да си помислям даже 8-)



айде като писах поне да е по темата:
чудя ви се на чантите,това са си дамски чанти

стила на обличане си ми е същия,мисля още 1 чифт кецове да си поръчам
промяна в държанието - да не се ядосвам на учители и да не споря с тях и да си меря малко повече приказките 8-)
11ти клас ще съм и ще ми се наложи да уча повече тая година щото матури,глупости
покупки - нищо не съм си купила щото както казах не ми се мисли,козметика си имам ( и бяла и декоративна) дрехи си имам,но ще си купя още няколко неща ей така да има ,с чантата от миналата година ще си ходя
прически - каквито винаги си правя 8-)

после можеш ли да пуснеш снимка на чантата :cool:
аз може да си купя още една подобна,че моята ми се струва малка :D

CoockieMonster
08-22-2013, 15:53
А тва за чаната ми дето каза, е да права си, но моя стил е такъв. Кецове за мен е мъжка обувка, аз имам други разбирания. С такава чанта хода от 4ти клас :) Не мога некви пантофки да нося и раница сещаш ли се.. Просто с тебе имаме различни вкусове :) нищо лошо
По темата: На мене ще ми е много трудно да не се нерва на учителите, аз ква съм устата не знам как ще се справям.... :D

YSMF
08-22-2013, 15:55
Как мислите да се обличате тази година?
Както и преди, вероятно ще пробвам да се обличам по - женствено, но едва ли.

Ще промените ли нещо в държанието си?
Ще пробвам да се дистанцирам максимално от по - голямата част от класа.

Кой клас ще бъдете?
12-ти.

Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки.
Ноуп. Вероятно през септември ще започна да купувам.

Какви прически мислете да си правите?
Може пак да се пробвам с бритона.


офтопик: чудя се как търпите с дамски чанти на училище. Пробвах един път и беше трагично. Адски са ми неудобни, а като сложа и 2 килограма учебници и тетрадки съвсем ми се прее*бават рамената.

deidara
08-22-2013, 15:56
А тва за чаната ми дето каза, е да права си, но моя стил е такъв. Кецове за мен е мъжка обувка, аз имам други разбирания. С такава чанта хода от 4ти клас :) Не мога некви пантофки да нося и раница сещаш ли се.. Просто с тебе имаме различни вкусове :) нищо лошо
По темата: На мене ще ми е много трудно да не се нерва на учителите, аз ква съм устата не знам как ще се справям.... :D

аз за първа година ще съм с чанта,а и повечето ми съученички са с такива и само аз с раница,някак си изглеждам тъпо,но и ми харесват,още от миналата година исках да си купя такава :D

CoockieMonster
08-22-2013, 16:19
Аз не я нося на рамото, а на сгъвката на ръката, не ми тежи много, аз не нося учебници, само тетрадки ^ добре ми е, но то много зависи от чантата разбира се :)
Аз мисля тая година да съм със страничен бретон, ще хода началото на другия месец.

Ramona
08-22-2013, 16:22
Само аз ли ще съм с раница ? :D

Rony999
08-22-2013, 16:40
И аз съм си с раница, много по-удобно ми е :D

FuCKkK13
08-22-2013, 17:16
А тва за чаната ми дето каза, е да права си, но моя стил е такъв. Кецове за мен е мъжка обувка, аз имам други разбирания. С такава чанта хода от 4ти клас :) Не мога некви пантофки да нося и раница сещаш ли се.. Просто с тебе имаме различни вкусове :) нищо лошо
По темата: На мене ще ми е много трудно да не се нерва на учителите, аз ква съм устата не знам как ще се справям.... :D

нямам предвид раница,а по-спортна чанта - тя върви и с пантофки и със спортна обувка

едит: ходиш с дамска чанта от 4ти клас о.О 8-)

FuCKkK13
08-22-2013, 17:21
после можеш ли да пуснеш снимка на чантата :cool:
аз може да си купя още една подобна,че моята ми се струва малка :D

нямам нерви за снимки 8-)
тип през рамо,изчистена с някое друго джобче,черна.. но аз не я нося през рамото и я нося надолу,само от едната страна 8-)
за да си го представиш: доста момичета носят тия дънките си висока талия,някой топ пъхнат в дънките,обувки някакви ( високи най-често) и едни чанти леко дълги - малко над коленете.. е така г/д 8-)

Hayashi
08-22-2013, 17:31
Как мислите да се обличате тази година?
Както и преди, вероятно ще пробвам да се обличам по - женствено, но едва ли.

