PDA

View Full Version : Зов за помощ



Todor_Bliznakov
08-22-2013, 19:26
Здравейте,

Нямам навик да пиша в каквито и да било форуми, още повече в тинейджърски с оглед на целите ми вече 28 години живот, но смятам, че хората тук със смелостта на годините си и свежия поглед към живота, биха могли да ми дадат съвет. Имам следния проблем: срещнах едно момиче с което имаме обща визия и идея за нещата, които ни интересуват. Тя харесва музиката и да пее, аз също харесвам музиката и обичам да свиря на бас китара. Не сме профита, но с общи приятели направихме група и започнахме да репетираме. Покрай любовта към музиката се запали и взаимната ни любов. Вече месеци наред сме заедно не само в репетиционната, но и във всичко, което може да свързва двама влюбени. Прекрасни дни и часове имахме навсякъде, тя казва нещо, аз го довършвам...един за друг. Междувременно записахме демо на наши авторски песни, които предложихме на няколко продуцентски компании, като има песни и с женски вокал и без, тъй като соло китариста ни може да пее и използвахме този факт. Одобриха ни и насрочиха дати за участие в столичен клуб, но в последствие одобриха всички парчета, които са без Таня (така се казва момичето, което дава смисъл на цялата ни идея за нашата банда) и аз не исках да я нараня и по-скоро не намерих удобен момент да й кажа, че мечтата ни се сбъдва, но за сега трябва да е без нея. Имах идеята, че е достатъчно да натрупаме малко популярност и после пак да си върнем Тански обратно и да започнем наново заедно. После стана грозно, Таня разбра, че ще сме без нея и то не от мен, а случайно от меркантилните продуценти и естествено ми се разсърди много, по-скоро за това ,че съм я предал и не съм й казал аз, отколкото, че няма да участва в проекта. Обичаме се много, и след разговор проведен с нея и обяснения от моя страна, че това е наша обща мечта и трябва да направим тази жертва (да пеем без нея докато нещата се случат) се сдобрихме и всичко беше ОК. Тя трябваше да дойде с групата само като придружител (без да пее, но ще сме заедно), но в деня на заминаването ми изпрати бележка, че не идва с мен не защото е спряла да ме обича, а защото не може да си представи, че заради нея трябва да избирам между любовта и мечтата ми. Моята мечта е и нейна, любовта ни е обща и при бандата и един към друг. Тръгнах със смесени чувства. Какво да правя, да жертвам ли мечтата си или любовта. Труден е избора. Всеки би казал - любовта е смисъла на живота, както всеки би казал - следвай мечтите си. Какво е любовта без мечти и мечтите без любов. Как да постъпя? Кажете ми.

Misheto_iw
08-22-2013, 20:29
Ооохх ... много трудна ситуация ... според мен трябва да я убедиш да дойде или да тръгнещ без нея .. това е.. поне според мен..

vassy
08-23-2013, 13:35
Според мен тя трябва да се съобрази и да те последва, обясни и че ако те обича, ще те последва.. Ако тя не пожелае да споделиш мечтата си с нея, обичта й не е истинска и можеш да тръгнеш без нея..

tireheb
08-23-2013, 13:59
доколкото разбрах става въпрос за няколко участия по клубчета, нали тъй ? не става дума за световна слава и големи пари, че да стоиш пред дилема. ако наистина обичаш това момиче, не мога да си представя как би могъл да пожертваш щастлива (доколкото разбирам) връзка за нещо, което дори ми е трудно да нарека повече от "хоби"

Light_Dreamer
08-23-2013, 18:38
Прилича ми на сериала Революция Z :D , но споко тя те обича, тя е разбрала какво се случва. Не е раздяла, тя ще те чака. По-добре избери момичето.

DisappointedDreamer
08-23-2013, 18:57
Изсвири си участията. Не се отказвай от тях, заради нея.

zlatna lqstovica
08-23-2013, 19:22
Най-добре остави бандата и отиди при приятелката си.Ще намерите други продуценти,които работят и с момичета или я убеди да дойде с теб.Кажи и,че искаш да споделиш мечтата си с нея или нещо такова.Вярно е на ней ще и е кофти,защото това е и нейната мечта пък не участва с вас,но ще намерите други хора.Ако тръгнеш без нея ти ще мислиш за нея,ще се тормозиш,ще съжаляваш,че си тръгнал без нея и така.Ако те обича ще тръгне с теб,но ако предпочете да остане това си е лично неин избор и ти нищо не можеш да направиш освен само да и се молиш,но не знам да го направиш.Ти си решаваш.

Light_Dreamer
08-23-2013, 21:16
Най-добре остави бандата и отиди при приятелката си.Ще намерите други продуценти,които работят и с момичета или я убеди да дойде с теб.Кажи и,че искаш да споделиш мечтата си с нея или нещо такова.Вярно е на ней ще и е кофти,защото това е и нейната мечта пък не участва с вас,но ще намерите други хора.Ако тръгнеш без нея ти ще мислиш за нея,ще се тормозиш,ще съжаляваш,че си тръгнал без нея и така.Ако те обича ще тръгне с теб,но ако предпочете да остане това си е лично неин избор и ти нищо не можеш да направиш освен само да и се молиш,но не знам да го направиш.Ти си решаваш.

+1

skornex
08-24-2013, 00:16
еми седнете и си поговеорете като хората баси ...