PDA

View Full Version : Ниско кръвно или проблеми със сърцето?



crudelewd
08-23-2013, 14:52
Има-няма от 4 месеца вече имам няколко симптома, които ме притесняват така все повече и повече.Отпадналост, виене на свят, задъхвам се често, краката и ръцете са ми лед дори и в жегата сега, придружено със студена пот. Не са постоянни тези усещания, има дни които продължително си се чувствам добре както преди, но си се появяват доста често, а и напоследък са придружени с гадене понякога(повръщал съм само един път досега) и загуба на апетит, което не ми се отразява на килограмите пък, както казах има дни в които нищо ми няма и си ям доста.Има хора които цял живот си живеят с ниско кръвно(майка ми например), но започвам да се замислям дали не е някакъв проблем със сърцето и в понеделник ще ходя до личната и да видим, но дотогава искам и някакви мнения или подобни симптоми поне да имам представа какво ме чака :D Сърце или просто ниско кръвно. Общо-взето съм почти сигурен от какво произтичат тези проблеми, пуша цигари И марихуана доста активно(да кажем през ден) и това е от 3 години.Амфетамини също така в големи дози в един период и след това започнаха тези проблеми и съм спрял с абсолютно всичко от месец, даже и кафе не пия вече.Та няколко мнения по темата ще са добре дошли.На 19 съм иначе и май вече съм си ебал майката хаха

Ivaaaaa
08-23-2013, 15:10
аз съм на почти 18
също като теб съм много студена, но не се потя, причернява ми, понякога нямам сили за нищо
нооо аз съм слаба и имам ниско кръвно
ти как си с килограмите?

crudelewd
08-23-2013, 15:18
65 кг съм в момента, висок съм 1,70.Както казах килограмите никога не са ми били проблем, даже минавам 70 зимата покрай повече хапване и фитнес хаха.

Ivaaaaa
08-23-2013, 15:20
65 кг съм в момента, висок съм 1,70.Както казах килограмите никога не са ми били проблем, даже минавам 70 зимата покрай повече хапване и фитнес хаха.

амии не знам
хапвай си и така
аз съм почти като теб, но толкова съм свикнала с това, че не ми прави отдавна впечатление

Hayashi
08-23-2013, 19:57
Лятото и на мен ми става лошо когато ми падне кръвното от жегата. Само дето на мен ми е горещо независимо колко силно съм пуснала климатика. Пий много вода, айрян със сол и наблягай на сладкото когато не ти е добре.

А ти кръвното мерил ли си си го?