Ще промените ли нещо в държанието си?
Ще пробвам да се дистанцирам максимално от по - голямата част от класа.

Кой клас ще бъдете?
12-ти.

Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки.
Ноуп. Вероятно през септември ще започна да купувам.

Какви прически мислете да си правите?
Може пак да се пробвам с бритона.


офтопик: чудя се как търпите с дамски чанти на училище. Пробвах един път и беше трагично. Адски са ми неудобни, а като сложа и 2 килограма учебници и тетрадки съвсем ми се прее*бават рамената.

Късмет! :)

Аз от 8-ми клас не носех учебници и тетратки вкъщи. И от тогава си ходя с големи торбести чанти.

kitty02
08-22-2013, 17:40
Всъщност и аз съм много устата и имах доста пречки със 1 учител, дано тази година да не ми преподава 8-) Смятам вече да се ориентирам горе-долу към какъв стил ще подходя. Купила съм си блуза, чанта, бижута, портмоне. За 9 клас съм. Може би със рокля ще бъда на 16 Септември. Ще съм със изправена коса - както всеки ден. Нищо специално.

И на мен не ми се почва даскало 8-)

shusha
08-22-2013, 17:44
Ооооооо фъккккккккк
я не ми напомняйте, че ще заплача...
с тея дамски чанти и учебници по езика, които ще учите бая зор ще видите

deidara
08-22-2013, 17:44
само на мен ли ми се почва училище?нямам търпение,все пак нов клас,дрън-дрън :D

deidara
08-22-2013, 17:44
Ооооооо фъккккккккк
я не ми напомняйте, че ще заплача...
с тея дамски чанти и учебници по езика, които ще учите бая зор ще видите

аз записах английски и математика 8)

shusha
08-22-2013, 17:48
аз записах английски и математика 8)

Аре честито :д а втори език ?
ще ти е що годе леснио тая година.
Ще ти тежи зверски учебниците по английски , защото някой задник ги е направил с глацирана хартия и тъй че успех с тая дамска чанта.

Аре пак успех :д

deidara
08-22-2013, 18:05
Аре честито :д а втори език ?
ще ти е що годе леснио тая година.
Ще ти тежи зверски учебниците по английски , защото някой задник ги е направил с глацирана хартия и тъй че успех с тая дамска чанта.

Аре пак успех :д

втория език ще го уча в 9ти клас,или руски,или немски.Каквото избере мнозинството на класа,това щели сме да учим,дано да е немски и благодаря :D

dani4kata
08-22-2013, 19:41
И аз ще съм за осми и се записах в езикова с първи език френски втори руски и трети англ.та си мисля че бая ще се учи. Иначе гадното при нас е че имаме задължителни униформи ,така че ще съм с риза,вратовръзка ,дънки ,а обувки още не съм измислила .. Обаче и на мен ми се почва училище защото нов клас и така. За учителите незнам падам си малко цапната в устата , ама се надявам да нямам проблеми !!! :)

mimeto_0o0o
08-22-2013, 20:57
Как мислите да се обличате тази година?
Мисля да вкарам малко в стил Бетани Мота (MOTAvator forever.. muhaxaa)

Ще промените ли нещо в държанието си?
В ново училище, в нов град... хммм дали пък да не започна отначло :d

Кой клас ще бъдете?
9ти

Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки.
Не съм все още.

Какви прически мислете да си правите?
Нямам никаква идея.

tori
08-22-2013, 21:21
Ще бъда 11 клас, няма да променям нищо в държанието си. Пак ще си бъда малкото хейтърче-депресар, което общува с малко хора в класа. Откъм дрехи няма да променям нищо също - хората са свикнали да ме гледат със тениски на рок групи, дънки и кецове. Униформа само ми трябва, но нея ще я поръчам утре. Раница си имам. Тая година ще купя малко учебници и тетрадки, и без друго не съм от най-силните в класа. Хич няма да се харча за козметики и други неща - не нося грим. Най-много да си сложа очна линия и спирала на 16 ти и толкова. Не ми се почва даскало...

