PDA

View Full Version : Как може бе ?!?!



bybrek
08-23-2013, 15:57
Имах си приятелка ,всичко беше повече от идеално ,точно се беше разделила с приятеля си,а ние бяхме имали връзка с нея преди това,но просто така се развиха нещата ,че в този момент нямаше как да сме заедно,но сега имаше как аз се върнах в живота й ,тя се зарадва всичко беше супер.Бяхме щастливи разбирахме се ,снощи вечерта обаче се скарахме за мега голямата глупост,аз я чаках тя не знам защо не ми вдигаше телефона и аз се нервирах супер много и реших да си изтрия фейсбука ,тя решила ,че съм я блокирал :@. Обадих й се след 2 часа ,след като ми беше минало при което тя ми каза да не я търся повече ,да не й звъня повече,аз се ядосах много не спирах да звъня,но тя ме помоли да спра и го направих,надявах се че сутринта всичко ще е окей,обадих й се тя отново ми вдигна и каза "Мислех,че сме се разбрали,това е всичко между нас не ми звъни повече ,не ме търси ,не ме карай да си сменям номера и т.н" ,при което аз бях шокиран ,губех я и аз съм виновен ,защото имах проблеми и си изкарах яда на нея,чувствах се ужасно ,преди малко отидох до тях ,да й се извиня отново тя си оправяше бегажа, каза ми ,че си отива на село с техните и бързала,че нямало проблеми всичко било наред,гушна ме ,целуна ме и каза,че много бърза и аз й казах,че ще изчакам да се оправи и ще я изпратя и седнах на лаптопа ,докато тя се оправяше и какво да видя ,нашата си направила някакъв таг с нея и с бившият й ,че заминават за 3 дни някъде,при което откачих ,развиках й се какви са тези неща ,не я ли е срам да ме лъже,че направих толкова неща заради нея тя само ми се усмихна и ми каза "Ти си го направи така,чао" и аз си тръгнах ,ама не мога не издържам целия треперя много съм ядосан ,много не знам какво да направя :@

tweettyy
08-23-2013, 16:57
Мале т'ва жените сме много злобни същества :D

Иначе и аз не знам какво да те посъветвам, ако се беше случило на мен.. да се скараме и той да си отиде за 3 дни някъде, с някое момиче, камо ли с бившата си.. нямаше да ме види и на снимка повече :)

bybrek
08-23-2013, 17:19
Имахме дори уговорка за уикенда ,утре затварят Cacao купих билети всичко ,да отидем направо не знам потресен съм то случилото се,не го очаквах ,вярвах й много ..

tweettyy
08-23-2013, 17:27
Такива са някои скумрии.. много са подли.. колко време си бил с тва момиче, че така е постъпило? чували ли сте се откакто е заминала?

s0b1esk1
08-23-2013, 17:40
копеле отиди и се изкърти на виктор калдерон. нашмъркай се като животно, вземи си някво курве, остани за афтъра, пръсни на некой зъбите и ще ти мине ;)

zlatna lqstovica
08-24-2013, 08:38
Таз не знае какво иска и тя.Първо ти вика по телефона,после те прегръща и целува и после ти вика ти си го направи.Трябва да я заведеш на лекар.А относно твоя проблем по-добре я забрави.Тя може би вече е с бившия си и може би с друг.Забрави я ще си намериш някоя,която знае какво иска.

Amore-Mio*
08-24-2013, 10:20
Не си губи времето с тая.
Не си струва нито времето, нито усилието.

fenastz
08-24-2013, 13:23
Напсувай я ама здраво я напсувай, еби ѝ мамичката на тая тъпа путка!

heartlesandfreaky
08-24-2013, 13:40
Бахти и неориентираната пача..

changedthewayukissme
08-24-2013, 20:42
Щом е постъпила така има ли смисъл да се занимаваш с нея изобщо?
Пази си достойнстовото,горе главата ;)

seek&destroy
08-25-2013, 13:31
Ахахахахха, братлеее, ебати лудата кучка "Ти си го направи така, чао" АХАХАХАХАХА

nansi_00
08-25-2013, 13:35
много tect си сложил

bybrek
08-25-2013, 15:14
Да бе мани,снощи вечерта получих смс от нея "Къде си?" аз й казах,че съм на cacao какво я интересува къде съм.При което днес на обяд получих смс "Къде си искам да се видим да говорим?" и аз супер много се издразних и й казах "Че не ме заслужава,че направих какво ли не ,бях запазил стая ,бях купил билети всичко ,за да прекараме супер уикенд заедно" ,а тя между другото не знаеше,за Cacao исках да я изненадам ,защото знаех ,че иска да отиде и всичко и тя ми каза "Че не ми вярвала ,че съм направил всичко това за нея,че съм бил лъжец" хаха при което избеснях отново аз съм лъжеца хахаха а тя сигурно е с пичагата и ми пише смси просто съм потресен ,ама тъпото е ,че я искам не съм влюбен ,но съм луд по нея така е,няма да лъжа ,, не знам какво да направя ,уважавам себе си и изборите си ,но я искам мамка му ,, аз й казах "Ти си го направи така бебчо,аз се постарах да бъдем заедно ,ти не !! Живота не е като приказките ,в живота принцесата избира шута ,а не принца ! Ще уважа това ,което ми каза преди няколко дни и няма да те търся повече" :D и сега не знам кво да направя.

zlatna lqstovica
08-29-2013, 10:50
Тя само те разиграва.Не се занимавай със жена която не знае какво иска .

