PDA

View Full Version : Ужасно много ми липсва. Моля зя помощ!



sramejlivkaa
08-22-2013, 20:22
Здразейте аз съм момиче на 16 години. Преди 4 години бях на почивка на море в Созопол и се запознах с едно момче, в което се влюбих ужасно много, въпреки, че бях само на 12 години. Бих казала, че това беше любов от пръв поглед. Много момчета бях харесвала до тогава но никога не бях изпитвала такова невероятно чувство. Сякаш имаше някаква химия между нас. Видях, че и при него беше така. Казваше ми, че аз съм му първата любов. Всичко беше невероятно, но само след 5 дни всичко приключи като се прибрахме по родните си градове.
Бяхме прекалено малки и нямахме възможност да се видим. Винаги сме поддържали връзка по интернет. Постоянно си писахме и си говорихме, казвахме си колко много се обичаме и си липсваме и от ден на ден се превързвах все повече и повече към това момче. Аз постоянно плаках за него, чувствах се ужасно, че той не е до мен и съм сигурна и че при него беше така. Всичко това продължи 2 години, но така и не намерих утеха.
Имаше един период, в който изобщо той не влизаше в скайп и нямяше от къде да му пиша. Да не ви казавам как се чувствах. След около 6-7 месеца получих заявка за пълномощно и като видях, че това е той бях много щастлива. Оказа се че компютъра му е бил развален и нямало как да влезе в скайп през този период. Видях в при абонатите му че мен ме е добавил първа. Което ми подксказа, че първата му работа беше да ме добави и да се свърже с мен. Писа ми, че ужасно много съм му липсвала и чакал да дойде лятната ваканция да дойде да ме види. Разбирасе аз страшно много се зарадвах и нямах търпение за това. Все пак 3 години не се бяхме виждали. С времето като чели започнахме да се отдалечаваме един от друг. ...
Един ден влизам в скайп и виждам на профила му че пише "не може да се има доверие на никой". Попитах го какво се е случило и той ми отговори "Мислих едно момиче за приятелка, а тя ме покани на среща за да я видя как се целува с друг". Не след дълго видях на профила му едно сърце и пишеше, че много я обича. Чувствах се ужасно сърцето ми се късаше.
Един вид той може би заради нея не дойде при мен. Когато ми казваше, че ще дойде, тогава си нямаше приятелка. Имало е и други периоди, в който ми е казвал, че ще дойде но винаги му изникваше нещо, което ме съмнава да е така но както и да е. Започвах да свиквам с мисълта, че той е с нея, но въпреки това исках да го видя. Опитах се да гледам на него като приятел. Вече не ми е толкова мъчно за, това че той е с нея. Но ми е мъчно, че не мога да го видя. Може би успях да го приема като прятел, но искам да го видя. Казах му, че ще дойда аз при него. Уж ми каза, че ще разберем за това дали той ще има възможност за това.
Минаха 2 седмици изобщо нищо не ми писа. Може би го направи заради приятелката си. Добре да приемем това, че може би вече не ме обича или донякъде чувствата му са истинали. Но си задавам въпроса Не му ли е поне малко интересно да види момиче, в което преди е бил лудо влюбен при положение, че не ме е виждал от 4 години. Не му ли липсвам поне малко. Преди нямахме възможност да се видим защото бяхме малки. Но той е момче на 16 години нищо не му коства това да дойде. Кажете какво да правя. Казва ми, че ще дойде, но все си измисля някакво управдание. Моля ви помогнете ми ще ви бъда изключително благодарна!

Misheto_iw
08-22-2013, 20:47
Или онова момиче не му позволява, има си момчето проблем или не иска да дойде, но щом толкова сериозно са станали нещата сигурно има основателна причина .. попитай го..

HollyGolightly
08-22-2013, 21:15
А може би той не иска да дойде, и ако не иска, то ти нищо не можеш да направиш. Говори ти и ти обещава някакви неща, понеже знае, че си му сигурна и дори нещо да стане със сегашната му връзка, ти си му като резерва. Поне аз така ги виждам нещата.