BRUNETTE,
08-22-2013, 22:10
На първия учебен ден ще съм с дълга бежова пола, златен колан и някаква бяла тениска с надпис и бели платформи с флорални мотиви.
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=113_128_180_182&products_id=7899&zenid=6ah83qjren3i7ppk815865eu29g81tiv търся си подобна чанта но в бежаво или кафяво. и тея дни ще си купувам това яке на bershka http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkabg/en/40109502/31528/2656144/Bershka%2Bimitation%2Bleather%2Bjacket/709 защото буквално съм влюбена в него :Д

Иначе и аз ще съм 11 клас тази година.. почвам уроци по немски, и се затягам по български и по практика оттази година :Д

DreamRockx
08-22-2013, 22:31
Здравейтеее :)
Аз ще съм 8ми клас ново даскало, нови хора....
За дрехите - няма да си накупувам тонове нови дрехи и прочие, може би 1-2 чифта дънки и някво по-тънко яке за есента и пролетта :)

Искам да ви попитам от къде в София мога да си купя кецове converse и раница от този тип :http://www.ebay.com/itm/Cartoon-Owl-polka-dot-Print-Canvas-Backpack-Rucksack-School-Bag-Bookbag-4-Pocket-/400488234734?pt=US_CSA_MWA_Backpacks&var=&hash=item5d3ef57eee

heartsdesire
08-22-2013, 22:42
Представям си се през зимата в класната стая с едно от тези неща: червен пуловер с бели елени/син пуловер на бели точки. :D Иначе не знам кой знае колко дали ще си променям стила.
+ Решила съм да се стегна и да уча повече, но това никога не се получава.

Runaway11
08-22-2013, 23:10
втория език ще го уча в 9ти клас,или руски,или немски.Каквото избере мнозинството на класа,това щели сме да учим,дано да е немски и благодаря :D

Моли се да не е немския! ;дддд

RainbowGirl
08-22-2013, 23:26
За 10 клас съм. Не мисля драстично да си променям стила, просто ще гледам да се обличам по-женствено, ако може така да се каже. Засега съм си купила само 1-2 поли и панталон, от време на време си взимам по някой потник/блузка, но все още не съм тръгнала на голям пазар, хаха. Косата мисля да си я държа естествена, защото си ми е права. Иначе съм си казала, че ще се стегна и ще започна да уча сериозно, но ще видим колко ще се осъществят плановете ми. :D

Ramona
08-23-2013, 09:01
Искам да ви попитам от къде в София мога да си купя кецове converse и раница от този тип :http://www.ebay.com/itm/Cartoon-Owl-polka-dot-Print-Canvas-Backpack-Rucksack-School-Bag-Bookbag-4-Pocket-/400488234734?pt=US_CSA_MWA_Backpacks&var=&hash=item5d3ef57eee

Тея раници не са ли много гадни за през зимата.
Иначе ALDO и H&M.

Зайче..
08-23-2013, 09:21
Аз тази година ще съм 9 клас.
Стила на обличане няма да го променям, но ще си купя още нови дрешки. Не че старите няма да ги нося, но съм решила че ми трябват още 2-3 чифта кецове, 1-2 якета (да има разнообразие), няколко чифта дънки още и много, много блузи и тениски.
В държанието съм решила да променя, това че съм прекалено срамежлива и често навлизам в конфликт с преподавателките. И двете ми черти са ужасно лоши и доста си патя от това, така че е крайно време да се променя. И може би ще гледам да посещавам по-редовно всички часове и няма да пуша трева вече. Това е като цяло. 8-)

едит: На първия учебен ден, ако изобщо отида ще бъда ежедневно облечена, но най-вероятно няма да отида 8-)

