PDA

View Full Version : Нужда от съвет...



Comedown
08-24-2013, 12:30
Здравейте! Аз съм на 20 години и преди три месеца се разделих с приятелката ми с която 1 година живяхме заедно.Тя замина да работи при сестра си в Кипър.Причината поради която се разделихме беше... "чувствата ми вече не са същите",но съмнителното за мен е,че с нищо не го показа..просто един ден ми каза това и край! Преди около 1 седмица си говорихме по скайп (тя ме потърси) и постоянно ме питаше как съм,какво работя,каде излизам.... Въпроса ми е..Имали смисъл да се боря за нея или да се мъча да я забравя?

fenastz
08-24-2013, 13:11
Продължи напред. Сигурно от много време е набирала, просто не ти е казвала нищо. Забрави я, щом те е зарязала, нека си носи последствията.

scandalousLady
08-24-2013, 19:20
Опитай се да продължиш, ако тя все още има нещо предполагам, че ще го покаже.

Light_Dreamer
08-24-2013, 20:39
Продължи по своят път.

zlatna lqstovica
08-29-2013, 11:05
Ако има нещо тя ще ти каже,но това не значи,че ще я чакаш да и хрумне.По-добре я попитай какво иска от теб и дали изобщо има чувства към теб,ако ли не продължи на пред и все някога ще намериш някоя,която да я замести.

Amore-Mio*
08-29-2013, 11:42
Нямаш нужда от съвет, а от нещо много по-силно, за да разбереш, че е време да продължиш напред, но без нея. Ако искаш/те можете да поддържате приятелски отношения, но не смятам, че има смисъл да се бориш за нея, когато тя самата ти е казала в прав текст, че вече чувствата не са взаимни.

bambinkataaa
08-29-2013, 21:22
Само напред! Разделили сте се - край! Счупеното не се лепи, но пък може да си намериш нещо ново , свежо, готиноо.. а бе разбра ме ! :) Горе главата и си продължавай живота !

marilyn
08-30-2013, 08:05
Гледай напред, оставила те е, продължи живота си без нея.

baby_baby
09-26-2013, 14:52
Продължавай напред

ledenakrasota
09-26-2013, 15:23
Явно не е наясно със себе си по някакви въпроси и непрекъснато изпада в дупки. В подобни ситуации човек трябва да се справи сам с проблемите си. След като вече не си част от нейния живот, и при това сама те е изключила от него, не позволявай да те дърпа назад и продължи напред. Освен това за какво ти трябва да се "бориш", след като ти си отрязания?! Тя е тази, която трябва да се доказва, ако иска да сте отново заедно. А не трябва да бъдеш един парцал. Иди ми, дойди ми.