Cloud9
08-29-2013, 11:00
Живота не е като приказките ,в живота принцесата избира шута ,а не принца ! Ще уважа това ,което ми каза преди няколко дни и няма да те търся повече" :D и сега не знам кво да направя.

Burnnnnnn!!! Дайте студена водичка на мацката че се попари яко.

Добре си й го написал.Само ще уточня че тя не е принцесата, а шута в тая история. Няма какво да се занимаваш с хора дето ти се цупят и след 5 минути си хващат друг. Бъди пич и продължи напред.

Tsukuda_Hiroshi
08-29-2013, 13:13
Мислех, че само на мен ми се случват скапани работи... Брат, само съчувствие за теб! Това последното, дето си й го казал е баш на място. Не се занимавай повече с нея... И на мен 1 мадама ми го нахака скоро, и аз сега не я отразявам. Само така трябва! На света има толкова много хора, за които да си номер 1, няма смисъл да се натискаш да си втори!!

Smrazqvashta
08-29-2013, 13:37
Кучката иска да я опънеш, но внимавай нещо да не хванеш. 8)

NikafNqkaf
08-29-2013, 21:28
Ако поне мъничко се уважаваш си прекъсни всички контакти с нея, изтрий я от всякъде - телефони, фейсбуци, скайпове. Ако още си навълна "ама ... искам я ...." си спомни, че докато си бил с нея си получавал само нерви, караници, проблеми на главата и винаги си излизал крив и лъжец. Задай си въпроса дали си струва да минеш през цялото тва нещо от начало? Щото събереш ли се пак с такава пачавра - става точно тва.

Meonesssss
08-29-2013, 21:36
Аз не разбирам някои момичета, как може да нямат никакво уважение към момчетата си ... На твое място просто бих я забравила .. кучка и половина, ще се прави на интересна !

funkey
08-29-2013, 23:37
Пръсни и главата от бой :)

bitchwolf
08-30-2013, 18:22
Ми да не те е яд, че си си го изкарал на нея там в началото. :)

$cream
08-30-2013, 21:22
Имах си приятелка ,всичко беше повече от идеално ,точно се беше разделила с приятеля си,а ние бяхме имали връзка с нея преди това,но просто така се развиха нещата ,че в този момент нямаше как да сме заедно,но сега имаше как аз се върнах в живота й ,тя се зарадва всичко беше супер.Бяхме щастливи разбирахме се ,снощи вечерта обаче се скарахме за мега голямата глупост,аз я чаках тя не знам защо не ми вдигаше телефона и аз се нервирах супер много и реших да си изтрия фейсбука ,тя решила ,че съм я блокирал :@. Обадих й се след 2 часа ,след като ми беше минало при което тя ми каза да не я търся повече ,да не й звъня повече,аз се ядосах много не спирах да звъня,но тя ме помоли да спра и го направих,надявах се че сутринта всичко ще е окей,обадих й се тя отново ми вдигна и каза "Мислех,че сме се разбрали,това е всичко между нас не ми звъни повече ,не ме търси ,не ме карай да си сменям номера и т.н" ,при което аз бях шокиран ,губех я и аз съм виновен ,защото имах проблеми и си изкарах яда на нея,чувствах се ужасно ,преди малко отидох до тях ,да й се извиня отново тя си оправяше бегажа, каза ми ,че си отива на село с техните и бързала,че нямало проблеми всичко било наред,гушна ме ,целуна ме и каза,че много бърза и аз й казах,че ще изчакам да се оправи и ще я изпратя и седнах на лаптопа ,докато тя се оправяше и какво да видя ,нашата си направила някакъв таг с нея и с бившият й ,че заминават за 3 дни някъде,при което откачих ,развиках й се какви са тези неща ,не я ли е срам да ме лъже,че направих толкова неща заради нея тя само ми се усмихна и ми каза "Ти си го направи така,чао" и аз си тръгнах ,ама не мога не издържам целия треперя много съм ядосан ,много не знам какво да направя :@

бати мръсната кучка, брат. ако искаш плати ми да отида да и разпилея мозъка по земята :)

marilyn
08-31-2013, 08:50
Не те харесва, защото си неграмотен.

Не се занимавай с нея, явно не знае какво иска.