Goddess
08-22-2013, 23:03
Според мен е минало много време, били сте деца, сега малко или много сте пораснали. Реално вие не сте имали връзка, а предимно детска виртуална любов. Сладко е, но не може да е вечно.
За да си измисля постоянно оправдания, значи му липсва желание, още повече, че от написаното разбирам, че ти все си тази, която го "ръчка". Ами, спри. Той ако е искал, да е дошъл или да те е поканил теб. Има си и приятелка...така че, щом казваш, че си го приела като приятел - поддържайте си връзка, пишете си, ако все пак той прояви желание и инициатива да се видите - ок, но по-добре си насочи вниманието към други момчета и не се вкопчвай в това повече.

Co0kies
08-23-2013, 08:27
Или онова момиче не му позволява, има си момчето проблем или не иска да дойде, но щом толкова сериозно са станали нещата сигурно има основателна причина .. попитай го..+

Lian4ety
08-23-2013, 09:55
Според мен стигне ли се вече до онлайн контактуване не можеш да имаш вяра,че нещо ще се получи. Щом ви разделят километри всеки малко или много изстива и търси нещо истинско. Съжалявам за случилото се, самата аз знам какво представлява тази ситуация. Горе главата, в крайна сметка не му се моли да идва, щом търси оправдания значи вече за него вашата история е минало. Ще си намериш по-добър. :)

prince
08-23-2013, 10:36
Време е да намериш нов от първи поглед.

nepowtorima
08-23-2013, 12:44
Попадала съм в такава ситуация. Ужасно кофти е, обаче .. нямаш избор.
Винаги ти ще си лабилна относно него, а той ще си намира други момичета. Той ще ти говори мили неща, ще се надяваш и после всичко пак ще приключи.. и всичко отначало.
Това е разигравка за теб.
Колкото по-рано го разбереш и забравиш за него и за възможността да го имаш, толкова по-добре за теб..

NissaN
09-19-2013, 12:26
Мен какво ме интересува това врави в созопол па го дири.

balu4ka
09-19-2013, 14:45
Отдръпни се,на този етап е безсмислено.За толкова време-само оправдания,това не ти ли говори?
Той е пораснал ,както се преполага и ти,той е продължил напред,ами ти ?
Задай си тези въпроси,преглътни всичко и горе главата.Щом види ,че сигурната му се изплъзва,то има вероятност и да те потърси за евентуална среща,а може би не.

Deezer
09-19-2013, 15:04
Хвани си едно хубаво гадже което да е от твоят град или околността, остави го тоя морски червей ;)

prince
09-19-2013, 15:30
Отдръпни се,на този етап е безсмислено.За толкова време-само оправдания,това не ти ли говори?
Той е пораснал ,както се преполага и ти,той е продължил напред,ами ти ?
Задай си тези въпроси,преглътни всичко и горе главата.Щом види ,че сигурната му се изплъзва,то има вероятност и да те потърси за евентуална среща,а може би не.

+

Hayashi
09-19-2013, 15:34
Попадала съм в такава ситуация. Ужасно кофти е, обаче .. нямаш избор.
Винаги ти ще си лабилна относно него, а той ще си намира други момичета. Той ще ти говори мили неща, ще се надяваш и после всичко пак ще приключи.. и всичко отначало.
Това е разигравка за теб.
Колкото по-рано го разбереш и забравиш за него и за възможността да го имаш, толкова по-добре за теб..

Не винаги е вярно. Пропътувах 2000 километра с идеята да видя някого. В тази ситуация, щом искаш ще намериш начин. Очевидно обаче гореописаният няма такова желание.

baby_baby
09-19-2013, 19:38
Отдръпни се,на този етап е безсмислено.За толкова време-само оправдания,това не ти ли говори?
Той е пораснал ,както се преполага и ти,той е продължил напред,ами ти ?
Задай си тези въпроси,преглътни всичко и горе главата.Щом види ,че сигурната му се изплъзва,то има вероятност и да те потърси за евентуална среща,а може би не.

+1