PDA

View Full Version : Несподелена любов



minitek
08-23-2013, 00:15
Така, здравейте. Казвам се Мартин и съм от Варна. Имам един проблем. И преди съм имал аверки, но там нещата стояха разлчно. Та, както и да е, страшно много харесвам едно момиче. В една и съща групичка сме и сме приятели, но сме от един клас. А тя по принцип е казвала, че не иска да ходи с никой от класа си. Въпросът ми към вас е дали да и предложа и как?

vassy
08-23-2013, 13:29
Кой клас сте? Ако сте 11-12 може да опиташ, но ако сте по-малки не мисля, че е добра идея. Не че има ограничение в любовта, но като скъсате ще се разцепи и класа и компанията вероятно и ще има да се чудите как да се гледате...
Ти просто я харесваш, това не е несподелена любов ;д След 2 седмици ще си харесаш друга и така..

NissaN
08-23-2013, 16:35
Като я изчукаш едно убаво

Rocknroll
08-23-2013, 17:30
Кой клас сте? Ако сте 11-12 може да опиташ, но ако сте по-малки не мисля, че е добра идея. Не че има ограничение в любовта, но като скъсате ще се разцепи и класа и компанията вероятно и ще има да се чудите как да се гледате...
Ти просто я харесваш, това не е несподелена любов ;д След 2 седмици ще си харесаш друга и така..
+1
А и според мен щом е казала,че не иска да ходи с никой от класа и ти си в бройката,което означава,че не си харесва никой от класа.

Light_Dreamer
08-23-2013, 18:28
Скачай в огъня, в смисъл, действай.

anc4etu0
08-23-2013, 21:03
Разбери дали има чувства ако те отблъсне се дръж приятелски ,но не прекалявай излезте двамата с няколко приятелчета още наблюдавай я как се държи с теб и как с останалите и .. Ако видиш че има смисъл да предложи и ако ли не остави се да се влюбиш в друга !

zlatna lqstovica
08-24-2013, 08:11
Разбери дали има чувства ако те отблъсне се дръж приятелски ,но не прекалявай излезте двамата с няколко приятелчета още наблюдавай я как се държи с теб и как с останалите и .. Ако видиш че има смисъл да предложи и ако ли не остави се да се влюбиш в друга !

+++
Съгласна съм,но ако искаш първо и намекни нещо от сорта дали може да има изключения и дали има чувства към теб.И после мисли макар че като попиташ за чувства тя сама ще се досети,че ти я харесваш.Ако не се досети признай и,ако и тогава ти откаже по-добре я забрави.Има толкова много момичета рано или късно ще харесаш друга.