PDA

View Full Version : Пъпки ...



niamanikoi
08-23-2013, 20:22
Искам да ви попитам с какво се мажете,когато ви излезнат пъпки (тук изключваме крем здраве).Търся някакъв ефективен продукт,който бързо да премахва пъпки.А също така имам много белези и искам да ви питам как могат да изчезнат.Искам да имам гладка кожа и да не ме е срам от грозните белези,когато излезна.

NissaN
09-20-2013, 12:11
Иди на кожен да ти каже

supersonic0
09-21-2013, 06:54
Белезите не мисля, че могат да се изчистят с крем, а за медицинските методи свързани с това не съм особено запознат. Все пак знам за една паста за белези, но тя действа само, когато белегът е пресен. От операция, някакви шевове и т.н, не знам дали помага, ако в твоя случаи те са заради появили се пъпки...
А за пъпките, знам една много добра маска, но не знам какви са твоите пъпки, такива за стискане или ситни, които се появяват по различни причини.

пAteNцЕ
09-21-2013, 08:56
аз съм доволна от ей този http://www.oriflame4me.co.uk/ekmps/shops/oriflamekyn/images/pure-nature-organic-tea-tree-rosemary-purifying-face-cream-5135-p.jpg

TeenProblemBG
09-21-2013, 09:25
аз съм доволна от ей този http://www.oriflame4me.co.uk/ekmps/shops/oriflamekyn/images/pure-nature-organic-tea-tree-rosemary-purifying-face-cream-5135-p.jpg

Понеже не знам пола на автора на темата, има ли проблем ако крема се използва от момче? Смисъл дали действа по същия начин

Hayashi
09-21-2013, 10:30
Естествено, че няма. Но ако проблемът ти е сериозен, точно този крем няма да ти помогне.

qhnalametlata
09-29-2013, 08:56
Ако са по лицето, тръгне ли гадта да се подава, веднага се накапва с клеева тинктура и се втрива добре, докато "умре"!
Ако са по тялото, особено по гърба, много помага детоксикиращият масаж с мед. Ефектът е двоен - освен че виждаш с очите си какво излиза от теб (обикновено мръсно сива на цвят субстанция, подобна на дъвка), масажът има освежаващ кожата пилинг-подобен ефект, а с времето може да се позаличат и белезите.
В някои козметични салони правят и процедури за заличаване на белези, но честно казано не зная има ли ефект и колко процедури минимум са необходими, за да забележи човек промяната.
За да не се стига до такива проблеми майката му е детоксикираща програма (вкл. някакъв вид гладолечение) поне веднъж годишно и баланс на хранителния режим.

Ivaaaaa
09-29-2013, 08:57
acne out