C0oKieS
08-23-2013, 09:26
аз ще съм 7ми клас изобщо не ми се почва училище , защо ли ? ами лятото ходих при някаква козметичка калпава която ми оформи веждите ужасно та сега чакам да пораснат да ходя при друга и се моля да пораснат по-бързо
а за първия учебен ден не знам как ще ходя аз искам с къс панталон ама майка ми ми казва ''как така с къс панталон облечи пола нещо по - необичаено ''

bibssss69
08-23-2013, 10:34
И аз сега ще съм 8 клас с френски и руски.Втория език започвам да уча втората година де.Стила си го промених много това лято.Сега съм по-скоро soft grunge и абсолютно съм влюбена в него.Така че да,ще се обличам по-различно.Колкото до държанието - да,по тази тема също съм се променила доста,станала съм по-отворена към нови запознанства и вече не съм срамежлива (миналата година,когато видех момче,ставах червена,хаха) и не знам,така се чувствам по-добре.Колкото до учителите - винаги съм си учила,не съм си създавала проблеми с тях и тази година ще е същото.Козметика - да,накупих си адски много продукти за лице,коса и тяло.Дрехи и аксесоари също.Нямам търпение да почвамееееее :)

YSMF
08-23-2013, 10:47
Късмет! :)

Благодаря! :)

deidara , моли се да е немски или ако е руски да имате разбрана учителка. Руски изобщо не е толкова лесен език колкото си мислят някои. Ако ви е падне и учителка като моята ще намразиш езика, нацията, държавата и в край на сметка нищо няма да научиш.

Barbie47
08-23-2013, 11:37
Аз ще съм 11-ти клас. Нищо не смятам да променям, а по-скоро да задържа фронта. Тази година ще съм с по 5 часа история и 7 часа литература, вероятно ще започвам уроци по история и така... че другата година матури и... Честно казано- не ми се завършва, но на всеки му минава времето.

Extazy Baby
08-23-2013, 11:54
Как мислите да се обличате тази година? - Хубаво, всяка година стила ми се изменя
Ще промените ли нещо в държанието си? -Да, много ще ги дразня,повче и от преди хаха
Кой клас ще бъдете?-11
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки. -Не още. Но съм си набелязала разни неща
Какви прически мислете да си правите? -Квото дойде

deidara
08-23-2013, 11:57
аз ще съм 7ми клас изобщо не ми се почва училище , защо ли ? ами лятото ходих при някаква козметичка калпава която ми оформи веждите ужасно та сега чакам да пораснат да ходя при друга и се моля да пораснат по-бързо
а за първия учебен ден не знам как ще ходя аз искам с къс панталон ама майка ми ми казва ''как така с къс панталон облечи пола нещо по - необичаено ''

аз миналата година имах същия проблем,и така не ми пораснаха веждите на време,и косата ми като беше дълга и имах бретон,слава богу,си го разделих на две и си го сложих пред лицето,не знам дали схвана,просто исках да си закрия веждите и горе-долу се получи :D

kaRamella
08-26-2013, 20:13
Как мислите да се обличате тази година?
Рокля и средно високи черни сандали. :)
Ще промените ли нещо в държанието си? - Да, ще бъда по - директна с съучениците ми, ще се опитам да казвам всичко що мисля в очите им. Надявам се да не ми изиграе лоша шега. Преди все пестях мнението си , защото се опасявах да не разваля приятелството си, но мисля , че няма какво да губя.
Кой клас ще бъдете? 12 - Последна година.
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки. За аксесоари съм се спряла на два чифта обеци , но не знам кои точно да сложа. Ще видя като му дойде времето. Вероятно ще са тези с които е Николета на аватара ми в момента.
Какви прически мислете да си правите? Ще си щадя косата , че имам бал скоро. Колкото за първи учебен ден, мисля да се накъдря.

