PDA

View Full Version : Гадна ситуация ...



Misheto_iw
08-22-2013, 20:41
Нова съм, не съм писала и не съм търсила съвети, но просто трябва да се посъветвам .. Харесвам едно момче .. не мога да опиша колко много.. Та с него сме си писали и сме излизали 2 пъти, но то днес трябваше да се видим, но моята приятелка имаше проблем с гаджето си и бях длъжна да помогна!! Нямаше как... чакал ме е, видял ме е, казали са, че съм тръгнала натам, но не съм отишла при него, кой знае как се е почувствал, не знам, не искам и да си представя, гадно е, знам. Прибрах се, писах му, видя го, не ми отговори... СЪРЦЕТО МИ СЕ КЪСА!!! НЕ ЗНАМ КАК ДА ПОСТЪПЯ !! Цяла вечер мислите ми препускаха, мислих за него, чудех се как да отида там, но нямаше как да пренебрегна приятелката си, трябваше да съм с нея...

HollyGolightly
08-22-2013, 21:09
А толкова ли беше трудно да му пишеш и да му кажеш, че няма да можеш да отидеш този път? Ако го беше предупредила предварително нямаше да се държи сега така. Напълно си го заслужаваш.

Misheto_iw
08-22-2013, 21:35
Как да му кажа? Беше с 100 човека около него и от тях 50 клюкарки... не е бил сам..

tweettyy
08-23-2013, 08:23
С уста.

Отиваш при него, дърпаш го, ако трябваа и му казваш.

scandalousLady
08-23-2013, 11:01
Обади му се и му обясни, той ако е нормален човек ще те разбере.

xoxi
08-23-2013, 11:15
Обади му се и му обясни, той ако е нормален човек ще те разбере.

Глупости.
Тя го е подминала като пътен знак. Абсолютно нищо нямаше да й коства да му се обади или да отиде и да му каже. Имало хора около него... пълни глупости. И аз да бях на негово място и аз нямаше да й отговарям на съобщенията.

Extazy Baby
08-23-2013, 11:41
Момчето е в пълното си право да ти се сърди, както казаха по-нагоре нищо нямаше да ти коства да му звъннеш и да му обясниш ситуацията

pamito14
08-23-2013, 11:52
нормално постъпва ще му мине но много зависи от самочувствието му

HollyGolightly
08-23-2013, 12:32
Как да му кажа? Беше с 100 човека около него и от тях 50 клюкарки... не е бил сам..
Или можеше да му пишеш. Сама каза, че още от предния ден си знаела. Сега нека ти се сърди.
Мен ако някой ме остави така да чакам и да си губя времето, което ценя, директно ще го отрежа от живота си. Освен ако не е бил в болница с риск за живота.

tweettyy
08-23-2013, 13:41
директно ще го отрежа от живота си.

Това вече е прекалено :D :D

betudontbet
08-23-2013, 14:07
Нова съм, не съм писала и не съм търсила съвети, но просто трябва да се посъветвам .. Харесвам едно момче .. не мога да опиша колко много.. Та с него сме си писали и сме излизали 2 пъти, но то днес трябваше да се видим, но моята приятелка имаше проблем с гаджето си и бях длъжна да помогна!! Нямаше как... чакал ме е, видял ме е, казали са, че съм тръгнала натам, но не съм отишла при него, кой знае как се е почувствал, не знам, не искам и да си представя, гадно е, знам. Прибрах се, писах му, видя го, не ми отговори... СЪРЦЕТО МИ СЕ КЪСА!!! НЕ ЗНАМ КАК ДА ПОСТЪПЯ !! Цяла вечер мислите ми препускаха, мислих за него, чудех се как да отида там, но нямаше как да пренебрегна приятелката си, трябваше да съм с нея...

добре си постъпила , bros over hoes

Misheto_iw
08-23-2013, 14:20
Момчето е в пълното си право да ти се сърди, както казаха по-нагоре нищо нямаше да ти коства да му звъннеш и да му обясниш ситуацията

Нямам му номера, за да му звънна и Хохи, не съм го подминала .. само него не видях в цялата сбирщина ,,,

Rocknroll
08-23-2013, 17:39
С уста.

Отиваш при него, дърпаш го, ако трябваа и му казваш.
+1
Предполагам сливи в устата нямаш.

Misheto_iw
08-23-2013, 19:03
+1
Предполагам сливи в устата нямаш.

Прави сте, няма, но сега .. утре ще поговоря с него ... той не знае, че го харесвам, но ако е заподозрял бих се депресирала.. :D За съжаление ... Днес не съм сигурна дали ме видя.. Ако не е добре, разбирам защо не ме е поздравил, но ако ме е видял ... оффффф .. каквото и да става утре ЩЕ ГОВОРЯ С НЕГО!!

zlatna lqstovica
08-23-2013, 19:30
Абе момиче,да му беше писала или да му беше казала.Отиваш при него,казваш искам да ти кажа нещо или го хващаш под ръчичка и му казваш.Сега ще ти се сърди,разбира се.Утре отиваш и му казваш,но ако питаш мен ще ти се сърди и ще му мине,ако не си му безразлична естествено.Извини му се .Ето ти пример.
Извинявай,че не те предупредих.Трябваше да ти кажа извинявай.Или нещо подобно.Имаш пълното право да ми се сърдиш и така.Измисли нещо имаш си глава.Та успех утре и пиши,ако има проблем.

Жужи_Д
08-25-2013, 09:46
Как да му кажа? Беше с 100 човека около него и от тях 50 клюкарки... не е бил сам..

Как така му нямаш телефона?
Трябвало е да намериш начин да му кажеш, че няма да можеш, поне да не те чака напразно... доста несериозно от твоя страна... със сигурност е много разочарован от теб.

Misheto_iw
08-26-2013, 07:06
Оправихме се .. ;)

C0oKieS
08-26-2013, 07:21
А толкова ли беше трудно да му пишеш и да му кажеш, че няма да можеш да отидеш този път? Ако го беше предупредила предварително нямаше да се държи сега така. Напълно си го заслужаваш.+

NissaN
09-19-2013, 12:29
Еми преебала си го трябаше да му се обадиш че ше имаш работа.

baby_baby
09-19-2013, 13:02
Трябваше да му земеш номера от некои негов приятел и да му кажеш че имаш работа

prince
09-19-2013, 15:49
Нова съм, не съм писала и не съм търсила съвети, но просто трябва да се посъветвам .. Харесвам едно момче .. не мога да опиша колко много.. Та с него сме си писали и сме излизали 2 пъти, но то днес трябваше да се видим, но моята приятелка имаше проблем с гаджето си и бях длъжна да помогна!! Нямаше как... чакал ме е, видял ме е, казали са, че съм тръгнала натам, но не съм отишла при него, кой знае как се е почувствал, не знам, не искам и да си представя, гадно е, знам. Прибрах се, писах му, видя го, не ми отговори... СЪРЦЕТО МИ СЕ КЪСА!!! НЕ ЗНАМ КАК ДА ПОСТЪПЯ !! Цяла вечер мислите ми препускаха, мислих за него, чудех се как да отида там, но нямаше как да пренебрегна приятелката си, трябваше да съм с нея...

Не вярвам да живееш в пещера и да нямаш телефон да му звъннеш./

wonderful_life1
09-19-2013, 17:59
Да бе да му беше звъннала или написала един смс, че имаш проблем и не можеш да отидеш, щеше да те разбере :)