PDA

View Full Version : влака "Бургас-София" в четвъртък вечерта към 21:40ч



Жужи_Д
08-24-2013, 09:36
Здравейте! В четвъртък вечерта се прибирах от почивка с влака Бургас-София към 21:40ч. На гарата чакаха същия влак група момчета на по 16-17-18 години.... Аз си харесах едно от момчетата, което забелязах, че ме гледаше постоянно и много искам да го открия. Когато се качихме във влака, той се качи в друг вагон и не можах да го намеря да се запознаем..... Моля помогнете ми, ако познавате някой пътувал с този влак или дайте съвет как да го открия... Едно от момчетата в компанията беше с тениска на манчестър юнайтед, а едно друго дочух, че го наричаха Тишо..

DisappointedDreamer
08-24-2013, 12:21
:Д в тоя влак бургаs-sофия винаги sе sлучват интереsни неща 8-)

feikk
08-24-2013, 14:02
За тва обичам да пътувам с влак. 8-)

DisappointedDreamer
08-24-2013, 14:23
нали 8-)

feikk
08-24-2013, 14:26
Веднъж бях в купе с наркоман, пияница, който си наряза шишето, за да сподели с нас бирата си, татуист, един самотен дядо пътуващ за удоволствие единствено с някъв пъпеш и хляб и АЗ. :lol:
Относно авторката... ако беше предния ден сигурно щях да съм ти по-полезна, прегазих целия влак от първия до последния вагон с куфара, но.. сорЕ.

DisappointedDreamer
08-24-2013, 14:30
Аз на 3ти sрещу 4ти авгуsт пътувах в sъщата поsока вечерта. Имаше някакви двама пияници в нашия вагон, които пиеха и пушеха в коридора. Накрая sе наложи да ги sвалят в Стара Загора, а единия крещеше, че sа за Бургаs и не трябва да sлизат sега. Имаше полиция, пияниците падаха по земята, а ние (аз и компанията, които отивахме на море) отворихме прозорците и викахме, че виждаме морето и чайките 8-)

Няколко чаsа по-къsно минава циганин, чука ни на купето ( в което sме 8 човека - едно момиче (аз) и 7 набити, виsоки момчета)) и пита дали може да sе sкрие под sедалките, 'щото няма билет. 8-) Завивахме sе s плажни кърпи, защото беше sтудено, и вsеки лежеше върху някого.

Изкъртихме вратата на тоалетната и sи я ноsихме из вагона.

Кеф на макs 8-) Има още доsта иsторийки от това бдж :Д

horacio
08-24-2013, 14:38
Тва да вандалствате и да праите мизерии не е много яко

DisappointedDreamer
08-24-2013, 14:40
Ааа, две момичета от групата sе напиха, едното sе затвори в тоалетната, не уsпя накрая да sи отвори, 'щото беше много пияно и почна да вика за помощ. Ние, еsт. sе уплашихме, и едно от момчетата от компанията взе, че изкърти вратата :Д

Бруталното е как веднага sлед наsтаняването по вагоните sе започва търsене на плаsтмаsови бутилки, s които да sе подпират джамовете :Д

feikk
08-24-2013, 18:25
Джамовете се залостват с носни кърпички :D

DisappointedDreamer
08-24-2013, 19:09
Аййй, sтиа ве! Верно ли?! 8-) другия път задълже ще sе пробва; даже sпиsък s предмети трябва да sе направи, които могат да sе използват ха-ха.

Light_Dreamer
08-24-2013, 20:37
:Д в тоя влак бургаs-sофия винаги sе sлучват интереsни неща 8-)

+1

Lucho
08-24-2013, 21:19
Веднага се сетих за това: http://www.youtube.com/watch?v=eFsZ-Gn7TuQ

Поне крайната дестинация става.