JohnnaLevine
08-27-2013, 13:59
За мое огромно съжаление ще съм 12-ти клас. Никак не ми се завършва като знам какво следва. Иначе не смятам да променям нито държанието си, нито нищо. Не съм мислила с какво ще съм облечена на 15-ти (по-скоро 16-ти) по простата причина, че ще пропусна последния си първи учебен ден. За училище не съм купувала нищо, но вероятно към 10-ти септември ще започна.
Чак ме обхваща носталгия като пиша :D

tori
08-27-2013, 14:09
Благодаря! :)

deidara , моли се да е немски или ако е руски да имате разбрана учителка. Руски изобщо не е толкова лесен език колкото си мислят някои. Ако ви е падне и учителка като моята ще намразиш езика, нацията, държавата и в край на сметка нищо няма да научиш.
Същото стана и при мене с немския.

wish.it
08-28-2013, 13:31
Мисля да променя нещо в стила си, защото не ми допада вече. В държанието, също - мисля, да съм по-мила и услужлива. Ще съм 8 клас и доста се притеснявам. Ще си взема нови дрехи за първия учебен ден и за останалите, а за прическата - както винаги.

Lian4ety
08-28-2013, 20:41
Как мислите да се обличате тази година? Спортно-елегантно, както винаги :D
Ще промените ли нещо в държанието си? Мисля да започна по-отговорно учене, да гледам по-сериозно на нещата, да бъда по-премерена в действията и държанието си
Кой клас ще бъдете? 11
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки. - Козметика купувам постоянно,облекло за сега няколко блузи, клин, боти, чанта
Какви прически мислете да си правите? Естествена, както винаги.

badassoverhere
09-13-2013, 10:06
Как мислите да се обличате тази година?Ами купих си една рокля :333 По-късно ще дам снимки ;д
Ще промените ли нещо в държанието си?Ще бъда в нов клас и мисля,че няма смисъл;д тъй като повечето не знаят каква съм всъщност.
Кой клас ще бъдете? Осми клас.
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки.
Какви прически мислете да си правите? Мисля да се накъдря с молив :3

Thэ Dark Girl
09-13-2013, 11:01
Как мислите да се обличате тази година? Вероятно с едни черни впити дънки, бяла туника и черни сандали.
Ще промените ли нещо в държанието си? Ще пробвам да съм малко по - отворена, тъй като съм доста срамежлива по принцип.
Кой клас ще бъдете? 10
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки. Купих си няколко тениски, 2 чифта дънки и кецове, също и една чанта
Какви прически мислете да си правите? Ще си оставя косата естествена, както обикновено

ivonkaaaa
09-13-2013, 16:33
За 10 клас съм. Не мисля драстично да си променям стила, просто ще гледам да се обличам по-женствено, ако може така да се каже. Засега съм си купила само 1-2 поли и панталон, от време на време си взимам по някой потник/блузка, но все още не съм тръгнала на голям пазар, хаха. Косата мисля да си я държа естествена, защото си ми е права. Иначе съм си казала, че ще се стегна и ще започна да уча сериозно, но ще видим колко ще се осъществят плановете ми. :D

Xoxo и аз ще бъда 10 клас *_*
Какви книги имаше да четеш, ти?

RainbowGirl
09-13-2013, 19:54
^ Не ги помня всичките, но тези за които се сещам са "Декамерон", "Робинзон Крузо", "Дон Кихот", "Бел Ами", "Граф Монте Кристо", "Тартюф", лирика на Пушкин, "Дядо Горио", "История славянобългарска", "Изворът на белоногата" и "Криворазбраната цивилизация". Общо взето тези, които ги има в учебника. :D

ivonkaaaa
09-13-2013, 20:15
А прочете ли нещо? :D Тази на Граф Монте Кристо , можело направо филма да сме гледали 1:1 било :D

RainbowGirl
09-13-2013, 23:36
Декамерон (приспособеното издание за ученици), Робинзон и История славянобългарска само. По принцип не обичам да чета задължителните книги за училище, а такива, които аз съм си избрала. Граф Монте Кристо не го прочетох, много ми се видяха двата дебели тома. :cool: Гледах филма и честно казано ми хареса.

ayaa_
09-14-2013, 08:50
Как мислите да се обличате тази година? Малко по-женствено,надявам се. Няма да си изневерявам като цяло на стила.

Ще промените ли нещо в държанието си? ще уча повече уж ;д (както всяка година си казвам/е)
Кой клас ще бъдете? - 10 :(

Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/ - да, почти всичко си купих. като цяло съм си доволно готова за есента.

Какви прически мислете да си правите? - попринцип си изправям косата и не и правя нищо по-различно. така ми е най-добре. ^^

SladkaZagadka
09-15-2013, 20:51
Как мислите да се обличате тази година?
Елегенатно, но естествено гъвкаво - спрямо повода

Ще промените ли нещо в държанието си?
Ще опитам да съм по-търпелива и недотам импулсивна

Кой клас ще бъдете?
10ти

Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки.
Не съм все още.

Какви прически мислете да си правите?
Нищо фрапантно . Messy buns, beachy waves, права коса.

daniela.
09-15-2013, 22:11
Как мислите да се обличате тази година? Ами решила съм тази година да си го променя стила.Мисля да се обличам в стил- спортно-елегантен...:)
Ще промените ли нещо в държанието си? О да разбира се. Ще съм по-отговорна към ученето, няма да се влияя от мнението на другите, което малко ще е трудно,но ще трябва да е така, по-отворена, по-мила и дружелюбна ( с който трябва де )
Кой клас ще бъдете? 10
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки. Ами купих си- яке, кецове,2 чифта дънки, жилетка, 2 блузи. Но ако ми хареса по-нататък нещо, ще си купя и друго. А и Трябва да си взема и някаква чанта през рамото. Козметиката не съм купувала, щото си имам. Аксесоари също не съм си купувала,щото си имам.
Какви прически мислете да си правите? Както винаги изправена коса с леко обемче, ама лекичко. Бретона ще си го пускам с косата. И от време на време може да си я къдря. :D

anonymous708973
09-15-2013, 22:48
Девойче, кецовете и чантата през рамо не са от най-спортно-елегантните неща :) Поне според мен.

Погледай Бетани Мота в Ютюб, тя има добри съвети.

SpringBreakBitch
09-16-2013, 01:35
абе вие луди ли сте,има още 1 месец,аз не искам да си помислям даже 8-)



айде като писах поне да е по темата:
чудя ви се на чантите,това са си дамски чанти

стила на обличане си ми е същия,мисля още 1 чифт кецове да си поръчам
промяна в държанието - да не се ядосвам на учители и да не споря с тях и да си меря малко повече приказките 8-)
11ти клас ще съм и ще ми се наложи да уча повече тая година щото матури,глупости
покупки - нищо не съм си купила щото както казах не ми се мисли,козметика си имам ( и бяла и декоративна) дрехи си имам,но ще си купя още няколко неща ей така да има ,с чантата от миналата година ще си ходя
прически - каквито винаги си правя 8-)

и аз така..

SpringBreakBitch
09-16-2013, 01:36
Как мислите да се обличате тази година? Ами решила съм тази година да си го променя стила.Мисля да се обличам в стил- спортно-елегантен...:)
Ще промените ли нещо в държанието си? О да разбира се. Ще съм по-отговорна към ученето, няма да се влияя от мнението на другите, което малко ще е трудно,но ще трябва да е така, по-отворена, по-мила и дружелюбна ( с който трябва де )
Кой клас ще бъдете? 10
Купихте ли си нещо за новата учебна година/козметика,дрехи,аксесоари/,ако искате пуснете снимки. Ами купих си- яке, кецове,2 чифта дънки, жилетка, 2 блузи. Но ако ми хареса по-нататък нещо, ще си купя и друго. А и Трябва да си взема и някаква чанта през рамото. Козметиката не съм купувала, щото си имам. Аксесоари също не съм си купувала,щото си имам.
Какви прически мислете да си правите? Както винаги изправена коса с леко обемче, ама лекичко. Бретона ще си го пускам с косата. И от време на време може да си я къдря. :D

точно като теб съм

пAteNцЕ
09-16-2013, 05:24
Само аз ли нямам проблеми с учителите и даже те ме харесват? :D
И както винаги след като преспя ми хрумва с какво да ходя - сиви панталони, дънкова риза, тениска и яке че студено. За обувки- кецки :3 За държанието може би трябва да стана по-агресивна и нападателна(попринзцип съм спокойна и тихичка).И ще съм 11ти клас(ама ИЧ не ми се почва)